Civil Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024 – GÜNCEL

Civil Franchise Bedeli: Civil, 1996 yılında kurulmuş bir çocuk giyim mağazasıdır. İlk mağaza İstanbul Kartal Cevizli’de açıldı. 0-14 yaş arası çocuk kıyafetleri çocuk tekstilinde satılmaktadır. Civil Store’da 150 markadan yaklaşık 42.000 ürün bulunmaktadır. Civil satışlarını “hem kalite hem 365 gün indirim” sloganıyla gerçekleştirmektedir. Civil aynı zamanda “0-14 yaş sıfır” ilkesiyle hareket etmekte ve mağazasını bu ilkeye göre büyütmektedir.

Çocuk giyiminin yanı sıra çocuklar için araç ve ulaşım malzemeleri de satışı yapılmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren Civil, müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı misyon edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında sermaye büyümesi de Civilin’in vizyonudur. Bu amaçla ticaret yapan ve sermayesini her yıl ikiye katlayan Civil Bayilik‘i satın alarak da satış yapabilirsiniz.

Civil, zor bayilik sunan şirketler arasındadır. Bu nedenle, uygunluk gereksinimlerini karşılamanız ve sermaye ücretini karşılayabilmeniz gerekir.

Tavsiye İçerik: TERRA PİZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

CİVİL BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Civil-bayilik-sartlariPin
Civil Bayilik Şartları

Civil Bayilik Şartları: Civil’den bayi almak kolay değil. Tüccar olmak söz konusu olduğunda Civil çok hassastır. Hâlâ koşulları karşılayabiliyorsanız, Civil temsili için başvurabilirsiniz. Civil bayilik koşulları aşağıdaki gibidir:

  • Civil, önce belirli bir sermayeye sahip olmanızı istiyor.
  • Civi’nin müşteri memnuniyetine atfettiği ve işini özenle yapmak istediği nitelikler arasındadır.
  • Kişi teminat göstermelidir.
  • Başvuru sahibi, işlem süresi boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmamalıdır.
  • Eğer bir Civil bayiniz varsa, mağazanızda Civil marka olmayan hiçbir ürünü satmamalısınız.

Sizden istenen tüm şartlar bunlardır. Eğer bu şartları sağlıyorsanız bayilik almanızda bir sakınca yoktur.

Tavsiye İçerik: A101 FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI VE BAŞVURUSU

2023 CİVİL FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Civil-franchise-bedeliPin
Civil Franchise Bedeli

Civil franchise bedeli yaklaşık olarak 400.000 TL ile 600.000 TL arasındadır. Mağazanız veya işletmeniz sokakta olmalı, elektrik, su, personel, ürün ücretleri ve bu fiyat aralığında bir bayilik ücreti istenmektedir.

Unutulmamalıdır ki Civil zor bir perakende markasıdır. Bu nedenle üye işyeri ücretinizi ve işletmenizin boyutunu belirlerken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Aynı zamanda işlek bir caddede daha az kalabalık bir yerde dükkan açarsanız biraz daha ucuza mal olabilir ama işlek olmayan bir bölgede dükkan açmak isterseniz Civil size bayi de vermeyebilir.

Civil Franchise Bedeli ve Bayilik Başvuru Formu için https://www.civilim.com/custom/incident/IncidentCreate.aspx adresindeki formu doldurabilirisiniz.

Tavsiye İçerik: CONTİNENTAL FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

CİVİL BAYİLİK NASIL ALINIR?

Civil-bayilik-basvurusuPin
Civil Bayilik Başvurusu

Civil bayilik almak için şirketle iletişime geçmeniz gerekir. Civil’in internet sitesinde bayiler hakkında bilgi yok. Bunun nedeni, çok tüccarı olan tek bir şirketin olmamasıdır. Bu nedenle firmaya iletişim kanallarından ulaşmalı ve Civil bayiliği alımı hakkında detaylı bilgi almalısınız. Firma ile iletişime geçtikten sonra şartları sağlıyorsanız ve üye işyeri ücretini karşılayabiliyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

Civil’in Kaç Tane Bayisi Var?

Civil, çocuk giyimi ile uğraşan bir şirkettir. Türkiye’deki Civil sayısı 80’dir. Yurtdışında 15 bayisi bulunmaktadır. Aynı zamanda Civil’in 2500’den fazla çalışanı vardır. Civil Company internet sitesi üzerinden de online satış yapmaktadır.

Civil Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Civil’in kendi web sitesinde nasıl franchise alınacağına dair hiçbir bilgisi yok. Bu nedenle Civil bayilik temsilciliği almak isteyen kişilerin firma ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu sayede Civil bayiliği açmak isteyen kişiler detaylı bilgilere ulaşabilmektedir. Firmaya Civil Müşteri Hizmetleri iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.
Civil iletişim bilgileri: 444 123 1
Civil E-posta adresi: musterihizmetleri@civilim.com
Burada verilen telefon ve e-posta adresinden firma ile iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Civil Franchise Bedeli – Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

“Civil Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024 – GÜNCEL” üzerine bir yorum
  1. Makalenin içeriği oldukça detaylı ve açıklayıcı. Ancak Civil bayilik alımıyla ilgili deneyimlerini paylaşanlar olur mu acaba? Bu konuda işlem süreci ve zorlukları hakkında daha fazla bilgi alabilir miyiz? Teşekkürler.

    Yanıtla
Yorum yapın