Lavazza Franchise Bedeli – Bayilik Şartları – 2024

Lavazza Franchise Bedeli: İtalya’nın en popüler kahve markası Lavazza sayesinde iyi bir gelir elde etmek ister misiniz? Evet dediğinizi duyuyoruz! Bunu nasıl yapacaksın? Elbette markanın franchise’ını devralarak! Marka ve marka perakendecisi hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Lavazza müşterilerine en kaliteli kahveyi sunar. Çekirdek kahveden kapsül kahveye, filtre kahveden kahve aksesuarlarına kadar aradığınız kahve için ihtiyacınız olan her şeyi tek çatı altında bulacaksınız. Lavazza aromasıyla harmanlanan kahveler birçok kişi tarafından ilk tercih olarak kabul ediliyor.

Bir Lavazza bayilik satın alarak, insanların tercihlerini karlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Lavazza’nın oluşturduğu bayilik sistemi her iki taraf için de oldukça karlı. Ticarete başlamak için sıfırdan bir şey oluşturmanıza gerek yok. Lavazza’nın yıllar önce yarattığı ve başarısını kanıtlamış markası sayesinde güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: LEMAN KÜLTÜR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LAVAZZA BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

lavazza-bayilik-sartlariPin
Lavazza Bayilik Şartları

Lavazza Bayilik Şartları karşılandığı sürece herhangi bir vatandaş Lavazza Tüccarı olabilir. Bu koşullar hem ahlaki hem de ekonomiktir. İnsanlarda olması gereken bazı özellikler vardır. Ancak işyerinin de belirli şartları taşıması gerekir. Bu koşullardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İşyeri zemin katta olmalıdır.
  • İşyerinin büyüklüğü seçilen konsepte göre gerekli metrekareyi sunmalıdır.
  • İşyeri çevresinde okul, hastane, fırın gibi alanlar bulunmalıdır.
  • Yakın çevrede başka Lavazza bayisi bulunmamalıdır.
  • İş kurmak isteyen kişi markanın gelişimine katkıda bulunmayı istemelidir.
  • Bir iş kurmak istiyorsanız, hevesli olmalısınız.

Bu şartlar zaten var diyorsanız, başvuru için iyi bir adaysınız demektir!

Tavsiye İçerik: MANGO FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ 2023 NE KADAR?

lavazza-franchise-bedeliPin
Lavazza Franchise Bedeli

Lavazza Franchise Bedelini ödeyerek bayilik almak isterseniz ilk aşamada markaya isim ücreti olarak bir ücret ödüyorsunuz. Bu ücret değişkenlik gösterse de ortalama 500.000 TL‘dir. Girişim için gereken mali boyut, girişimden önce asla atlanmamalıdır. Hesaplamalarınızdan sonra başvurmayı unutmayınız. Kısaca Yatırım Maliyeti değişkenlik göstermektedir.

Tavsiye İçerik: PİNKBERRY FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

LAVAZZA BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Lavazza Bayilik almak için Markalar web sitesini ziyaret ettikten sonra Bayi Başvuru Formunu doldurun. Bilgileri eksiksiz ve yanlış doldurmamanız önemlidir. Bilgileriniz yetkili kişiler tarafından kontrol edildikten sonra olumlu ya da olumsuz tarafınız ile iletişime geçilecektir.

LAVAZZA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ KİMDİR?

lavazza-turkiye-distributoru-best-coffee-shopPin
LAVAZZA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ – BEST COFFE SHOP

Dünyaca ünlü İtalyan kahvesi Lavazza’nın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü BEST İTHALAT A.Ş. Kahve zinciri markası, BEST COFFEE SHOP‘larında kahve zincirlerinin tercih ettiği Omni Vectron POS sistemlerini kullanıyor.

BEST AŞ. İlk mağazasını 2008 yılında Maslak Vodafone merkezinde açmış ve 2017 yılı itibari ile 60 mağazalı bir kahve zinciri haline gelmiştir.

Bugün onlarca noktada kahve tüketicisinin beğenisine sunulan kahve markalarının başında gelen BEST COFFEE SHOP, Omni-Vectron POS Sistemlerinin kaliteli donanımına ve en iyiyi sunan teknik altyapı desteğine güvenerek yoluna devam etmektedir.

Lavazza’nın Kaç Adet Bayisi Vardır?

Lavazza bayilerinin sayısı tüm dünyada ve yüzleri buluyor. Türkiye’nin birçok farklı noktasında bayileri bulunan marka her geçen gün büyümeye devam ediyor.

LAVAZZA MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM

Lavazza Müşteri Hizmetleri telefon numarası için 0212 856 93 75‘i tuşlamanız yeterli. İrtibat kişiniz her konuda sizinle ilgilenecektir.

Lavazza Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları hakkında gerekli tüm güncel bilgileri sizler için sunduk.

Yorum yapın