Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar Listesi – 2024 – GÜNCEL

Evlere dikiş işi veren firmalar: Özellikle ev kadınlarını ilgilendiren bazı harika içerikler buldum! 2023 yılında parça başı dikiş işi hakkında bilgi almak ister misiniz? O halde bu yazıyı sonuna kadar okuyun.

Sizler için Türkiye’nin her bölgesinde geçerli evde dikiş işi veren firmaların adres bilgilerini paylaştığım bir yazı hazırladım. Evet, doğru okudunuz. Yaşadığınız şehrin hiçbir önemi yok. İyi dikiş bilen herkes bu işi taşeronlar aracılığıyla yapabilir.

Taşeron firmaları sadece İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde değil. Çanakkale, Balıkesir, Manisa, Denizli, Kocaeli, Mersin, Erzurum, Samsun, Ordu ve Sinop gibi şehirlerde evlere dikiş işi veren firmaları bulabilirsiniz.

Peki nasıl oluyor? Hepsini söyledim! Hatta evde dikiş dikip para kazanmak istiyorum diyenlere telefon bile verdim. Dahası?

Evde dikiş işi sunan firmalar sayesinde ihtiyacınız olan ek geliri elde edebilirsiniz. Özellikle büyük tekstil fabrikalarının olduğu şehirlerde bu işi yapmak çok daha kolay olacaktır.

FASON FİRMALAR EVLERE DİKİM İŞİ VERİYOR!

evlere-dikis-isi-veren-firmalarPin
Evlere dikiş işi veren firmalar

Özellikle kadınlar; Büyük küçük dikiş bilen herkesin yapabileceği bir işten bahsediyorum. Evde dikiş ve nakış işleriyle ek gelir elde etme fırsatını kim istemez ki? Hem çok kolay hem de basit olan dikiş işi ile evinizin ekonomisine destek olabilir; Küçük tasarruflar bile mümkündür.

Biraz dikiş deneyiminiz varsa evlere dikiş işi veren firmalar sayesinde bu beceriden para kazanabilirsiniz. Peki bu bahsettiğim şirketler nerede?

Biliyorsunuz Türkiye de bir tekstil ülkesi. Bu nedenle tüm şehirlerimizde tekstil fabrikaları ve atölyeleri bulacaksınız. Mesela taşeronlar… Adlarını hiç duydunuz mu? Taşeron veya fason firmalar ile iş almayı öğrenmek için > DIŞARIYA FASON İS VEREN FİRMALAR adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir taşeron firması aslında bir aracı kurum gibi bir şeydir. Örneğin LC Waikiki markası size ürünlerinin bir kısmını taşeronlara verip para kazanma fırsatı sunuyor. İlgileniyorsanız LC Waikiki Evlere İş başlıklı yazımı okuyarak başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Büyük markalar ve fason firmalarla çalışarak evden para kazanmak isteyenler için istihdam olanakları artıyor. Bu taşeronların çoğunun tekstil üretiminde olduğunu da belirtmeliyim.

Peki, benim şehrimde evlere dikiş işi veren firmalar ve onların taşeron adreslerini nasıl bulabilirim diye düşünüyorsanız yazımın ilerleyen başlıklarında anlattım. Öğrenmek için okumaya devam edin!

EVDE DİKİŞ İŞİ NASIL YAPILIR?

parca-basi-dikis-isiPin
Parça başı dikiş işi

Öncelikle bu işi yapıp para kazanmak istiyorsanız; Günde 6 ila 12 saatinizi dikişe ayırmalısınız. Ayrıca günde 6 saat çalışabilirsiniz; Ayrıca 12 saat çalışabilirsiniz. Her şey aldığınız iş yüküne ve ne kadar para kazanmak istediğinize bağlıdır.

Bu firmalarla iletişime geçtikten sonra çalışma koşullarına, istediğiniz işe ve ücrete karar vererek işe başlayabilirsiniz. Büyük olasılıkla, dikiş işini toplu olarak size gönderecekler ve toplu olarak teslim etmenizi isteyeceklerdir. İşleri eve gönderen taşeron firmalar ücretlerini genellikle iş bitiminde öderler.

İşte taşeron veya fason firmalar rehberliğinde evde dikiş makinesi ile yapılabilecek işler;

1- Evlere Nevresim Dikiş İşi Veren Firmalar

Evlere nevresim dikiş işi veren firmalar size ürünleri ve parçaların ölçü bilgilerini önceden söyleyecektir. Yılın herhangi bir zamanında sunulan bu işi hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla yapabilir. Dikiş makinesi ile dikiş yapabilen herkes günde 5 ila 10 saatini ayırarak ek gelir elde edebilir.

2- Evlere Bez Torba Dikiş İşi

Bez çanta dikiş işi veren firmalarla çalışın! Biliyorsunuz uzun süre market poşetleri para karşılığı satıldı. Aslında her birimiz alışverişe giderken çantalarımızı yanımıza alıyoruz.

Bu amaçla piyasada birçok bez çanta çeşidi bulunmaktadır. Farklı amaçlara hizmet eden ve ürünlerin içine konulan bez çantaların dikilmesi işi için firmalar evden çalışacak işçi aramaya başladı.

Düz makine dikimi ile farklı ebat ve modellerde hazırlanan kumaş çantalar dikerek siz de evden ek gelir elde edebilirsiniz. Ortalama 25×35 cm ebadında 1000 adet bez çantayı 700 TL dikebilirsiniz.

3- Evde Bayrak Dikim İşi

Dilerseniz evlere dikiş işi veren firmalar veya bayrak üretimi yapan fabrikalar ile iletişime geçerek bu iş için sorgulama yapabilirsiniz.

4- Evlere Maske Dikim İşi

Korona virüs salgınıyla birlikte tüm dünyada resmen bir zorunluluk olarak kullanılan maske ile yeni bir sektör ortaya çıktı. Virüsten korunmanın en etkili yolu olan tıbbi maskelerin üretim aşamasında işletmelerin yetersiz kalması bu işi hanelere getirdi.

Evlere dikiş işi veren firmalar, evde dikiş dikmek isteyen ev hanımlarına yeni istihdam sunuyor. Tek ihtiyacınız olan iyi çalışan bir dikiş makinesi.

Parça başı dikiş işi fiyatların belirlendiği maske dikimhanesinde kasnak ve kumaşlar eve gönderilip birleştiriliyor. Oldukça basit olan bu dikişin 4-6 saatlik çalışma sonucunda ortalama günlük kazancı 200 TL diyebilirim.

Tavsiye İçerik: EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

5- Evde Perde Dikim İşi

Evde dikiş işi sunan yerlerin aynı zamanda perde dikimi ile ilgili işler de sunduğunu biliyor muydunuz? Evet, mağazalardan ya da internetten satın aldığımız perdelerimizin bazı dikim işlemleri fason firmalar tarafından yapılıp sizlere kargolanmaktadır.

Ürünleri satışa hazırlamak için de bu firmalarla çalışabilirsiniz. Perde dikimi için parça başı ücret verilecektir. Veya istek üzerine taşeronlar yerine; Ayrıca perde ve tül satan mağazalarla iletişime geçerek aylık ücret karşılığında kesintisiz çalışmayı teklif edebilirsiniz. Perde dikim maliyeti diğer ürünlere göre biraz daha yüksektir.

DİKİŞ NAKIŞ İŞLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Temizlik; Teslimat anına kadar sorumluluk size aittir.Bir diğer önemli nokta ise; Evlere dikiş işi veren firmalar, işi zamanında teslim etmenizi ister. Bu konudaki tavrınız firmanızın devamlılığı için çok önemlidir. Çalıştığınız sektör ne olursa olsun; Evde yapılabilecek ek işler ile ilke ve çalışkanlık, profesyonel hayatınızda sizi bir sonraki aşamaya taşıyacak önemli bir püf noktasıdır. Dikiş makinesi ile dikersiniz. Son olarak, bu makineler riskli ve kısmen tehlikeli olduğundan, bunları kendiniz de dahil olmak üzere çocuklarınızdan uzak tutmanızı ve olumsuz sonuçlardan kaçınmanızı tavsiye ederim.

EVDE DİKİŞ İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK (GÜNCEL ÜCRET BİLGİSİ)

Evlere-fason-is-veren-firmalar-1Pin
Evlere fason iş veren firmalar

Gelelim evlere dikiş veren firmalardan sonra en önemli konuya… Günde 10 parça işleyerek kazandığınız para ile 20 parça işleyerek kazandığınız para aynı olmayacak. Evlere dikiş işi veren firmaların çalışanlarına parça başına ve ürün türüne göre ödeme yapar.

Örneğin: Bez çanta dikmek ile perde dikmek için alınan ücret aynı olmayacak. Fason firmalar parça başı 15 TL ile 25 TL arası ücret ödüyor. Yani günde 20 adet ürünün dikim işini yaparsanız; Günde ortalama 300-500 TL kazanabilirsiniz.

Vaktiniz varsa günde 20 iş yaparak size 500 TL civarında kazanç sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan; size verilen işi özenle yapmak ve zamanında teslim etmektir. Kısacası bu işi 26 gün normal yaparsanız 13.000 TL kazanırsınız!

EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR GÜVENİLİR Mİ?

evde-dikis-isi-yapmak-istiyorumPin
Evde dikiş işi yapmak istiyorum

Bildiğiniz gibi piyasada dolandırıcıların sayısı artıyor. Siz de evlere dikiş işi veren firmaların güvenilir olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle evlerinize alacağınız işler konusunda anlaştığınız fason firmaları iyi araştırmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Özellikle sizden gereksiz bilgi isteyen ya da depozito, komisyon gibi koşulları olan yerlerle çalışmayın. Ek bilgi gerekli değildir. Bu nedenle, işe başlamadan önce, işin sonunda mağdur olmamak için kapsamlı bir araştırma yapmanızı öneririz. Sürekli çalışıp teslim etmene rağmen bir sonraki işin sonunda paranı alacaksın. Bunu söyleyenlere güvenmemenizi öneririz. Çok güvenilir yerlerin olduğu KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – TELEFON NUMARALARI başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ 

evde-dikis-isiPin
Evde dikiş işi

Evet, en çok merak ettiğiniz konuya geldik: Evlere dikiş işi veren firmalar. Şimdi sizinle böyle bir bilgiyi paylaşacağım… Evden çalışmak isteyip de firma bulamayan veya firma adres ve telefonlarına ulaşamayanlar için harika bir önerim var.

İşte bu şekilde evde dikiş işi yapabileceğiniz yerlerin tam adreslerini ve iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz.

 1. Google, Yahoo, Yandex veya Safari… Şimdi hangi arama motorunu kullandığınızı deneyin. İnternete tekstil atölyeleri veya anlaşmalı dikim firmaları yazın ve Haritalar sekmesine tıklayın.
 2. İşte yaşadığınız şehirde evlere dikiş işi veren firmaların tam listesi!
 3. Gördüğünüz gibi bu kadar basit. Ayrıca bu liste sadece isim bilgisi değildir.
 4. Bu taktik ile evlere ek iş veren tüm firmaların telefon numaralarını ve açık adreslerini bulabilirsiniz. Bu arada aradığınız işi İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR başlıklı yazımda bulabilirsiniz.

Son önerim: İşletme sahipleri de evden çalışabilecek personel arıyor. Yakınınızdaki kumaş fabrikaları ile iletişime geçerek evde dikiş işi bulabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞMAK İÇİN TAVSİYELER!

YouTube video

Evde dikiş dikerek para kazanmayı düşündüyseniz;

 • Öncelikle, arkadaşınıza veya komşunuza hizmetleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz.
 • Kalıcılık ve referans için küçük bir broşür bile oluşturabilirsiniz.
 • Bu broşürleri çevredeki mağaza ve istasyonların vitrinlerine tanıtım amaçlı asabilirsiniz.
 • Siz de bir firma ile sözleşme yaparak işinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.
 • İşiniz büyüdükçe, küçük bir ekip kurmayı bile deneyebilir ve yeni işler yaratabilirsiniz.

Son olarak evlere dikiş işi veren firmaların dikkatini çekmek için aşağıdaki YORUM bölümüne adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi yazmanızı öneririm. Bu sayede evlere ek iş veren yerlerin size ulaşması daha kolay olacaktır.

“Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar Listesi – 2024 – GÜNCEL” üzerine 19 yorum
 1. Merhaba ben istanbul bağcılar kirazlı da oturuyorum ev hanımıyım evde tekstil singer makinam var parça başı iş yapmak istiyorum sadece singer makinam var

  Yanıtla
 2. Merhabalar evde parça bası dikim yapıyorum bir düz dikiş singerim var bir 4 iplik overlok makinem var yer İstanbul avcilar

  Yanıtla
 3. Merhaba ben cicek Ankara Keçiören de oturuyorum dikis bilgim var evde sanayi dikis birde ev tipi overlok makinam var bende evdeparca basi is almak istiyorum teşekkürler

  Yanıtla
 4. Merhabalar günümüz sartlarindan dolayı bende evde dikiş yapmak istiyorum düz sanayi tipi dikiş ve overlok makinem var
  Darica/Kocaeli

  Yanıtla
 5. Merhaba usta makinaciyim ufak çocuğum olduğundan dışarıda çalışamıyorum. Evde 2 düz makina var. Dikicegim işe ihtiyac olursa ovarlokta alabilirim.. evde çalışıyorum parça iş .. yer Sultangazi İstanbul

  Yanıtla
 6. Merhabalar bende Sinop gerzede oturuyorun eve dikiş işi almak istiyorum küçük cocugum var bakacak kimse yok dönüş yaparsanız sevinirim

  Yanıtla
 7. Kendi evimde gece de gündüzde ovorlok işi yapmak istiyorum usta makinacıyım çocuğum küçük olduğu için çalışamıyorum 0536xx594xx

  Yanıtla
 8. Merhaba ben istambul k.çekmecede oturuyorum singer ovarlok reşmem var 30 yili askin bu isi yapiyorum is almak istiyorum onceligim bez çanta Mustafa pozan

  Yanıtla
 9. Merhaba, makalenizde evde dikiş işi yaparak para kazanmanın mümkün olduğundan bahsetmişsiniz. Ancak bu işi yaparken dikkat edilmesi gerekenler hakkında daha fazla bilgi paylaşabilir misiniz? Özellikle güvenilir firmaların seçimi konusunda nelere dikkat etmeliyiz? Teşekkürler.

  Yanıtla
Yorum yapın