Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu-2024

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu; Sağlık Bakanlığı’nın ihalesi kapsamında 2022 yılında devlet ve şehir hastanelerine binlerce personel alımı yapıldı. Ankara’da hizmet verecek olan Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışından hemen önce personel ihtiyacının karşılanması için alım yapıldı. Birçok pozisyondaki mevcut kadro açığını kapatmak için başvuru şartlarını taşıyan herkes pozisyona başvuru yapabilmektedir. Etlik Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen birçok kişi yeni açılan hastanede ilgili pozisyonlar için başvuruda bulunabiliyor.

Türkerler İnşaat’ın yürüttüğü proje, Ankara Etlik Entegre Sağlık Kampüsü’ne çok sayıda sağlık çalışanı ve çalışan personel alımını hedefliyor. TR Sağlık Bakanlığı ile Türkerler – Astaldi Ortaklığı arasındaki Kamu Özel İşbirliği (PPP) çerçeve sözleşmesi ile hayata geçirilmiştir. 3.624 yatak kapasitesi, 1,4 milyon m² iç alanı ve 1,1 milyar avroluk yatırım değeri ile hastane, dünyanın en büyük hastane projelerinden biridir. Ayrıca Etlik Şehir Hastanesi başvuruları açısından da bu devasa hastanede personel ihtiyacı oldukça fazladır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ RED BULL İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? ÇALIŞMA ŞARTLARI

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pin
Etlik Şehir Hastanesi Başvuru Formu Kariyer.net

Türkerler Etlik Şehir Hastanesi’ne başvuru yapabilmek için insan kaynakları departmanı tarafından ilan edilen açık pozisyonlara başvuru yapılması gerekmektedir. Çeşitli kariyer platformları üzerinden, İŞKUR üzerinden veya doğrudan hastane insan kaynakları departmanının belirlediği diğer kanallardan başvuru yapılabilmektedir. Bir pozisyona başvuran adayların, doldurulacak her bir pozisyon için belirtilen özel ve genel başvuru koşullarını sağlaması gerekir.

Dünyanın en büyük hastanelerinden biri olarak tescillenen Ankara Etlik Şehir Hastanesi, sağlık çalışanlarından temizlik ve destek hizmetlerine, bilişim hizmetlerinden şoförlere kadar birçok farklı çalışana boş yer bırakmayı hedefliyor. Bu bağlamda amaç binlerce çalışanı bünyesine katmaktır. Etlik Şehir Hastanesi bünyesinde belirlenecek ilanlara başvuru yapabilmek için adayların belirlenecek özel şartları taşıması gerekmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GETİR MÜŞTERİ HİZMETLERİ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? KARİYER FIRSATI

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Hangi Kadrolarda?

İŞKUR, şehir hastanesi bünyesinde personel temin etmektedir. Adayların özellikle destek eleman alımları için İŞKUR’daki son ilanları takip etmeleri mümkündür. Adaylar, mevcut iş ilanlarına başvurarak Etlik Şehir Hastanesi’nde çalışabilirler. Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘nde personel alımında görev alan kadrolardan bazıları kısaca şöyle:

 • Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri Personeli,
 • Hasta karşılama ve refakat hizmetleri,
 • Aşçı,
 • Çamaşır,
 • Temizlik personeli,
 • Teknisyen,
 • Beslenme uzmanı,
 • Fizyoterapist,
 • Radyoloji teknisyeni,
 • Biyomedikal mühendisi,
 • Hemşire,
 • Laboratuvar personeli vb.

Büyüklüğü ile göz dolduran Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nde birçok pozisyona eleman alımı hedefleniyor. Sağlık mesleği mensupları veya diğer hizmetler için başvuru sahipleri, ilgili gereklilikleri karşılamalıdır. Etlik Şehir Hastanesi’nin iş başvurusu kapsamında işe alınan personelin belirlenen genel ve özel şartları sağlaması durumunda işe başlaması mümkündür.

TAVSİYE İÇERİK ➔ TRENDYOL ARAÇLI KURYE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BAŞVURU ŞARTLARI

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Kariyer.net Ankara Şehir HastanesiPin
Kariyer.net Ankara Şehir Hastanesi

Etlik Şehir Hastanesi personel alım şartları alınacak personele göre değişiklik göstermektedir. İş ilanlarına göre adayların belirtilen pozisyonlar için eğitim şartlarını sağlaması gerekmektedir. Personel de Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR aracılığıyla sağlanmaktadır. Öte yandan, ihtiyaç duyulduğunda hasta bünyesinde birçok farklı işçi için sözleşmeli personel istihdam edilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi personel alımına ilişkin spesifik şartlar pozisyona göre değişiklik göstermekle birlikte adaylarda aranacak genel şartlar kısaca şu şekildedir:

 • Edinilecek unvan için belirtilen özel şartları yerine getirmek,
 • Çalışmasına engel bir sağlık sorunu olmaması,
 • Arşiv araştırmalarına olumlu yanıt,
 • Yaş şartı vb.

İŞKUR, Sağlık Bakanlığı tarafından atanacak sağlık çalışanlarının yanı sıra, birçok farklı çalışan için kadrolu işçi veya diğer sözleşmeli çalışanlar için personel alımı da gerçekleştirmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KANADA İŞÇİ ALIMI-MESLEKLER VE BAŞVURU FORMU

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

ankara-sehir-hastanesi-is-ilanlariPin
Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

Etlik Şehir Hastanesi personel alım sonuçları başvuru yapılan kanala göre değişiklik göstermektedir. İŞKUR üzerinden başvuru yapan adaylar kura çekiminden sonra sonuçlara ulaşabilecek. Sağlık Bakanlığı tarafından 2022 yılı için yapılan sağlık personeli atamalarında tercih sonuçları ÖSYM AİS üzerinden kontrol edilerek sonuçları öğrenilebilir. Sonuçlar, hastanın beden içi işe alım sürecinde farklı zamanlarda ilgili duyuru sayfalarında duyurulacaktır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ FİNLANDİYA İŞÇİ ALIMI-İŞ BAŞVURUSU

İŞKUR Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR Etlik Şehir Hastanesi’ne başvuru yapabilmek için kontenjanlar sayfasından uygun bir kontenjan bulunması gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) kayıtlı adaylar, Etlik Şehir Hastanesi tarafından personel alımı için özel koşulları sağlamaları halinde elektronik ortamda veya doğrudan İŞKUR şubelerine başvurabilirler.

TAVSİYE İÇERİK ➔ ÖZEL HAREKAT BAŞVURUSU PÖH NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden Etlik Şehir Hastanesi kontenjanlarına başvuran adaylar, belirtilen genel ve özel şartları sağlamaları halinde başvurularını elektronik ortamda doldurabilirler. Etlik Şehir Hastanesi başvuru sürecinde kura çekiminden sonra adayların en kısa sürede işe başlamaları mümkündür.

Yorum yapın