Mavi Jeans Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Mavi Jeans Franchise Bedeli: Mavi Jeans, giyim mağazası açmayı düşünenler için franchise fırsatı da sunuyor. Ünlü giyim mağazası Mavi Jeans, bayilikler yoluyla mağaza sayısını artırmayı hedefliyor. Halihazırda 300’ü kendi yönetiminde olmak üzere Türkiye’de toplam 372 mağazası bulunan Mavi Jeans, bu mağazaların 72’sini franchise bayileri aracılığıyla açmıştır.

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim perakende şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Mavi Jeans, bu hedefi gerçekleştirmek için uzun süredir çalışmaktadır. 2013 yılında yatırımlarını büyüterek gelişmeye başlayan Mavi Jeans, günümüz dijital dünyasına uyum sağlayarak aynı süreçte online mağazasını da açmıştır. Böylece insanlar hem kendi bünyesinde hem de franchise aracılığıyla açtıkları mağazaları en işlek caddelerde ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda açan Mavi Jeans’i tercih etti.

Daha çok AVM’lerde şubesi bulunan Mavi Jeans elbette sadece AVM’lerde mağaza açmıyor. Dükkan yapılacak bölgede alışveriş trafiğinin yoğun olduğu cadde ve yollar varsa buraya da satış mağazası yapılacak.

TAVSİYE İÇERİK LONDON CAFE FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

MAVİ JEANS BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Mavi-Jeans-Bayilik-SartlariPin
Mavi Jeans Bayilik Şartları

Mavi Jeans Bayilik Şartlarını sizler için aşağıda listeledik.

  • Giyim mağazası işletme tecrübesi olan yatırımcı adayları tercih edilecektir.
  • Hazır giyim sektörüne girmek için yeterli maddi güce sahip adayların başvurması beklenmektedir.
  • Mavi Jeans bayilikleri aracılığıyla açtığı mağazalara mağazalarını güvenli bir şekilde sevk etmektedir. En iyi ürünlerimizi bayilerimize gönderiyoruz.
  • Franchise ortaklarımızla birlikte büyümek istiyoruz.
  • Şirket kültürümüze uyum sağlayacak ve bizimle birlikte kazanacak kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.

TAVSİYE İÇERİK KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 MAVİ JEANS FRANCHİSE BEDELİ NE KADAR?

Mavi-Jeans-Franchise-BedeliPin
Mavi Jeans Franchise Bedeli

Mavi Jeans Franchise Bedeli için markanın web sitesini inceledik ve net bir tutara ulaşamadık. Ücretin değişkenlik göstermesinin sabit olmamasının nedenini aşağıda açıkladık. Net bilgi alabilmek için Mavi’nin Yatırımcı İlişkileri Direktörü Duygu İnceöz ile +90 212 371 20 00 veya duygu.inceoz@mavi.com iletişim adreslerini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Mavi Bayilik Başvurusu iletişim sayfası için https://www.mavicompany.com/tr/yatirimci-iliskileri/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ESPRESSO LAB FRANCHİSE BEDELİ – GÜNCEL

MAVİ JEANS BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Mavi-Jeans-Bayilik-BasvurusuPin
Mavi Jeans Bayilik Başvurusu

Mavi Jeans Bayilik Başvurusu için Mavi Jeans, resmi internet sitesinde üye işyeri ücretinin ne olduğunu belirtmedi. Ancak giyim mağazalarında fiyatlandırmanın m2 bazında olduğu söylenebilir. Mavi Jeans’in bugüne kadar açtığı mağazaların ortalama büyüklüğü 500 m2‘dir. Özetle Mavi Jeans çok büyük mağazalar kullanıyor. Bu nedenle, Mavi Jeans bayilik ücretinin yüksek olacağını varsayıyoruz.

Ancak bayi olarak başvurmaya ve ek bilgi talep etmeye devam ediyorlar. Mavi Jeans her zaman franchise yoluyla mağaza açmaz. Aşağıdaki e-posta adresine Şirket için bir satış temsilcisi olmasını istediğinizi belirten bir e-posta göndererek bilgi talebinde bulunmalısınız.

  • Mavi Jeans Bayilik Başvurusu: company@mavi.com
  • Şirket iletişim adresi: Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 53 34418 Kağıthane/İstanbul
  • TEL: +90 212 371 20 00

Mavi Jeans’in Kaç Tane Bayisi Vardır?

Mavi Jeans’in bayilik sayısı 34 ülkede 456 adet bayilik sayısına ulaşmıştır. Türkiye’de 372 adet mağazası bulunmaktadır. Ayrıca markanın 4.500 civarı yakın satış noktası bulunmaktadır. Amerika, Kanada, Almanya, Rusya gibi gelişmiş ülkelerde pazarda yerini almış bulunmaktadır.

Mavi Jeans Franchise Bedeli – Bayilik Şartları ve Başvurusu hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın