Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Listesi – 2024 – Telefon Numaraları

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar arasında neredeyse akla gelebilecek her sektörden şirketin olduğunu biliyor muydunuz? Endişelenme, artık biliyorsun! Üstelik sadece bu bilgiyi bilmekle kalmayıp; Kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve adreslerini ve bu yerlerden nasıl ek iş alabileceğinizi yakında öğreneceksiniz. Tek yapmanız gereken bu yazıyı çok dikkatli bir şekilde okumak…

Başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde (Sakarya, Kocaeli, Edirne, Konya, Erzurum, Sivas, Trabzon, Isparta, Manisa gibi) geçerli olan kargo ile evlere iş veren yerler bulunmaktadır. , Bursa, Adana, Antalya. Para kazanmak isteyenler ise buralara yönelerek ayda 8.000 TL ile 12.000 TL arasında kazanabilir! Nasıl?

Şimdi bu firmaların sizin için yapabilecekleri tüm evde ek işleri, paketleme işlerini, Eve Kargo ile iş imkanı sunan pozisyonlara başvuru sürecini ve İŞKUR ile nasıl bir bağları olduğunu anlatacağım! Hazırsanız başlayalım mı?

EVLERE EK İŞ VEREN YERLER

kargo-ile-evlere-is-veren-firmalarPin
Kargo ile evlere iş veren firmalar

Evde para kazanmanın yollarının, kuryenin eve çalıştığı yerlerin ötesine geçtiğini söylemek yanlış olmaz. Ev hanımlarının evde yapabileceği işler üzerinden bu işi tanıtmak istiyorum. Tabii ki kargo ile evlere iş veren firmalar bu işleri sadece ev hanımlarına vermiyor. Yani öğrenci ya da emekli olabilirsiniz…

Son yıllarda geçim kaynakları arttı. Türkiye’de Corona salgını nedeniyle birçok firma evde ek iş yükü atarak üretime odaklanmaya başladı. Bu özellikle evden taşeron olarak çalışmak isteyenler için bir tür yeni gelir kaynağı haline geldi.

Üretim ile ilgili çoğu firmanın paket sistem ile çalışmaya başladığını biliyorsunuzdur. neden diye soruyorsun Çünkü normal şartlarda firmalar bu iş için eleman kiralamak zorunda kalıyor.

İmalat firmaları ise iş modellerini değiştirerek evlere ek işler vermeye başladılar. İşverenler SGK Yemek Yol gibi işçi ve personel harcamalarını bu şekilde azalttı.

İyi haber şu ki, özellikle büyük şehirlerde bu şekilde çalışan birçok taşeron var. Büyük firmalar ise eve iş gönderme sorununu kargo firmaları ile çözmektedir. Dolayısıyla yerel ekonomiye katkıda bulunmak isteyen ve paraya ihtiyacı olan sizler de bu işlerle ek gelir elde ediyorsunuz.

Peki, kargo ile evlere iş veren firmalar derken neyi ve hangi sektörü kastediyorum? Bir sonraki başlığımda öğreneceksin!

KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR NELERDİR?

evde-paketleme-isi-veren-firmalarin-telefon-numaralariPin
Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Türkiye’de evlere yük taşımacılığı ile iş sağlayan yüzlerce şirket var. Elbette her şirketin sektörü farklıdır. Evde hangi ek işlerin yapılabileceğini mi düşünüyorsunuz?

Hayal etmesi zor olsa da şu makaleyi okuyarak öğrenebilirsiniz: Evde Paketleme İşi (İşte tüm işlerin detayları burada.)

Evet, konumuza geri dönelim. Evde davetiye katlayarak, evde dikiş dikerek, sabun paketleyerek veya tesbih geçirerek para kazanabilirsiniz. Peki bu işleri hangi firmalardan alabilirsiniz? Evde kargo ile ek iş arayanlar aşağıdaki 8 adet örneği kullanarak iş aramaya başlayabilir!

 1. Tekstil atölyeleri
 2. Plastik ve ambalaj fabrikaları
 3. Boncuk imalat fabrikaları
 4. Kimya sanayi fabrikaları
 5. Yapı malzemeleri fabrikaları
 6. Organizasyon firmaları
 7. Hediyelik Eşya Mağazaları
 8. Düğün ve Çeyiz Evleri

Birçok farklı sektördeki işlerle koordineli olarak evde ek iş alabilirsiniz. Bu yerlerin çoğu evden para kazanmak isteyen ev hanımları başta olmak üzere kargo ile evlere iş veren firmalar listesinde yer alıyor.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz Google Maps’e girip “İstanbul Kimya Sanayi Fabrikaları” yazınız. Ya da yaşadığınız şehrin semtini değiştirin. Bu fabrikaları, iletişim adreslerini ve size olan mesafelerini böyle görüyorsunuz. Ayrıca bu firmaları arayıp evlere ek iş verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Örneğin, kurye ile eve götürebileceğiniz bir iş ve başvuru yöntemi: EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ başlıklı yazımı mutlaka okumalısınız.

EVLERE İŞ VERİLİRKEN KARGO FİRMALARI NEDEN TERCİH EDİLİYOR?

evde-paketleme-isi-telefon-numarasiPin
Evde paketleme işi telefon numarası

Firmalar genellikle kendi faaliyet alanlarındaki bazı firmalara işlerini yaptırırlar. Bazı konum bilgileri vermem gerekse bile; Genelde organize sanayi bölgelerindeki fabrikalar bu tür yöntemlere başvurmaktadır.

Öyle ki telden adrese işler şirketler için olduğu kadar seyahat masrafları için de pahalı hale geliyor. Ancak nakliye maliyeti, yol boyunca harcanacak maliyetten daha ucuzdur. Bu durumda bir işverenin kargo ile evlere iş veren firmaların konumunda olması, firmayı bir anlamda iyi bir kâr bırakacağı açıktır.

Tavsiye İçerik: KAPORASIZ EVDE PAKETLEME İŞİ

EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN KAZANÇLAR

kargo-ile-evlere-is-veren-firmalar-telefon-numarasiPin
Kargo ile evlere iş veren firmalar telefon numarası

Neredeyse hiç çaba harcamadan çalışmak ve para kazanmak hepimizin çalışmak istediği yöntemlerden bazılarıdır. Artık evde paketleme işi yapan firmalar tüm işlerini kargo ile adresinize göndererek iş sürecinize başlıyor.

Çalışacağınız ürünler evinize kadar gelir ve size teslim edilir. Bu arada kargo şirketlerinin ürünleri adresinize çuvallar veya büyük paketler halinde getirdiğini unutmayın. Yani çalışacağınız firmaların da isteği bu.

Neden? Çünkü ürünleri kapınıza kadar kargoyla gönderip size üç beş iş vermiyorlar. Anlamadın mı? Bir örnekle açıklayayım.

ÖRNEK: Örneğin, evde yara bandı paketleme işi tedarik edeceğiniz bir ambalaj fabrikasıyla bir anlaşmanız var. Firmanın size göndereceği minimum paket sayısı en az 2000 adettir, belki daha da fazladır. Hatta çoğu iş, 15 günlük veya 1 aylık işler için kargo ile evlere iş veren firmaların işini üstleniyor. Yara bandı paketleme ile size paket başına 5 TL verirse, aylık geliriniz 10.000 TL olur.

Diğer bir örnek ise; Evde sabun paketleme işi olabilir. Bu iş için anlaştığınız firma size paket başına 3 TL vereceklerini söyleyerek toplam 3.000 paket istedi. Bu durumda bir kez gönderirlerse 9.000 TL kazanırsınız. Çok hızlıysanız, tekrar göndermelerini isteyebilirsiniz! Bu da gelirinizi artıracaktır.

KARGO İLE EVE EK İŞ VEREN FİRMALARI BULUN!

eve-is-veren-firmalarin-telefon-numaralariPin
Evde ek iş

Kargo ile evlere iş veren firmalar genellikle Instagram, Facebook gibi sosyal medya mecralarında reklam vermekte ve iş ilanları yayınlamaktadır. Bu siteler üzerinden arama yaparak bu tür işveren-taşeron firmalara ulaşmak mümkündür.

Hatta size işverenlerin gönderi paylaştığı bazı Facebook gruplarını göstermek istiyorum. Hemen evde paketleme elemanı arayan kişilere aşağıda vereceğim gruplara tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Bu tür şirketlere internetin yanı sıra telefonla da ulaşılabilir. Peki, kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numarasını nasıl öğrenebilirim? Merak ediyorsun değil mi? Şimdi kısaca anlatacağım:

Yukarıda verdiğim işletme örneklerinden herhangi birini Google’a veya hangi arama motorunu kullanırsanız kullanın ve Haritalar sekmesinde arayın! Bölgenizdeki tüm ilgili şirketlerin adreslerini ve iletişim bilgilerini göreceksiniz. Yukarıdaki başlıkta fabrikaları veya firmaları mutlaka aramanız gerektiğini söylemiştim. Şimdi bu detayı tekrar eklemek istiyorum. Çünkü tüm fabrikalar kargo ile evlere iş sağlayamıyor.

Benim örneğimi 81 il için de kullanabilirsiniz:

Örneğin alan kodu ile başlayan fabrika telefon numaralarını arayarak evlere ek iş alabilirsiniz, örn. B. 0224-0212-0216-0322-0232.) Soldaki tüm fabrikaların telefon numaralarını arayıp evlere kargo ile ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Özellikle, yaşadığınız ilde bulunan organize sanayi bölgeleri telefonlarını arayarak bu tür işverenlerin bilgilerini talep edebilirsiniz. Bu arada, işverenler, tüm kargoların, yerleşim adresi ile şirket arasındaki mesafeyle orantılı olarak farklı zamanlarda teslim edilmesini sağlar. Bu sayede alacağınız iş daha garantili ve güvenilir olacaktır.

İŞKUR Kargo Ile Evlere İş Veriyor Mu?

Ayrıca kargo ile evlere iş veren firmalar için gerekli işlemleri İŞKUR üzerinden başlatabilirsiniz. Bazı büyük taşeronlar, Türk iş ve işçi bulma kurumuna danışarak evlere paketleme taşeronluğu yapmaktadır. En güvenilir şekilde evde ek iş arıyorsanız İŞKUR’u değerlendirebilirsiniz.
Bunun için İŞKUR E-Şube üzerinden giriş yaparak Evde paketleme iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Tavsiye içerik: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR GÜVENİLİR Mİ?

evlere-is-veren-firmalarPin
Evde iş imkanı

Türkiye, kargo ile eve teslim hizmeti sunan firmalar açısından son derece zengin bir ülkedir. Bu firmalara ulaşmak çok kolay. Evlere iş sağlayan taşeron firmalara sosyal medya, broşür, telefon, web gibi birçok kanaldan ulaşabilirsiniz.

Ancak bu firmaların güvenilirliği konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Evde fazladan çalışmanın ortalama gelirinin 6.000 TL ile 8.000 TL arasında olduğunu söyleyeyim. Bu sayıyı 9-10.000‘e çıkarmak da mümkündür, ancak bunun için çalışmanız ve fazladan iş almanız gerekecektir. Kısacası yaptığınız işin karşılığını alıyorsunuz.

Her neyse, bu numaraları kötü niyetle kullanamayacak kadar çok dolandırıcı var. Bu insanlara karşı gözünüzü ve kulağınızı açık tutmalısınız. İnternet reklamlarında bahsedilen herhangi bir şirket veya kişiden uzak durmak mantıklıdır, çünkü bunlar büyük meblağlar kazanırlar.

Örneğin evde kına paketleyerek ayda 15.000 TL kazanın, hemen arayın! Böyle bir iş ilanı görürseniz sakın aldanmayın! O kadar parayı kazanmak için sabah akşam çalışmak gerek…!

Bu tür reklam verenlerin dolandırıcı olma olasılığı çok yüksektir. Özellikle adres, telefon numarası, kredi kartı numarası, şifre gibi kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden ve reklamlardan kaçınınız.

Son olarak, hiçbir evde ek işveren sizden depozito gibi ürün güvenlik ücretleri talep etmeyecektir. Lütfen size iş vereceği bahanesiyle sizden ödeme yapmanızı isteyen hiç kimseye itibar etmeyin!

KARGO İLE EVLERE GÖNDERİLEBİLECEK İŞLER

Firmalar bu işleri yapabilecek kişi ya da ev hanımı bulmakta zorluk çekmiyor. Çünkü ev hanımları bu yöntemi kendi evlerine ek gelir elde etmek için kullanırlar. İşletmeler eve teslim yerine kargo ile işlemlerini tamamlıyor. Kurye ile eve gönderilen işler:

EVDE MASKE ÜRETİMİ

Koruyucu yüz maskeleri şu anda en çok üretilen ürünlerden biridir. Bu ürünleri evde hobi dikiş makinesi ile yapabilir, orta ölçekli tekstil atölyelerine satabilir; Ürünü kargo ile gönderecek yerlere işi kargo ile evlere iş veren firmalar aracılığı ile pazarlayabilirsiniz.

İşi kurye veya başka yollarla eve götürmek istiyorsanız üç seçenek vardır:

 • Firmalara çalışan aracılar yani sözleşmeli tacirler
 • Firmalarla iş yapan tanıdıklarınız yani referanslarınız
 • Tekstil atölyelerine gidin evde iş isteyin

Bu 3 kanal üzerinden iş yapabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: DIŞARIYA FASON İS VEREN FİRMALAR başlıklı makalemi okumanızı tavsiye ederim. İletişim bilgilerini de sizler için paylaştım.

EVLERDE YAPILABİLECEK DİĞER İŞLER

Kurye ile teslim edilenlerin dışında ev hanımlarının evde yapabileceği çeşitli işler vardır:

 • Gıda ve şekerleme sektörü de evlerin çalışmasını sağlıyor. El zevkine güvenen, yakın çevresinde tanınan ve belli bir ağa sahip kişiler; Tatlı, kurabiye, ev yemekleri vb. ürünleri sipariş ederek para kazanabilirsiniz.
 • Hatta Evde Yemek Yapıp Satmak konumuzla da ilgilenebilirsiniz! Özellikle tarihi mekanlarda doğal ürünlerin çok sattığı bilinmektedir. Oradan sipariş alarak salça, reçel gibi ürünleri hazırlayıp satabilir, güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVLERE ÇORAP PAKETLEME İŞİ

Yorum yapın