Lokmanya Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024 – GÜNCEL

Lokmanya Franchise Bedeli: Yeni nesil Lokmacı coşkusu her geçen gün artıyor. Son ayların trend iş fikirlerinden biri olan lokmacı açmak ile ilgili sitemizde bir yazı kaleme almıştık. Bu yazımızda gelen talep doğrultusunda bu sektöre girmek isteyen birçok kişinin olduğunu gördük ve sizlere Lokma bayiliği sunan firmalar hakkında bilgi verdik. Her gün yeni bir zincir marka sektöre girmekte ve bayilikler vermektedir. Bu yazımızda sizlere Konya merkezli “Lokmanya” firmasını tanıtacağız. Lokmanya bayisi olmak isteyenler yazımızı okuyabilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirler.

Yoğun talep nedeniyle esnafa tahsis etmeye başlayan Lokmanya, sektöre giriş yapacak yatırımcılar için en iyi seçeneklerden biri. Konya’da yaşıyorsanız ve diğer şehirlerde şube açmak istiyorsanız Lokmanya Bayburt şubesini ve müşterilerin güzel yorumlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Tavsiye İçerik: CİVİL FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

LOKMANYA BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Lokmanya-bayilik-sartlari-ve-basvurusuPin
Lokmanya Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Lokmanya Bayilik Şartları: Yeni nesil lokma sektörüne girmeye karar vermiş girişimciler ve insan bağları güçlü yatırımcılarla çalışmak istiyoruz.

  • Lokmanya olarak üretimlerimizi sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yapmaktayız. Ürünlerimiz %100 sağlıklı ve temizdir.
  • Ticareti devralan yatırımcı adaylarımızla birlikte bu alanda para kazanmak istiyoruz.
  • Bayilerimiz dükkanları yoğun yaya trafiği olan yerlerden kiralamalıdır. Yeni nesil atıştırmalıkları tüketmeyi tercih eden grup ise öğrenciler. Açmak istediğiniz şubenin yakınında kolej veya lise düzeyinde eğitim kurumlarının bulunması tavsiye edilir.
  • Şubelerimiz anahtar teslim olarak kuruluyor. Siz sadece franchise ücretini ödüyorsunuz biz sizin yerinize fizibilite ve projelendirme yaparak şubenizi kuruyoruz.

Tavsiye İçerik: TERRA PİZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 LOKMANYA FRANCHİSE BEDELİ VE BAŞVURUSU

Lokmanya-franchise-bedeliPin
Lokmanya Franchise Bedeli

Lokmanya Franchise Bedeli ve Başvurusu: Konya merkezli bir şirket yönetmek istiyorsanız ilk tercihiniz Lokmanya olmalıdır. Ancak sadece bu şehirde değil Türkiye’nin her yerinde Lokmanya bayisi olabilirsiniz.

Firmaya bayilik temsilciliği başvurusu yapmak için aşağıdaki numarayı aramanız gerekmektedir. Şirketin franchise yetkilisi size anlaşmanın tüm detaylarını verecek ve yapmanız gereken yatırım miktarını açıklayacaktır.

Lokmanya ile sizin için iletişime geçerek bayilik ücretini ve şube kuruluşu için m2 başına ödenmesi gereken bedeli öğrenmeye çalıştık ancak firmadan herhangi bir bilgi alamadık. Bu. Yazımızın sonunda belirttiğimiz telefon numarasından Lokmanya firmasının franchise acentesini arayabilir ve net fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fakat araştırmalarımız sonucu ortalama 250.000 TL – 300.000 TL arası bayilik maliyeti olduğu bilgisine ulaştık.

Lokmanya Bayi Başvurusu Telefon Numarası: 0 532 408 2655

Yorum yapın