Pasaport Pizza Bayilik Ücreti ve Şartları – 2024 – GÜNCEL

Pasaport Pizza Bayilik Ücreti: Passport Pizza’nın bayilik satış fiyatı aslında düşündüğünüz kadar yüksek değil. Passport Pizza üye işyeri ücreti sözleşmeye bağlıdır. Passport Pizza Bayiliği ne kadar, şartları neler?

Pasaport pizza bayilik ücreti merak edilen bir konu ama bayii almak için önce detaylardan bahsedelim. Passport Pizza veya başka bir işletme bayiliği almak için öncelikle 18 yaşından büyük ve vergi mükellefi olmalısınız. Franchise almanın bir diğer adı da “Bayilik almak”tır. Her iki terim de aynı sonuca götürür. Ayrıca her işletmenin franchise olmadığını da bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm şirketler franchise vermektedir. Passport Pizza işyeri şartları, şirket tarafından sözleşmede belirtilen bazı hususlara göre sağlanmaktadır. Bunları aşağıda belirttik. Passport Pizza bayilik sözleşmesi ile ilgili olarak firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya bizzat telefonla arayıp görüşebilirsiniz (Gerekli adımları ve Başvuru Formu bağlantısını da bu yazıda paylaştık).

PASAPORT PİZZA BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Pasaport-Pizza-Bayilik-SartlariPin
Pasaport Pizza Bayilik Şartları

Pasaport pizza bayilik şartları için aşağıdaki liste yer alan prosedürlere uyulması gereklidir.

 • Başvuru formunu doldurun ve gönderin
 • Kişisel mali bilgileriniz ve açmak istediğiniz şube ile ilgili bilgileri yüz yüze görüşün.
 • Pasaport pizza tarafından hazırlanacak ekspertiz raporunun ön incelemesi olumlu ise, olası şube alanı seçeneklerini bulmanız istenecektir.
 • Aday saha veya saha alternatifleri belirlendikten sonra inceleme ve fizibilite çalışmaları için aday sahaya ziyaret.
 • Fizibilite 3 iş ve 1 hafta tatil olmak üzere 4 gün olarak planlanmıştır.
 • Sözleşme şartları kesinleşir ve sözleşme imzalanır
 • Mimari projesi firma denetiminde oluşturulur ve uygulanır.
 • Personel ve yönetici adaylarına eğitim verilmektedir.
 • Ana ürün ve yardımcı malzeme teslimatları yapılır.
 • Şube açılışı tamamlandı.

TAVSİYE İÇERİK ➔ COFFEEMANİA BAYİLİK ÜCRETİ VE ŞARTLARI – GÜNCEL

PASAPORT PİZZA AVANTAJLARI NELERDİR?

Pasaport Pizza Bayilik almanın belli başlı avantajları vardır. Bunlar;

 • Ana şirketin desteğiyle tanınmış ve başarılı bir marka ile başlar.
 • İstekli bir müşteri kitlesi edinir.
 • İş riski en aza indirilir.
 • Yatırım ve iş danışmanlığı sunulur.
 • Yasal tavsiye sunulur.
 • Daha fazla reklam ve tanıtım fırsatı elde eder.
 • Daha yüksek kalite koşullarına sahiptir.
 • Bölgesel haklarla rekabetten korunur.
 • Kendi işini kurar ve sahibi olur.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KAHVE DERYASI FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

PASAPORT PİZZA BAYİLİK VERİYOR MU?

Pasaport-Pizza-Franchise-BedeliPin
Pasaport Pizza Franchise Bedeli

Passport Pizza bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı “Evet, öyle.” şeklinde olacaktır. Şirketler franchise doygunluğuna ulaştıklarında, franchising vermeyi bırakabilirler. Eskiden birçok firmanın bayisi vardı ama artık yok. Ancak yine de bir Passport Pizza bayiliği almak mümkündür. Bu yayını yazdığımızda durum elbette buydu. Yayınlanmasından bu yana bir yıl geçmediyse, cevap muhtemelen hala aynıdır. Çıkış tarihini kontrol edin.

Passport Pizza franchise bedeli ile ilgili soruyu bir sonraki başlıkta sizler için cevapladık. Okuduğunuz yayının tarihi de elbette önemli, kontrol edebilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ MAVİ JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

PASAPORT PİZZA BAYİLİK ÜCRETİ 2023

Pasaport-Pizza-Bayilik-UcretiPin
Pasaport Pizza Bayilik Ücreti

Passport Pizza perakende satış maliyetleri için cebinizde yeterli sermayenizin olması gerekmektedir. Passport Pizza işyeri ücretinin yanı sıra, cepten yapılan bir harcama ücretiniz olabilir ve sermayeniz olası gider tutarını içermelidir. Pasaport Pizza franchise bedeli için araştırma yaptık ve ortalama olarak 1.250.000₺-1.750.000₺ arası maliyetlerle bayilik açılabildiğinin bilgisine ulaştık. Fakat bu maliyetler değişkenlik gösterebilmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ TERRA PİZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

PASAPORT PİZZA BAYİLİK BAŞVURU 2023

Passport Pizza bayilik başvurusu ve bayi olmak için başvuruda bulunmak için öncelikle firmanın resmi kanalları ile iletişime geçmelisiniz. Başvuru sürecinde sizden bazı prosedürel bilgiler istenebilir. Şirket sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak gördüğü takdirde, Passport Pizza Franchise başvurunuz onaylanacak ve gerekli belgeler için sizinle iletişime geçilecektir.

Passport Pizza üye iş yeri uygulaması şu an için sadece web kanalı üzerinden sunulmaktadır. Passport Pizza’nın franchising başvurusu sonucunda firma yetkilileri başvurunuzu dikkatle inceleyecek ve olumlu ya da olumsuz cevap verecektir.

Passport Pizza Bayi Başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu linkten veya diğer resmi kanallardan istenen bilgileri girerek doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GLORİA JEANS FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

PASAPORT PİZZA BAYİLİK İLETİŞİM

Passport Pizza bayisi ile resmi numara üzerinden iletişime geçilebilir. Firma ile Passport Pizza bayii telefon numarası üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Bilgiler aşağıdaki gibidir:

 • Web Adresi: https://pasaportpizza.com/
 • Telefon: 0 232 502 31 63 – 0 232 502 31 64
 • Adres: Adalet Mah. Manas Bulvarı No:39 Folkart Towers B Tower Ofis: 3809-3810 Bayraklı-İZMİR
 • E-Posta: info@passaportpizza.com

Pasaport Pizza Franchise Bedeli ve Başvuru Formu için https://pasaportpizza.com/Franchise sayfasına giderek ilgili formu doldurmanız gereklidir.

YouTube video
Pasaport Pizza Bayilik Tanıtım Videosu

SIKÇA SORULAN SORULAR

Passport Pizza Bayiliğini Nasıl Alabilirim?

Passport Pizza bayiliği almak için şirketin resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesindeki formu doldurabilirsiniz. Bu bilgilerin en güncel halini yayınımızda sizlerle paylaştık.

Passport Pizza Franchise Kazandırır Mı?

Bu yayındaki hususlara dikkat ederseniz pasaport pizza bayileri karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve doğru adımlar, işi karlı hale getirir.

Passport Pizza Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Passport Pizza franchise açma şartları, bir dizi prosedürel eylemden oluşur. Bu yayında bu süreçleri tek tek inceledik.

Passport Pizza Bayisini Nasıl Açarım?

Passport Pizza bayiliği açmak için öncelikle varsa bayii bedelini ödemeniz gerekmektedir. Bu ve diğer işlemler için firma ile bizzat iletişime geçmelisiniz. Bu yayında şirketin resmi iletişim numarası paylaşılmıştı.

Pasaport Pizza Satıcıları Ne Kadar Kazanıyor?

Passport pizza satıcılarının aylık geliri genel olarak 70.000₺ civarı değişmektedir. Konum gibi faktörler önemli bir rol oynamaktadır.

Yorum yapın