Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler +15 GÜNCEL İŞ FİKRİ

Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler: Ev hanımı mısınız? Sizin için harika bir makale hazırladım! Evde boş zamanlarınızı değerlendirmenin tam zamanı… Kadınların evden çalışması sayesinde siz de ev ekonomisini canlandırabilir, cebinize para koyabilirsiniz.

Ev hanımları için evden yapılabilecek pek çok iş imkanı bulunmaktadır. İŞKUR’un bile evde iş imkanı var. Sizler için detaylı bir liste hazırladım. Aralarında mutlaka kendinize uygun bir evde ek işi fikri bulacaksınız. Eğer gerçekten azimli ve çalışkansanız kadınların evde yaptığı işler sayesinde kesinlikle para kazanabilirsiniz.

Çocuklarınızı büyütmeye ve diğer işlerinize zaman ayırmaya devam edebilirsiniz. Boş zamanlarınızda ev hanımlarının evde yapabileceği işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

O zaman fazla ileri gitmeyelim ve evden para kazanmak için neler yapılabilir? ? Cevaplarını bulalım.

KADINLAR İÇİN EVDE YAPILACAK İŞLER

kadinlar-icin-evde-yapilacak-islerPin
Kadınlar için Evde Yapılacak İşler

Kadınlara evde iş imkanı sunabilmesi amacıyla +15 güncel iş fikrini sizlerle paylaşıyoruz.

1- YEMEK YAPIP SATMAK

Kadınlar için evde yapılacak işler içeriğinde sizlere sunacağım ilk konu evde yemek yapıp satmak. Ev hanımlarının evde yapabileceği işler arasında oldukça kazançlı bir ek ev işi fikridir. Ellerinin damak tadına güvenen ev hanımları, evlerinde çeşitli yemekler yapıp satarak kolayca para kazanabilmektedir. Bu nedenle restoranlar menülerinde mutlaka ev yemekleri isterler. Siz de bunu değerlendirebilir ve ev yapımı yemeklerinizi farklı restoranlara satabilirsiniz.

Örneğin mantı, börek, yaprak sarma yapıp satabilirsiniz. Sadece restoranlara satmak zorunda da değilsiniz. Yemek pişirip yerel bölgenize, gıda pazarlarına ve fuarlara satarak para kazanmanız mümkündür. Bu konudaki tüm soru işaretlerinize açıklık getirecek bir yazı hazırladım. Evde Yemek Yapıp Satmak başlıklı makaleyi okuyarak tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Kadınlar için gerçekten çok fazla iş fikri var.

2- PAKETLEME İŞLERİ

Evde paketleme işi yaparak çok iyi kazançlar elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Kadınlar için evde yapılacak işler için son derece kazançlı bir iş fırsatı. Paketleme işi sağlayan firmalar aracılığıyla yaptığınız paketleme işlerinden para kazanıyorsunuz. Ayrıca paketleme sektörü için yapabileceğiniz birçok iş var:

Gördüğünüz gibi birçok iş alanı var. Ayrıntıları öğrenmek ve paketleme işini evde yapmak için bu öğelere tıklayabilirsiniz. Paketleme işleri için herhangi bir bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Şirket size gerekli tüm malzemeleri sağlayacaktır. Yapmanız gereken verilen tarihe kadar paketleme işini bitirmek.

Evlere paketleme işi veren firmalar sayesinde evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Kadınların ev işleri arasında son yıllarda paketlemeye büyük talep var. Kadınlar için evden çalışılarak yapılabilecek işler arasında yer alan paketleme işi, yaptığınız işten para kazanmanızı sağlar.

 3- İŞKUR’UN EVDE İŞ İMKANLARI

ev-hanimlari-ne-is-yapabilirPin
Kadınlar için Evde Yapılacak İşler

Evde neler yapılır derseniz İŞKUR ile evden iş yapabilirsiniz. İŞKUR, istihdam yaratmayı amaçlayan devlet kontrolündeki bir kuruluştur. Devlet onaylı olmak, güvenilir olmak demektir. İŞKUR evlere iş veriyor mu? , İŞKUR ev paketleme işi veriyor mu? Cevap her ikisine de evet!

İŞKUR, ev hanımlarına iş yaratmaları için iş imkanı sağlıyor. İŞKUR evde paketleme mağazaları bile açıyor. İŞKUR Evde Paketleme İşi‘ne başvurmak için hemen makaleyi okuyun. Devlet güvencesindeki İŞKUR ile evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Devlet güvencesiyle! Kadınlar için evde yapılacak işler için İŞKUR’u düşünün…

4- MUM YAPIP SATMAK

Mum yapmak ve satmak kadınların evde yapabileceği işler arasında popüler olan bir diğer konu. . Siz de evinizde binlerce lira kazanmak istiyorsanız bu başlığa puan verebilirsiniz. Son zamanlarda evde tasarlayacak, üretecek ve satacak o kadar çok şey var ki… Bu işlerin çok karlı olduğunu biliyorum.

Son zamanlarda farklı renk ve numunelerde mumların satıldığını gördünüz mü? Aylık geçimini sağlayan birçok insanın evinde dekoratif mum yapıp sattığını söylemeliyim. Mum yapmanın maliyeti çok düşüktür ve evde kolayca yapabilirsiniz. Evde kadınların yapabileceği işler oldukça popüler.

Kadınlara yönelik iş fikirleri arasından bu başlığı seçtiğinizi varsayalım. Hangi sürece devam etmeniz gerekiyor? Dekoratif mum yapmak için ne gerekiyor? onları nerede satabilirsin? Her detayını anlattım… Evde Mum Yapıp Satmak. İşte bir an önce evden para kazanmaya başlamanın yolu.

5- EVDE DAVETİYE KATLAMA

Evden çalışmak istiyorum diyorsanız, kadınlar için evde yapılacak işler için evden iş arayın, Harika! Çünkü doğru adrestesiniz. Evde kadınlar hangi işleri yapabilir? Senin için açıklamaya devam edeceğim. Evde davetiye katlama işi sayesinde 5.000 TL‘den fazla gelir elde edebilirsiniz.

Ev için davetiye katlama işi veren firmalar aracılığıyla yapacağınız bu iş sayesinde para kazanacaksınız. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra Yozgat, Isparta, Konya gibi küçük şehirlerle de davetiye katlayabilirsiniz. Peki evde davetiye katlama işi nasıl yapılır ve işletmelere nasıl ulaşılır?

Tavsiye İçerik: EVDE NE YAPIP SATABİLİRİM? EVDE YAPIP SATILACAK ŞEYLER

6- KAPI SÜSÜ YAPIP SATMAK

Kadınların evde yapabileceği kazançlı işleri sıralamaya devam ediyorum. Zanaatınıza güveniyor ve zanaat yapmaktan keyif alıyorsanız, evinizde kapı süsü yapıp satmayı düşünebilirsiniz. İster kendi yaptığınız kapı süslerini satabilirsiniz isterseniz de kapı süsü yapan firmalarla çalışabilirsiniz.

Bu iş için geniş bir zaman çerçevesine ihtiyacınız yok. Başarılı satışlar yapabilmemiz ve aylık olarak ekonomiye büyük katkı sağlayabilmeniz takdire şayandır.

Tavsiye İçerik: EVDE EK İŞ NE YAPABİLİRİM? EK İŞ NASIL YAPILIR? -GÜNCEL

7- İKİNCİ EL KIYAFET SATMAK

ikinci-el-kiyafet-satmakPin
Kadınlar için Evde Yapılacak İşler

İkinci el kıyafet satmak, kadınların evde yapabileceği işlerdendir. Bildiğiniz gibi ikinci el kıyafet satabileceğimiz birçok uygulama var. Dolap, gardrop gibi uygulamalar sayesinde kıyafet satışı yapabilirsiniz.

Dolabınızda kullanmadığınız kıyafetleriniz varsa satışa çıkartabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak ise ilgili butik ve marketlerde satılan kaliteli ürünleri ucuza alıp bu uygulamalarda daha yüksek fiyata satabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan çok kişi olduğunu söylemeliyim.

Kadınlar için evde yapılacak işler arıyorsunuz fikrimizi değerlendirin. Çok kolaydır ve herhangi bir beceri gerektirmez. Tişört, elbise, gözlük, şapka, ayakkabı gibi birçok ürünü satıp para kazanabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE PARA KAZANDIRAN İŞLER-EVDE GİRİŞİMCİLİK FİKİRLERİ

8- BLOGGER OLMAK

Kadınlar için iş fikirleri altında evden iş blogu. Aslında, tüm dünyada blog yazarı olarak para kazanmanın çok eski bir yolu. İnternette vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız kızlar için blog açmayı ev ödeviniz olarak düşünebilirsiniz.

Blog yazmak için iyi bir Türkçe’ye ve yazacak bir konuya sahip olmanız gerekir. Blog yazmak rekabetçi bir iştir. Bu nedenle daha dar alanlara odaklanarak okuyucu sayınızı artırabilirsiniz. Genel konularda yazan çok kişi var.

Örneğin amigurumi bebekler, oyuncak yapanlar gibi bir tema belirleyebilirsiniz. Blogunuz büyüdükçe çeşitli ortaklıklar sayesinde çok para kazanabilirsiniz. Kadınlar için evde yapılacak işlerin 9. başlığına geçelim.

9- ÇOCUK BAKICILIĞI YAPMAK

cocuk-bakiciligiPin
Kadınlar için Evde Yapılacak İşler

Çocuklarla aranız iyiyse bu başlığa puan verebilirsiniz, en çok tercih edilen meslektir. Kadınlar tarafından evde yapılabilir. Son zamanlarda, her iki ebeveynin de işe girmesiyle birlikte, evde çocuklarına bakacak kişiler arayanların sayısında da artış oldu.

Kadınlar için iş fikirlerinden biri olan bebek bakıcılığı sayesinde, çok iyi bir günlük gelir elde edin. Bakiciburada.com gibi farklı siteler üzerinden müşterilerinize evde çocuk bakabilmeleri için ulaşabilirsiniz.

Ev hanımları için evde yapılan işlerin yanında çocuk bakıcılığı da oldukça kazançlı bir iştir. Unutma, imkanın varsa tanıdıkların sayesinde müşteri bulabilirsin… Kadınlar için evde yapılacak işlerin 10. başlığına geçelim.

10- ÜTÜ YAPMAK

Ev hanımlarını evden çıkmadan ütü yapma işi. Zaten her ev hanımının yaptığı bir iş. Evde ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Hatta başkaları ütü yaparken siz kendi ütünüzü yapabilirsiniz.

Birçok kişi yoğun iş temposu nedeniyle evde ütü yapmaya vakit bulamıyor. Bu nedenle yakınlarda ütü yapabilecek kişiler arayabilirler.

Sabırlı biriyseniz ve ütü yapmak sizi zorlamıyorsa bu unvan sayesinde güzel paralar kazanabilirsiniz. Ev hanımlarının evde yapabileceği işlerden biri olan ütü yapmak sizin kurtuluşunuz olabilir!

11- EL İŞLERİNİ SATMAK

Evde birçok kadın için el işi satma seçeneği! En akla gelebilecek el sanatlarını satabilirsiniz. Bunun için modayı takip etmeniz gerekiyor. Yani talep gören ürünlere yönelmelisiniz. Örneğin kırpılmış moda günümüzde çok yaygın.

El örgüsü ile farklı renklerde ürünler örebilirsiniz. Amigurumi bebekleri özelleştirebilir veya rüya yakalayıcılar yapabilirsiniz. Dediğim gibi, olasılıklar inanılmaz! Satışlarınızı yurt dışına bile yapabilirsiniz. Bunun için ETSY gibi sitelere kayıt olabilirsiniz. Kadınlar için evde yapılacak işlerin 12. başlığına geçelim.

12- BELEDİYELERİN İŞ İMKANLARI

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı ile belediyeler size kadınlar için evde yapılacak işler bulacaktır. Bazı işler evden yapılabilir. Bunun için belediyenizde ki yetkili kişiler ile irtibata geçebilirsiniz.

13- FREELANCE GRAFİKER OLUN

Günümüzde evden freelance çalışarak para kazanan birçok insan var. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Bunun için en popüler olanlardan biri grafik tasarımdır. Beceriniz varsa veya geliştirebileceğinizi düşünüyorsanız, grafik tasarımdan para kazanabilirsiniz.

Basit logolar, afişler, kartvizitler oluşturarak para kazanabilirsiniz. Bionluk, Poverty gibi sitelere üye olabilirsiniz. Ücretsiz olarak kayıt olabilir ve müşterilerle tanışabilirsiniz. Kadınlar için evde yapılacak işler eğlenceli bir alternatif zamanı!

Bu işi gözünüzde sakın büyütmeyin. Çok kolay bir şekilde internet tarayıcısı kullanarak şablon ve tasarımlar yapabilirsiniz. Bunu için Canva’ yı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyerek daha net fikir sahibi olacaksınız.

YouTube video
Kadınlar için Evde Yapılacak İşler CANVA iş örneği videosu

14- HAYVAN BAKICISI OLUN

Ev hanımları için bu seçenek çok eğlenceli! Hayvanlarla aranız iyiyse evcil hayvan bakıcısı olmak isteyebilirsiniz. Son yıllarda evcil hayvan sahiplerinin sayısı çok arttı.

Ve bazıları hayvanlarına bakacak güvenilir insanlar arıyor. Bunun için petsurfer gibi sitelere kayıt olabilirsiniz. Kadınlar için evde yapılacak işlerin son başlığına geçelim.

15- SOSYAL MEDYA HESAPLARI YÖNETİN

Sosyal medya hesapları birçok kurum ve şirket için en önemli konulardan biridir. Sosyal medya üzerinden hedef kitleye ulaşmak artık çok daha kolay. Bu nedenle birçok hizmet sağlayıcı, sosyal medya hesaplarını yönetmek için profesyonel elemanlara ihtiyaç duyar.

Sosyal medya işlerini freelance çalışma sitelerinden alabilirsiniz. İnternet sayesinde evde yapılacak o kadar çok şey var ki! Kadınlar için evde yapılacak işler için freelance işleri mutlaka düşünün.

Tavsiye İçerik: TİKTOKTA PARA NASIL KAZANILIR? TÜM TAKTİKLER – 2023

Kadınlar için Evde Yapılacak İşler adlı içeriğimizin sonuna geldik. Kadınlara evde is imkani sunabilmek amacıyla 15 adet iş fikrini sizlerle paylaştık. Sizlerde YORUM atarak bizlere fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum yapın