Coffeemania Bayilik Ücreti ve Şartları – 2024 – GÜNCEL

Coffeemania Bayilik Ücreti ve Şartları: Kahve endüstrisi, dünya çapında son derece kazançlı bir endüstri olarak büyümeye devam ediyor. Kahve bayiliği almak istiyorsanız Coffeemania Franchise Fırsatı sayesinde iş bulabilirsiniz.

Bunun için Coffeemania bayilik şartları ve kar marjı gibi konuların öğrenilmesi gerekmektedir. Her şeyi anlatacağım!

Coffeemania, 2009 yılında bir grup kahve tutkunu tarafından İzmir’de kuruldu. Bu yıl 12. yılını kutlayarak hem ülkemizde hem de dünyada kahve sektöründe tanınmaya devam ediyor.

Sıfırdan bir kahve dükkanı açmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsiniz. Marka oluşturun, reklam yapın, konsept belirleyin, müşteri çekin… 2023’te Coffeemania bayiliği alarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Örneğin, Coffeemania’nın aylık 1 milyon düzenli müşterisi var. gibi birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Düzenli bir müşteri. Kahve sektörünün lider firmalarından biri haline gelen Coffeemania’nın franchise bilgilerini sizlerle paylaşacağım. Coffeemania Franchise Bedeli yazısının devamına ve daha fazlasına geçelim.

TAVSİYE İÇERİK ➔ ESPRESSO LAB FRANCHİSE BEDELİ – GÜNCEL

COFFEEMANİA BAYİLİK VERİYOR MU?

Coffeemania-bayilik-veriyor-muPin
Coffeemania bayilik veriyor mu

Size bu başlığı getirmemin nedeni, bazı başarılı kahve dükkanlarının kendi bayiliklerini açmalarıdır. Yani bazı markalar üye iş yeri olmak için dışarıdan yapılan başvuruları kabul etmemektedir. Elbette akıllara gelen soru bu olacak.

Cafe Mania Bayilik veriyor mu?

Coffeemania markasının kısa sürede bu kadar büyümesini sağlayan en önemli şey franchise başvurularına açık olmasıdır. İzmir’de başlayan serüven önce Türkiye’ye sonra tüm dünyaya yayıldı… Bu başarılı şirketten tüccarlık alırsanız çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Tabii ki, şirketle çalışmak için biraz bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Bilmeniz gereken birçok nokta var, örneğin: Coffeemania Bayilik Ücreti, Coffeemania Bayilik Şartları. Tüm bunlar için size gerekli açıklamaları aşağıda verdim. Coffeemania markasının bayilikler sunduğunu açıklığa kavuşturduğumuza göre, şimdi bayilikler hakkında bilmeniz gereken başka neleri öğrenelim.

Coffeemania Kaç Şubesi Var?

Coffemania İzmir’de kurulmuştur ve franchising sistemi ile hızla büyümektedir. Bugün Coffemania’nın 70’den fazla şubesi var. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da bayileri bulunmaktadır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

COFFEEMANİA BAYİLİK KONSEPTLERİ

Coffeemania bayiliği alma fikriniz varsa ilk yapmanız gereken mağaza konseptinizi belirlemek. Coffeemania birçok perakende mağaza konsepti sunar. Her birinin bayii fiyatı farklıdır. Nedeni ise herkesin farklı bir bedeni, ürün çeşidi ve konsepti olmasıdır. Coffeemania mağaza konsepti için temel olarak 3 konsept vardır. Bunlar;

 • Mağaza Konsepti
 • Bean Konsepti
 • Coffemania Next Konsepti şeklindedir.

Coffeemania Next Konsepti

Eğer bir Coffeemania franchise’ı satın almak istiyorsanız bu konsepti kesinlikle ayrı değerlendirmelisiniz derim. Çok yeni bir konsept olmadığı için müşterilerinin ilgisini çekiyor.

 • Bu mağaza konsepti ile yükselen 3.nesil kahve akımında tercih edilme olasılığınız yüksek.
 • Kalite yelpazesi ve butik cafe tarzı ile tercihiniz tekrar yükselecektir.
 • Düşük ve sıfır atık ürünleri ile minimum maliyetlerle yüksek kazançlar elde edilmektedir.
 • Küçük m2 Dükkan Fırsatları ile avantajlı kiralama fırsatı.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

COFFEEMANİA BAYİLİK KAZANCI / ÖRNEK KAZANÇ TABLOSU

Coffeemania franchise kazançları için firmanın sunduğu örnek kazanç tablosunu inceleyebilirsiniz!

coffeemania-bayilik-kazanciPin
Coffeemania Bayilik Kazancı

COFFEEMANİA BAYİLİK AVANTAJLARI

Coffeemania bayilik avantajları ile kendinizi tamamen rahat hissedeceksiniz. Neden Cafe Mania bayiliği açmayı düşünmeniz gerektiğini söylerken faydasını gördükten sonra anlayacaksınız.

 • Öncelikle en büyük avantajınız çok iyi bir firma ile çalışacak olmanız.
 • Kahve sektöründe büyük bir firma ile çalışarak rekabet ortamında öne çıkıyorsunuz.
 • En fazla büyüme gösteren firmalar, franchise sistemi ile kısa sürede büyüdüğü için lider firmalardır.
 • Coffeemania’nın sağlam bir müşteri tabanı var.
 • 2019 yılından bu yana faaliyet gösteren Coffeemania’nın büyük deneyiminden ve profesyonel bakış açısından yararlanabileceğiniz için bu müşteri kitlesinden siz de yararlanabilirsiniz. Bu sayede kafenizi kurumsal yapı içerisinde işletebilirsiniz.
 • Coffeemania şirketi çok iyi organize edilmiş bir sisteme sahiptir. Hem franchise alırken hem de franchise aldıktan sonra size büyük destek veriyorlar. Doğru yeri seçmekten mimariye kadar. Personel eğitimi, yönetim, sezonluk menü oluşturma gibi her şeyi sizin yerinize düşünür ve uygularlar.

Markanın bir sloganı bile var – kafe işletmek bilmeyenler için zordur. “Bize” çok kolay – derler. İşi kafenizi bilen ve rahatlıkla açıp çalıştırabilecek kişilere bırakabilirsiniz.

Şirket ayrıca reklam konusunda da sürekli destek sağlıyor. Tüm reklamları kendiniz halledersiniz, böylece promosyon için ekstra bir şey düşünmenize gerek kalmaz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ LONDON CAFE FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

COFFEEMANİA BAYİLİK ŞARTLARI 2023

Coffeemania-bayilik-sartlariPin
Coffeemania bayilik şartları

COFFEEMANİA BAYİLİK ŞARTLARI 2023: Elbette bu avantajlı markanın franchise’ını alabilmek için bazı şartları yerine getirebilmeniz gerekiyor. Aşağıda Coffeemania Franchise Şartlarını listeledim:

 • Coffeemania, franchise verecek kişilerin “marka” bilincini mutlaka benimsemesini ister.
 • Girişimci ruha sahip ve maddi yönden zinde olmalıdır. İş yeri açmak istediğiniz il ve ilçelerin en az 100.000 nüfusa sahip olması gerekir.
 • Başvuru sürecinde firmanın size sunduğu şartlar, lokasyon, mimari, sipariş gibi konularda firma size tavsiyelerde bulunacak, bunlara kendi başınıza karar vermeyeceğinizi bilmelisiniz ki bir coffeemanina bayilik başvurduğunuzda, firma size geri dönüş yapacaktır.
 • Çeşitli görüşmeler yapılarak olumlu veya olumsuz sonuçlar alınmalıdır.
 • Başarılı bir iş geçmişiniz varsa bayi açılış süreciniz sizin için daha olumlu olabilir.

Evet, böyle koşullar var. Koşulları karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız Coffeemania bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ Kahve sektöründe kendi dükkanınızı açmak istiyorsanız diğer başarılı firmaların bayiliklerini değerlendirmelisiniz. LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI ile ilgili yazdığım yazıya bir göz atın!

COFFEEMANİA FRANCHİSE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

YouTube video
Coffeemania Tanıtım Videosu

Şimdi bir Coffeemania franchise’ına nasıl başvurabilirim? Sorusunu Açıklayabilirim…

 • Coffeemania franchise’ına başvurmak için franchise başvuru formunu doldurmanız gerekir.
 • Şirket daha sonra size geri bildirimde bulunur.
 • Bayi adayı olan sizinle franchising ekibi ön görüşmeleri yapar.
 • Bu görüşmede size bilmeniz gerekenler anlatılacak ve değerlendirileceksiniz.
 • Daha sonra olumlu tartışmalar için yüz yüze bir görüşme düzenlenir.
 • Kişisel bir görüşmede geçici bir protokol imzalanır.
 • Daha sonra bayilik yeri için ortaklaşa bir mekan seçilir.
 • Gerçekleşmesinin ardından franchise sözleşmesi hayata geçirilir.
 • Sözleşmenin ardından proje resmi olarak lanse edilir.
 • Ofis, seçilen mekanın dönüşümü için mimari destek sunar. İnşası kendi ekipleri tarafından yapılır, ardından operasyon ekibi mağazaya eleman temin eder, personeli teorik ve pratik olarak eğitir ve son olarak her şey hazır olduğunda şube açılışını gerçekleştirir.

CoffeeMania Franchise Bedeli ve Başvuru Formu için https://coffeemania.com/franchising/ sayfasını ziyaret edebilir ve ilgili formu doldurabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ ELMACIK SU FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI – GÜNCEL

COFFEEMANİA FRANCHİSE BEDELİ 2023

Coffeemania-franchise-bedeliPin
Coffeemania Franchise Bedeli

Coffeemania Franchise Bedeli: Coffeemania bayiliği alabilmek için belli bir sermayenizin olması gerekmektedir.

Coffeemania bayilik maliyeti ne kadar?

Coffeemania franchise bedeli işletme konseptine göre değişiklik göstermektedir. Bean konseptlerinden herhangi biri için bayilik almayı düşünüyorsanız, ortalama 1.000.000 sermaye gerekir. Büyük mağaza konsepti için ortalama 1.500.000₺ sermaye gerekiyor.

Tabii ki, Coffeemania franchise bedeli oldukça değişkendir. Lokasyon, mağaza büyüklüğü, konseptler gibi farklı değişkenler var. Ortalama bir fiyat söyledim.

TAVSİYE İÇERİK ➔ MAVİ JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

Franchise ücreti konusunda size en kesin cevabı franchising ekibi ön görüşmede verecektir. Bir bayilik aldıktan sonra 7-8 ay içinde sermayenizi kolayca artırabileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Yorum yapın