Armanda Eşarp Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Armanda Eşarp Franchise Bedeli: Girişimcilerin yeni bir işe başlarken en çok zorlandıkları nokta ürün temini sorunudur. Gerçek bir bayi ile çalışmazsanız sektördeki yenilikleri takip edemez ve müşterilerin taleplerini karşılayamazsınız. Bir eşarp dükkanı açmak isteyenler için, zaten web sitemizde Aker ve Silk Home gibi kaliteli eşarp üreticilerinin franchise şartlarını yazdık. Bu yazımızda Armanda bayilik hakkında bilgi veriyoruz.

Tesettür giyim moda sektöründe önemli bir yer tutan Armanda Eşarp 1993 yılında kurulmuştur. Asude Tekstil adı altında 30 yıl önce üretime başlayan firma, 1994 yılında ilk şal ve eşarpları piyasaya sürdü.

2005 yılında markalaşma yolunda adımlar atan şirket, ilk kez o gün “Armanda” adını benimsedi. 2005 yılında üretilen tüm eşarp ve şallar Armanda markası altında satışa sunulmuştur. Yaptığı markalaşma girişimi ile kısa sürede büyük başarılara imza atan firma, tesettür giyim alanında lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Tavsiye İçerik: SİLK HOME EŞARP BAYİLİK ŞARTLARI NEDİR? – GÜNCEL

ARMANDA EŞARP BAYİLİK  2023

Armanda-esarp-bayilik-nasil-alinirPin
Armanda Eşarp Bayilik Nasıl Alınır?

Eşarp sektörünün en kaliteli üreticilerinden biri olan Armanda bayilik sistemi ile de çalışmaktadır. Armanda, perakende ortakları ile birlikte yeni bir konfeksiyon işi kurmak ve kazanç elde etmek isteyenler için perakende ve toptan alışveriş imkanı sunmaktadır.

Armanda bayilik ve toptan satış işi ile ilgilenen Hamit Bey ile aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: CİVİL FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

2023 ARMANDA EŞARP FRANCHİSE BEDELİ

Armanda-esarp-franchise-bedeliPin
Armanda Eşarp Bayilik Ücreti

Armanda Eşarp Franchise Bedeli için markanın web sitesini incelediğimizde güncel bir fiyat şuan görülmemektedir. Fakat sizler için aşağıya firmanın iletişim sayfası linkini bırakıyoruz. Buradan firma ile franchise görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki telefon numaralarıyla da görüşme yapabilirsiniz.

Armanda Eşarp İletişim Sayfası > https://www.armanda.com.tr/iletisim

Tavsiye İçerik: LOKMANYA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

ARMANDA EŞARP TELEFON NUMARASI

Armanda eşarp telefon numarası ile firmayla iletişime geçebilmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Armanda Bayi TEL:

  • Online Satış: 0 (544) 748 35 70
  • Toptan Satış: 0 (212) 514 66 84
  • Muhasebe: 0 (212) 514 66 85
SİZDE BAYİLİK İLANINIZI EKLEYEBİLİRSİNİZ.

Franchising Sektöründe hazırlamış olduğumuz içeriklerin neredeyse tamamı kullanıcıların en çok aradığı "..... franchise bedeli, ..... bayilik şartları, ...... bayilik ücreti, ...... bayilik başvurusu" gibi anahtar kelimelerde ilk sayfada yer almaktadır. Birçok bayilik almayı düşünen yatırımcı bizim içeriklerimiz aracılığıyla ilgili marka hakkında bilgi almaktadır. Ayrıca markanızın Franchise ağını Amerika ve Avrupa pazarında büyütmek isterseniz Franchise-cost.com adresi ile iletişim kurup pazarlama çalışmaları yapabilirsiniz.

Sizde markanızın bayilik şartları hakkında hazırlanan içeriğin sitemizde yayımlanmasını istiyorsanız "bayilik@yenibasvuru.com" mail adresine yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Markanızla alakalı bir içeriğin zenginleştirilmesi veya güncellenmesi için talepte bulunabilirsiniz.

NOT: Şuanda bu hizmetten faydalanarak %50 geçici süreli indirimden faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın