Elmacık Su Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024-GÜNCEL

Elmacık Su Franchise Bedeli: Tabii ki Elmacık Su, damacana su bayilik satın alarak kendi şubesini açmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir. Sektöre yeni adım atanlar için bu yazımızda Elmacık Su bayilik nasıl alınır ve Elmacık Su bayilik şartları nelerdir anlatıyoruz.

Elmacık su tüccar alımı, maliyet bedeli konularına girilir ve tüccarlar için kullanılacak dükkânın maliyetine göre maliyet belirlenir. Elmacık, bayi adı ücretsiz olarak verilmektedir. Bayilik yapılacak mağazanın açılış ve kiralama masrafları kişiye aittir. Elmacık Su Bayilik Başvurusu, ücret, şartlar, başvurunun web adresi, Elmacık suyunun PH’ı ile ilgili bilgiler alt başlıklarda yer almaktadır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ MAVİ JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

ELMACIK SU BAYİLİK ALMAK VE ŞARTLARI

elmacik-su-bayilik-almak-ve-sartlariPin
Elmacık Su Bayilik Almak ve Şartları

Leziz tadıyla birçok kişinin en beğenilen su markası olan Elmacık Suyu, Sakarya’nın Hendek İlçesi’ndeki Elmacık Sıradağları’ndaki Gölyayla mevkiinde çıkarılmaktadır. Elmacık Su’yu rakiplerinden ayıran en önemli özellik, suyun alındığı kaynağın yerleşim yerlerine çok uzak olması dolayısıyla insan faktöründen etkilenmemesi ve zarar, kirlilik vb. su kaynağında. meydana gelmemelidir.

Kaynağından alındıktan ve bozulmadan şişelendikten sonra herhangi bir işleme tabi tutulmayan Elmacık suyu, 7.96 alkalin pH değerine sahiptir. Uzmanlar kaliteli bir suyun pH değerinin 7-8,5 aralığında olması gerektiğini söylediği için Elmacık Suyu burada da kalitesini kanıtlıyor.

Diğer su markalarından farklı olarak kapak tasarımı ve ambalajına sahip olan Elmacık Su, kırmızı tonlu bir tasarım kullanıyor. Böylece diğer mavi kapaklı su şirketlerine göre önemli bir avantaj sağlıyor.

Bayilik sistemi ile Türkiye genelinde hizmetlerine devam etmeyi hedefleyen Elmacık Su, bayi programını sürdürüyor. Balonlu su sektörüne girenlere bayi temsilciliği vererek kendi balonlu su satış merkezini kurmak isteyenlerin başvurularını kabul etmektedir.

Siz de bu sektöre girerken Elmacık Su kalitesinin arkasında olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak Elmacık Su Bayi Başvuru Formu’nu doldurabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ LONDON CAFE FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

2023 Elmacık Su Franchise Bedeli Ne Kadar?

Elmacik-su-franchise-bedeliPin
Elmacık Su Franchise Bedeli

Elmacık Su Franchise Bedeli‘nin detayları aşağıdaki gibidir:

 • Elmacık, tacir adına ödeme yapılmasını talep etmez.
 • Franchise adı ücretsiz olarak verilir.
 • Mağaza kirası, mağaza dekorasyonu, Elmacık markalı ürün alımı ve bayilik açmak için araç alımı ile ilgili ödemeler kişiye aittir.
 • Tüm bu masraflar karşılanarak Elmacık bayiliği toplamda 75.000-100.000 TL ücret ödenerek açılır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Elmacık Su Bayilik Şartları Neler?

Elmacik-su-bayilik-sartlariPin
Elmacık Su Bayilik Şartları

Elmacık Su Bayilik Şartları şöyle sıralanıyor:

 • Elmacık Su bayilik şartları arasında bayilik başvurusu yapacak adayların 18 yaşını doldurmuş olması şartı da yer almaktadır.
 • Bayilik satın alma koşulları, lojistik koşulların sağlanmasını ve şişelenmiş su taşımak için bir araca sahip olma gerekliliğini içerir.
 • Kişi, açılacak perakendecinin Elmacık ürünlerinin açılış maliyetlerini, iç tasarımını ve satın alımını gerçekleştirebilmelidir.
 • Bu şartların yerine getirilmesi için kişinin kendi firmasını açması ve bu firma ünvanı ile Elmacık markasına bayi olarak başvurması gerekmektedir.
 • Kişinin bayide çalışacak personel ve kimlerin çalışan personel olabileceği konusunda tercih yapması gerekmektedir.

Bu şartlara bağlı olarak kişinin bu firma bilgileri üzerinden Elmacık Su ismini ve bayi temsilciliğini alabilmesi için öncelikle markaya başvuracağı ve açacağı kurumsal bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Elmacık Su PH’ı Kaç?

Elmacık Suyu PH bilgileri şu şekilde listelenmiştir:

 • Elmacık suyunun PH değeri, damacana içme suyu PH değeri standartlarına uygundur.
 • Elmacık suyunun pH’ı 7.96 olarak belirlendi.
 • Bu değer kandaki alkali seviyesinin belirlenmesinde önemli rol oynar ve insan sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
 • Bayi alıcılar, uygun PH seviyelerine sahip balonlu suların satışını sağlar.

ELMACIK SU BAYİLİK BAŞVURUSU İNTERNET ADRESİ

YouTube video
Elmacık Su Franchise Bedeli ve Tanıtım Videosu

Elmacık su bayilik başvurusu için internet adresinin detayları aşağıdaki gibidir:

 • Elmacık Su bayisi olmak için başvuru internet adresi üzerinden yapılır.
 • Bu adrese kayıt olunarak ve başvuru formundaki sorularla ilgili gerekli bilgilerin doldurulmasıyla başvuru süreci sağlanmaktadır.

Elmacık Su Franchise Bedeli ve Bayilik Başvuru Formu için https://elmaciksu.com.tr/bayilik-basvuru-formu/ adresindeki formu doldurabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ CİVİL FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

Elmacık Su Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elmacik-su-bayilik-basvurusuPin
Elmacık Su Bayilik Başvurusu

Elmacık Su Bayisi olmak için başvuru adımları aşağıdaki gibidir:

 • “https://elmaciksu.com.tr/bayilik-basvuru-formu/” adresine internet üzerinden girilir.
 • Başlık 3’deki şartların sağlanması için şirketi açan kişinin adı, şirketin kuruluş yılı, vergi numarası, şirket adresi, cep telefonu numarası, hizmet vermek istediğiniz bölgeler boşluklara yazılır. Açılan sayfada “Gönder” butonuna tıklanır. .
 • Bu adımları tamamladıktan sonra bayi olmak için başvuru sağlanacaktır.
 • Başvuru formu kontrol edilerek olumlu bulunanlara telefonla ulaşılacaktır. Uygun başvuru sahipleri Elmacık Su Bayiliği almaya hak kazanırlar.
 • Başvurusu onaylanan kişilerin firma adreslerine gidilerek Elmacık Su Bayi Alım Formu doldurularak imzalanacak ve şartlar detaylı bir şekilde görüşülecektir.

Yukarıdaki linkte yer alan bayi formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra “Gönder” butonuna tıklamanız yeterlidir. Bayi başvurunuz Elmacık Su bayi programı yetkilileri tarafından incelendikten sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Elmacık Su Bayilik Avantajları Nelerdir?

Elmacık Su bayilik alan girişimciler, müşteri memnuniyeti ve kaliteye önem veren bir marka ile çalışmanın faydaları ile sektördeki faaliyetlerine başlayabilirler. Elmacık Su, franchise sahibi olan girişimcilerden mağazalarında müşteri memnuniyetinin sağlanması için azami özeni beklemekte ve bayileri ile işbirliği içinde bunun için her türlü çabayı göstermektedir.

Elmacık Su bayilik ağını satın alan girişimciler, sorumlu oldukları bölgenin tamamına hizmet vermekte, satış ve karlılık oranlarındaki artış ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşmanın faydasını net olarak görebilmektedir.

Elmacık Su bayilik alan girişimciler, mağazalarında sadece Elmacık Su ürünlerini satabilir, başka markaların ürünlerine yer veremez.

Elmacık Su Franchise Bedeli – Bayilik Şartları ve Başvurusu hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın