London Cafe Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

London Cafe Franchise Bedeli: Kahve endüstrisi her yıl büyüyen bir endüstridir. Günlük hayatta tüketim alışkanlıklarının büyük bir bölümünü karşılayan kafe kültürü, ülkemizde de insanların büyük bir kısmı tarafından benimsenmiştir. Sektörde tüketimin artması yeni kahve firmalarının ortaya çıkmasına da neden olmuştur.

Sektörde Starbucks gibi büyük bir şirketin olması yatırımcıları cezbeden en önemli unsur. Ancak Starbucks bayiliği almak çok zor olduğu için girişimciler alternatif kahve firmalarını tercih ediyor. Böyle bir şirket olan London Cafe, düşük ön ödemeli bir kahve bayiliği sunuyor.

Yazımızda London Cafe Franchise Başvurusu hakkında tüm detayları okuyabilir ve firmanın franchise koşullarını öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde bayilik ve franchise veren London Cafe, bugüne kadar franchising sistemiyle 8 kafe kurdu. Sektörde pastadan büyük pay almaya çalışan firma bu nedenle işyeri sistemini az sermayeli girişimcilere uygun hale getirdi.

Tavsiye İçerik: KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LONDON CAFE BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

London-cafe-bayilik-sartlariPin
London Cafe Bayilik Şartları

London cafe bayilik şartları ile az sermaye gerektiren bir kahve dükkanı açmak istiyorsanız London Cafe tam size göre.

  • Yatırımcılarımızla birlikte büyümek isteyen şirketimize katılarak kendini kanıtlamış ve başarılı bir markanın isim haklarını kullanma fırsatına sahip olursunuz.
  • Tüm ürünleri bayilerimize gönderiyoruz. Bayimizden alan kişiler dışarıdan ürün tedarik edemezler. Tüm ürün gönderimleri tarafımızca yapılmaktadır. (içecek ve yiyecek)
  • Şubenin açıldığı şehrin nüfusu en az 100.000 olmalıdır. Nüfusu 100.000’den fazla olan şehirlerde şube açabilirsiniz. Önemli bir detay ise alışveriş merkezleri, okullar, üniversiteler gibi yoğun trafiğe sahip binaların şube yakınında yer almasıdır.
  • Bayilerimize mağazanın açılacağı lokasyon konusunda destek sunuyoruz. Sizin için en uygun lokasyonu belirleyip size eşlik ediyoruz.
  • Açılacak şube 100 m2 ve üzeri kapalı alana, 40 m2 ve üzeri açık alana sahip olmalıdır.
  • Bayilerimize reklam çalışmalarında destek oluyoruz ve bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sistemimizde reklam katkısı yoktur.
  • %3 Royalty, franchise kullanım ücreti olarak satışlardan düşülecektir.
  • Yatırımcılarımıza “bölge koruması” sağlayarak onları koruyoruz. Ortalama yatırım getirisi 18 ila 24 ay arasındadır.

Tavsiye İçerik: GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 LONDON CAFE FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

London-cafe-franchise-bedeliPin
London Cafe Franchise Bedeli

London cafe franchise bedeli giriş için 250.000 ₺ + KDV’dir. Kafeyi işletebilmek için gereken minimum sermaye ise 200.000 ₺ + KDV’dir.

Toplam yatırım maliyeti ise 1.500.000 + KDV – 2.200.000 ₺ + KDV arasındadır.

Tavsiye İçerik: SOULMATE COFFEE FRANCHİSE BEDELİ VE BAYİLİK ŞARTLARI

LONDON CAFE BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

London-cafe-bayilik-basvurusuPin
London Cafe Bayilik Başvurusu

London Cafe Bayilik Başvurusu sayesinde yatırımcılara sunduğu birçok destek hizmeti ile sektöre kısa sürede uyum sağlama imkanına sahipsiniz.

London Cafe Franchise Bedeli ve Bayilik Başvurusu içi https://www.londoncafe.com.tr/cafe-bayilik/ sayfasındaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

LONDON CAFE TELEFON NUMARASI

Vakit kaybetmeden bayilik başvurunuzu iletmek için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

London Cafe Bayilik Başvurusu TEL: 0538 0 828 828

Bayilik alma talebinizi yukarıdaki telefon numarasını arayarak veya başvuru formunu doldurarak firma yetkililerine iletebilirsiniz. Personel sizinle ilgilenecek ve London Cafe bayiliği ile ilgili tüm detayları açıklayacaktır.

Yorum yapın