Evde Kutu Katlama İşi – 2024 – FİRMA TELEFON NUMARASI

Evde kutu katlama işi: Ev hanımlarının, öğrencilerin, engellilerin veya ek gelir fırsatı arayan herkesin evden çalışarak kolayca çok para kazanabileceğini biliyoruz. Evde kutu katlama işi ile ayda ortalama 10.000 TL kazanabilirsiniz. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Evde ek gelir seçenekleri arasında, kutuları katlamak çok kolaydır. Aşağıda kutuyu evde katlama işlemini anlattık. Ayrıca bu işleri nasıl alabilirsin? Katladığın kutuları nasıl pazarlayabilirsin? Şirket ve Telefon Numaraları nedir?

Hepsini tek tek anlattık! Yazımızı dikkatlice okursanız, tüm sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ NEDİR?

evde-kutu-katlama-isiPin
Evde kutu katlama işi

Evde çok yüksek maddi kazanç sağlayan evde kutu katlama işi nedir? Son zamanlarda sunumların önemi hediyeleri aştı. Yani insanların ne satın aldığından ziyade; Ürünlerini nasıl sunduklarına daha çok önem veriyorlar.

Aynı zamanda kutular baskı, hediye kutuları, nişan, düğün, takı, çikolata ve şekerlemelerin sunumu ve gibi birçok farklı alanda kullanılan ürünlerdir. Gördüğünüz gibi kutuların kullanım alanları oldukça geniştir.

Günümüzde firmaların çoğu farklı tasarımlarda oluşturulan karton tasarımlara yönelmektedir. Renkleri, boyutları, şekilleri ve farklı desenleri ile kutu hazırlamanın mükemmel bir ek iş imkanı olduğunu söyleyebiliriz.

Kolilerin kartonları hazırlandıktan sonra çoğu firma katlama ve süsleme işini ev hanımlarına bırakmaktadır. Ya da ev hanımları çeşitli tasarımlarda kutular yaparak ve bunları şirketlere toptan pazarlayarak yeteneklerini evde gösterebilirler.

Ev hanımı dediğimiz şeye bakmayın; herkes bu işi yapabilir. Biraz boş vakti olması ve el işi yapma isteği olması önemli Para kazanmak isteyen herkes evde kutu katlama işi ile evinde ek gelir elde edebilir. Evde kutu katlama işi eğlenceli ve kârlıdır. İş arayanlar ve şirket sahipleri tarafından yoğun talep gören bu işi ister tek başınıza, aile ile isterseniz de ekip ile yapabilirsiniz.

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ NASIL YAPILIR?

evde-karton-canta-katlama-isiPin
Evde karton çanta katlama işi

Evde kutu katlama işi için şirketleri kullanırsanız, şirketler size tüm malzemeleri önceden gönderecektir. Elbette bu malzemeler verilse de size bazı örnekler de veriyorlar. Kendi yaratıcılığınızı kullanarak bu örneklere benzer yeni ve tarz kutular oluşturabilirsiniz.

Ya da kendi başınıza veya küçük ekibinizle farklı ve yaratıcı kutular hazırlayıp toplu olarak mücevher, şekerleme, organizasyon ve hediyelik eşya dükkanlarına satabilirsiniz. Pinterest ve Youtube’da evde kutu yapımı ile ilgili yüzlerce video var. Bu sayfalarda kapsamlı bir araştırma yapmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Tavsiye İçerik: EVDE TESPİH DİZME İŞİ İLE NASIL PARA KAZANILIR?

EVDE KUTU KATLAMANIN KAZANCI

evlere-kutu-isi-verilirPin
Evlere kutu işi verilir

Çalıştığınız firmaların size verdiği kutuların özelliklerine göre belirli bir fiyat belirtmelisiniz. Her kutu tasarımı için ödeme de farklıdır.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi evde günde 10-12 saat kutu katlayarak ayda 10.000 TL‘yi kazanılabilir. Bunun dışında günde 3-5 saat tasarruf edebilir ve ayda neredeyse 4.000 TL kazanabilirsiniz.

Bu işte çok para kazanmak istiyorsanız, işinizi bir an önce bitirmeniz gerekir. Veya dediğim gibi evde eşiniz veya çocuklarınızla yapabilirsiniz. Aldığınız ve teslim ettiğiniz sipariş sayısı kazancınızı belirler. Ayrıca ilgili firmalarla bir çalışma programı düzenlerseniz aylık sabit gelir de alabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: PRİZ MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR – EVDE EK İŞ

Kutu Katlama İşinde Ödemeler Nasıl Olur?

Hane halkına ek iş sağlayan firmalar, ödemelerini genellikle yıl sonunda yapar. Yani aldığınız malzeme ve siparişleri teslim aldıktan sonra ödemenizi alacaksınız. Çalıştığınız firmalarla düzenli bir çalışma programı oluşturup karşılıklı güven sunarsanız, ödemelerinizi aylık olarak da alabilirsiniz.

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR 2023

kutu-katlama-isi-veren-yerlerPin
Kutu katlama işi veren yerler

Konuyla ilgili yeterince detaylı bilgi verdiysek; Şimdi evde kutu katlama işi veren işletmelere nasıl ulaşabileceğinizden bahsedelim. İnternette kutu katlama işi veren yerler hakkında bilgi edinmek biraz zor.

Bu firmalara bölgenizde detaylı araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Veya Facebook’ta çeşitli kutu katlama şirketlerinden ve işverenlerden oluşan gruplara katılarak açık bir iş bulabilirsiniz.

Dilerseniz Yorumlar bölümümüze adınızı, şehrinizi ve e-posta adresinizi yazarak firmalar sizinle iletişime geçebilir.

Tavsiye İçerik: EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – GÜNCEL

İŞKUR Evlere Kutu Katlama İşi Veriyor Mu?

Türkiye İş Kurumu (İşKur), haneler için pek çok istihdam olanağı sunmaktadır. Buna evde katlanan karton da dahildir. Ancak bu işi İşKur aracılığıyla bulmak istiyorsanız, yaşadığınız yerdeki en yakın İşKur’a giderek size uygun bir paketleme veya katlama işi olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Zaman zaman İŞKUR resmi internet sitesinde bu ve benzeri pozisyonlara ait ilanlara rastlayabilirsiniz.

UYARI: İŞKUR SİZDEN DEPOZİTO İSTEMEZ, LÜTFEN KİMSEYE PARA GÖNDERMEYİN.

Tavsiye İçerik: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ -BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ TELEFON NUMARALARI

firma-telefon-numarasiPin
Firmaların telefon numarası

Evde kutu katlama işi telefon numaralarını internette çok sık bulmasak da; Sizler için araştırdık. Ve bu iş için ulaşabileceğiniz bazı numaralar bulduk.

Aşağıda gerçek evde paketleme işi firmalarını listeledik:

  TEL: +90 (216) 552 72 6*0212 555 Tel: 0535 451 28 **0 232 476 22 *41 (312) 394 4* 43 – 0 (312)285 2* 34

  Tavsiye İçerik: EVDE YARA BANDI PAKETLEME İŞİ

  FİRMALAR SİZDEN NASIL KUTULAR YAPMANIZI İSTER?

  Piyasada birçok farklı kutu model ve kategori bulunmaktadır. Her kutunun yapım süresi ve maliyeti farklıdır. Ancak firmalar nasıl kutu yapmanızı istiyor sorusuna cevap verdiğimizde;

  • Kare renkli kutular
  • Dikdörtgen renkli kutular
  • Yuvarlak kutular
  • Kumaş kutular
  • Desenli kutular
  • Fiyonklu kutular
  • Boncuklu ve pullu kutular
  • Kişiye özel hediyelik kutular
  • Farklı renklerde kurdeleli kutular

  Tavsiye İçerik: EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

  Örnek Kutu Yapımı

  Size evde nasıl numune kutusu yapılacağı hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Elbette sadece bu örneğe bağlı kalmayın, bu bilgiyi kendiniz deneyesiniz diye paylaşıyoruz. İlham almanız için aşağıdaki materyallerle Kutu Yapımı Videolarını çevrimiçi olarak izlemenizi önemle tavsiye ederiz.

  YouTube video

  İlk olarak kullanacağınız karton kağıdını seçerek başlamalısınız. Hepsi aynı, tercihen ağır 6 yaprak kağıt seçin. Birini dış için, birini kapak için ve kalan dördünü kutuların içini yapmak için kullanırlar. Aşağıdaki boyutlarda kesebilirsiniz:

  Dış: 15 x 30 cm, kapak: 22 x 22 cm, iç kutular: 20 x 20

  İşin en zor kısmı kapağı ve iç kısımları oluşturmak olacak. Ama merak etmeyin, ilk denememizden sonra yaptığınız kutular çok kısa sürede tükenecek.

  İhtiyac duyulan malzemeler:

  • Altı adet ağır kağıt Kalem(ler)
  • Cetvel Dekorasyon malzemeleri (İlk denemede kullanmayınız.)

  Tavsiye İçerik: GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞİ – FİRMA LİSTESİ

  Yorum yapın