Koska Franchise Bedeli – Bayilik Başvurusu – 2024

Koska Franchise Bedeli: Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Koska, franchise sahibidir. Markanın uzun yıllara dayanan tecrübesi, bilgi birikimi ve kanıtlanmış başarısı ile siz de gıda sektöründe perakendeci olarak iyi kazançlar elde edebilirsiniz. O nasıl çalışır? Makalemizi okumaya devam edin.

Koska 1907 yılında kurulan marka, Türkiye’nin köklü firmalarından biridir. Lokumdan helvaya ve çikolatalı dondurmaya kadar hem geleneksel Türk lezzetlerinin hem de modern lezzetlerin buluşma noktası olan Koska, geniş bir kitleye hitap ediyor. 110 yıllık tatlı aşkla doğal Koska lezzetlerini sofralarınıza taşıyın.

Koska bayisi olmak için başvurarak bu lezzetleri misafirlerinize sunmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Bayi satın alarak Koska temsilcisi olursunuz. Koska bayileri Türkiye’nin her yerinde bulunmaktadır. Başvurmak isteyen herkesin elbette önce belirli koşulları karşılaması gerekir.

Tavsiye İçerik: LAVAZZA FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

KOSKA BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Koska-bayilik-sartlariPin
Koska Bayilik Şartları

Koska Bayilik şartları iyice araştırdıktan sonra başvurmak mantıklıdır. Başvuru şartlarını yerine getirdikten sonra başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu koşullardan en temel olanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Koska olarak planlanan işyeri zemin katta olmalıdır.
  • Koska konseptine göre iş yerinin belli bir metrekaresi olması gerekiyor.
  • Koska mağazasında Koska tarafından belirtilen şekilde reklam ve tabela kullanımı zorunludur.
  • Tüccar olmak isteyen kişinin tüm vaktini bu işe ayırması zorunludur.
  • Kişi, markayı geliştirmeye hevesli ve hazır olmalıdır.

Tavsiye İçerik: LEMAN KÜLTÜR FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

KOSKA FRANCHİSE BEDELİ 2023 NE KADAR?

Koska-franchise-bedeliPin
Koska Franchise Bedeli

Koska bayisi olabilmek için belirli bir toplam bedelin ödenmesi gerekmektedir. Bu fiyat ilk etap için 500.000 TL olarak belirlendi. Bu ücretler bayi sözleşmesinde değişiklik göstermektedir. Koska konseptine göre değişen bu ücretlerin tam tutarı bayi sözleşmesinde yer almaktadır.

Tavsiye İçerik: MANGO FRANCHİSE BEDELİ – BAYİLİK ŞARTLARI

KOSKA BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Koska-bayilikPin
Koska Bayilik

Koska bayisi olmak için firmanın internet sitesini ziyaret ettikten sonra sağ menüde yer alan bayi başvuru linkine tıklayınız. İndirmek için başvuru formuna bir bağlantı görünecektir. Başvurunuzu bu bağlantı üzerinden gönderin. Başvurunuzla ilgili olarak yetkili kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Koska Franchise bedeli ve başvuru formu için https://www.koska.com/tr/bize-ulasin/bayilik-basvurusu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Koska’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Koska bayilerinin sayısı yüzlercedir. Türkiye’nin her yerinde bayileri bulunan başarılı marka, bayi temsilcilikleri vererek kazanıyor ve kazanmaya devam ediyor. Bir perakendeci olarak, şirketin kanıtlanmış başarısını bir perakendeci olarak paylaşmak ister misiniz? Diyabet dostu ürün ve reçellerin enfes lezzetlerini müşterilerinize tattırmanın tam zamanı.

Koska Müşteri Hizmetleri İletişim

Koska Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası‘ndan ulaşmak istediğiniz kişilerin +90 212 456 61 00‘ü araması yeterlidir. Koska Hesap Yöneticiniz size her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak sağlayacaktır.

Yorum yapın