Kahve Deryası Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Kahve Deryası Franchise Bedeli: Son yılların en popüler iş fikirleri arasında yer alan kafe sektörü, Kahve Deryası markasının bilinirliği ve geniş ürün yelpazesi ile birleştiğinde yatırımcıların karlılığını artırmaktadır.

İzmir merkezli bu cafe restaurant zinciri; Türkiye’de ve yurt dışında tacirlere hizmet veren firmalar arasındadır. Kahve Deryası Bayilik sayısı 98 adet franchise ile her geçen gün büyümekte ve yatırım maliyeti yüksek olan ve bayilik almak isteyen girişimciler arasında yoğun talep görmektedir.

KAHVE DERYASI BAYİLİK

kahve-deryasi-bayilikPin
Kahve Deryası Bayilik

Kahve Deryası Bayilikleri Hollanda, Azerbaycan, Katar, Suudi Arabistan gibi yerlerde yabancı kitlesiyle buluşuyor; Türkiye genelinde açtığı franchise mağazaları ile önemli bir marka bilinirliği yakalayan Kahve Deryası; franchising sisteminin işlevselliğine büyük önem vermektedir. Kahve Deryası, franchise almak isteyen girişimcilere pazarlama, tanıtım, eğitim, insan kaynakları, yer seçimi ve bölgenin korunması gibi konularda önemli destekler sağlayarak sektör liderleri arasındaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

En kaliteli kahve çekirdeklerinden yapılan çeşitli kahveleri, tatlıları, tabakları ve pastaları hedef kitlesi ile buluşturan marka, özellikle gençlerin yoğun olduğu mekanlarda yüksek satış rakamlarına ulaşıyor; Franchise almak isteyenler için yüksek karlılık sunmaktadır.

Tavsiye İçerik: GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Kahve Deryası Bayilik Destekleri

  • Reklam Desteği
  • Yer Seçmenize Destek
  • Pazarlama Çalışmalarına Destek
  • Personele Eğitim Desteği
  • Personel İstihdamına Destek

KAHVE DERYASI BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Kahve-deryasi-bayilik-sartlariPin
Kahve Deryası Bayilik Şartları

Kahve Deryası Bayilik Şartlarını ilk olarak aşağıda ana maddeler olarak listeledik. Daha sonra alt başlıklarla bu gereklilikleri sizler için açıkladık.

  • Bayilik Başvuru Formunu Doldurun
  • Kahve Deryası kriterlerini karşılayan bir yer arayın
  • Gerekli yatırım bütçesine sahip olmak
  • Kahve Deryası servis kriterlerinin yerine getirilmesi

Tavsiye İçerik: SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ VE BAYİLİK ŞARTLARI

2023 KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Kahve-deryasi-franchise-bedeliPin
Kahve Deryası Franchise Bedeli

Kahve Deryası franchise bedeli ile satın almak isteyenlerin öncelikle Kahve Deryası franchise ücret ödemelerini karşılayacak sermaye birikimine sahip olması gerekir. Marka, kendisini temsil etme hakkı verdiği girişimcilerden 30.000 $ bayi isim ücreti alıyor.

Tavsiye İçerik: LEMAN KÜLTÜR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

KAHVE DERYASI ŞUBE AÇILIŞ YATIRIM TUTARI NE KADAR?

Toplam yatırım tutarı, Kahve Deryası’nın bayilik açacağı lokasyonun m2 cinsinden alanına göre değişmektedir. Metrekare başına ortalama 2500 TL kurulum maliyeti gerektiriyor ve buna göre Kahve Deryası esnafı için şube açılış sermayesi 150.000 $ olarak belirlendi. Franchise ücreti de eklenirse, Kahve Deryası franchise almak isteyen girişimcilerin minimum 180.000 $ sermayeye sahip olması gerektiği çıkarımı yapılabilir.

KAHVE DERYASI LOKASYON ŞARTLARI NELERDİR?

Kahve Deryası franchise almak isteyen girişimcilerin yer seçimine de çok dikkat etmesi gerekiyor. İşlek caddelerde, genç nüfusun yoğun olduğu yerlerde veya alışveriş merkezlerinde; Açık ve kapalı mağazaların varlığı Kahve Deryası bayilik sürecinin ön koşullarından biridir. En az 120 m2 kapalı ve 80 m2 açık alana sahip mağazalar markanın beklentilerini karşılıyor.

Kahve Deryası bayiliklerinde işletme anahtar teslim olarak yatırımcıya teslim edilmektedir. Kahve Deryası, mağazanın standartlarına uygun dekorasyon ile ilgili tüm çalışmaları üstlenmektedir. Az önce bahsettiğimiz şube yatırım ücretleri; Dekorasyon, mobilya, makine ve fabrika ekipmanları gibi işin vazgeçilmez unsurlarını içerir.

Kahve Deryası franchise almak için yatırım yapan girişimciler, seçtikleri yerin özelliğine göre yatırımlarını 12 ila 24 ay arasında geri alabiliyorlar. Yüksek karlılık sunan ve çapraz satışa olanak sağlayan Kahve Deryası, bayilerinden aylık satış üzerinden %3 oranında telif ücreti almaktadır.

Tavsiye İçerik: LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

KAHVE DERYASI BAYİLİK AVANTAJLARI NELERDİR?

YouTube video
Kahve Deryası Franchise Bedeli ve Tanıtım Videosu

Kahve Deryası, köklü bayilikler zinciri sayesinde, bayi olmak isteyen firmaların başarılı olması için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirketin geniş ürün yelpazesi, hedef kitlesini genişletmektedir. Kaliteli hizmet ve lezzetli ikramlar, özellikle genç nüfus arasında bu markaya olan talebin artmasına neden oluyor.

Kahve Deryası franchise başvuru sürecinden sonra gelen sözleşme imzalama, firma dekorasyonunu tamamlama ve personel eğitimleri ortalama 2 ay sürmektedir. Girişimci bu süreçte marka temsilcileri ile dirsek teması kurarak ticari sürprizlere hazırlanır.

Son yılların en popüler cafe franchise’larından birini seçmek isterseniz Kahve Deryası tam size göre olabilir! Firma yetkilileri ile görüşerek Kahve Deryası bayilerinin çalışma koşulları hakkında detaylı bilgi alabilir ve geleceğinizi değiştirecek bir işe girişebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: DAVİD PEOPLE FRANCHİSE BEDELİ – FRANCHİSE ŞARTLARI

KAHVE DERYASI BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kahve Deryası Bayilik Başvurusu için yukarıda sizler için açıklamış olduğumuz tüm şartları sağladığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki link sayesinde Kahve Deryası web sitesindeki franchise başvuru formuna ulaşarak gerekli alanları doldurabilirsiniz.

Kahve Deryası Franchise Bedeli ve Bayilik Başvuru Formu için https://kahvederyasi.com.tr/index.php?route=account/login adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Kahve Deryası’nın Kaç Tane Bayisi Vardır?

Kahve Deryası bayilik sayısı Türkiye genelinde 90 adettir. Yurt dışında ise Azerbaycan, Katar, Hollanda ve Suudi Arabistan’da toplam 8 adet şubesi bulunmaktadır.

Kahve Deryası Telefon Numarası Nedir?

Kahve Deryası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için 0 (232) 388 10 13‘ü arayabilirsiniz. Ayrıca E-Posta ile iletişim kurmak isterseniz de info@kahvederyasi.com.tr adresine maillerinizi gönderebilirsiniz.

Kahve Deryası Franchise Bedeli – Bayilik Şartları ve Başvurusu hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın