Eskişehir Evde Ek İş Fırsatları Listesi – 2024 – Güncel

Eskişehir Evde Ek İş Fırsatları: Acilen paraya mı ihtiyacınız var? Ya da maaşınız size yetmiyor ve ek gelir mi istiyorsunuz? O zaman tam olarak buradasın! Son yıllarda evde ek iş yapanların sayısı o kadar arttı ki… Ek iş yapmak için ev kiralayan firmaların sayısı her geçen gün artıyor.

Bu yazımda sizlere Eskişehir evlere paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarından bahsedeceğim. Yazının sonunda Eskişehir evde ek iş için firmalara veya İşkur’a başvurabilirsiniz.

Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı ilçelerinde binlerce kişi Eskişehir evde ek iş yaparak geçimini sağlıyor.

Senin de onlardan biri olmak istediğini biliyorum. Merak etmeyin Eskişehir evde ek iş ile çalışmanın püf noktaları ile ayda en az 10.000 TL para kazanabilirsiniz.

Eskişehir Evde Paketleme İşi İlanları 2023

eskisehir-evde-ek-isPin
Eskişehir evde ek iş 2023

Eskişehir merkezde ya da ilçelerinde yaşıyorsanız Türkiye’nin diğer şehirlerinden daha şanlısınız. Neden derseniz Eskişehir iş imkanları çok olan bir şehir.

Özellikle ambalaj işinde çeşitli fırsatlar sunan Eskişehir’de oturarak para kazanma yöntemlerini biliyor musunuz? Şimdi size sadece evden çalışarak ayda nasıl 10.000 TL kazanabileceğinizi anlatacağım.

Eskişehir, ambalaj işiyle uğraşan firmaların yoğunlaştığı bir il olma özelliğine sahiptir. Bundan dolayı yüzlerce Eskişehirli ev hanımı ve ek gelire ihtiyacı olanlar sadece paketleme yaparak çok iyi paralar kazanıyor.

Şimdi size evde paketleme işini anlatacağım. Hangi firmalara paketleme işi yaptırmak istediğinize kendiniz karar verebilir ve buna göre başvuruda bulunabilirsiniz. Eskişehir evde ek iş fırsatları listesi;

Evet Eskişehir evde ek iş imkanlarından biri olan evde yapabileceğiniz ürünleri sizler için listeledim. Her zaman en yüksek getiriyi sağlayan ürüne odaklanmak zorunda da değilsiniz.

Eskişehir Evde Paketleme İşi Kazancı 2023

eskisehir-evde-paketleme-isi-kazanciPin
Eskişehir evde paketleme işi kazancı

Yazının başından beri aklınıza bir soru takılmış olabilir: Paketleme işi yaparak 10.000 TL’yi nasıl kazanacağım?

Kafamda soru işareti kalmasın diye hemen cevaplıyorum.

ÖRNEK: Şirketler evde paketleme işi yaptığında, bir paket anlaşma yaparlar. Örneğin; Bir sabun paketleme şirketinden iş aldınız. Paket başına 5 TL veriyoruz dediler. Ayrıca bir haftada 500 paket işi verdiler. Haftalık geliri 2.500 TL. Böylece bir ayda 10.000 TL kazanabilirsiniz. İmkansız değil.! Çok hızlıysanız ve hatta bir aile üyenizi veya arkadaşınızı yanınıza alırsanız, paket sayınız daha yüksek olacaktır.

ÖRNEK: Eskişehir en çok öğrenci şehri olarak bilinir. Pek çok öğrenciye evde davetiye katlama işi Eskişehir veya düğün hediyelerini paketleme görevi verilir. Burada paket başına 5 TL’ye anlaştığınızı düşünün. Yani bir ayda toplam 2000 paket oluşturduysanız KAZANCINIZ 10.000 TL olur.

Genel olarak paket başına aldığınız ücretler 3 ile 5 TL arasında değişmektedir. Bu noktada kaç paket yaptığınız ve işi zamanında teslim edip etmediğiniz son derece önemlidir.

Eskişehir Evde Ek İş İçin Firmalar ve Bölgeleri

eskisehir-evde-is-ilanlariPin
Eskişehir evde sabun paketleme

Eskişehir’in birçok ilçesinde büyük fabrikalara rastlamak oldukça mümkün. İşinizi daha da kolaylaştırmak için fabrikaları sizin için bölge bölge araştırdım:

Eskişehir Odunpazarı fabrikaları ev ile anlaşma:

 • Zeytin fabrikaları
 • Ambalaj firmaları
 • Tekstil fabrikaları
 • Sanayi firmalar
 • Cerrahi maske imalat

Eskişehir Tepebaşı Ev İşverenleri

 • Ambalaj firmaları
 • Tekstil atölyeler
 • Endüstriyel ürün üreten firmalar
 • Temizlik ürünleri satan firmalar

Diğer ilçelerde, özellikle bu iki bölgede evde ek iş fırsatları bulunabilir. Bu fabrikalar ve şirketlerle iletişime geçin ve evden çalışıp çalışmadıklarını sorun.

Kim bu firmalar ve onlara nasıl ulaşıyorsunuz? Merak etmeyin onları da anlatacağım. Okumaya devam et..!

Eskişehir Eve İş Veren Firmalar Telefon Numaraları 2023

eskisehir-eve-is-veren-firmalar-iletisimPin
Eskişehir eve iş veren firmalar iletişim

Firmalarla çalışmak her zaman daha güvenlidir. Çünkü ödemenizi geciktiremezler veya reddedemezler. Sonuçta aldıkları hizmetin bedelini ödemek zorundalar değil mi?

Eskişehir evde ek iş yapabileceğiniz ek iş olanaklarından hangisini yapacağınıza karar verdikten sonra tek yapmanız gereken bu işi sunan firmalarla iletişime geçmek! Bu firmaları nasıl buluyorsunuz? Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı‘nda yaşayanlar! Endişelenmeyin, size evde ek iş sunan şirketleri nasıl bulacağınızı anlatacağım.

 • Bulunduğunuz il ve ilçenin adını yazarak internette arama yapın. Örneğin “Eskişehir Odunpazarı evde ek iş” diyerek arama yapabilirsiniz.
 • Aramanızı tamamladıktan sonra istihdam sağlayan firmaların telefon numaralarına veya adreslerine ulaşmanız gerekmektedir.
 • Firmaların web sitelerinde yer alan “Bize Ulaşın” butonuna tıklayarak hem telefon numaralarını hem de adreslerini öğrenebilirsiniz.
 • Evde ek iş imkanı sunan firmalara telefonla ulaşabilirsiniz. Kendinizi tanıtıp evde ek iş için müsait olduğunuzu belirtebilir veya eğer firma adresleri bölgenizdeyse bizzat da ulaşabilirsiniz.
 • Görüşmeye gitmek için önceden firmaları arayıp randevu alabilirsiniz. Bu, işe girme şansınızı artırır.

Tavsiye İçerik: Paketleme şirketlerinin telefon numaraları için “EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL” makalesine bakın!

Eskişehir Evde Ek İş İçin Başvuru Yöntemleri…

Evet sevgili okuyucularım sizlere Eskişehir’de ev tipi ambalaj hizmeti veren firmalar hakkında detaylı bilgiler verdim. Hatta telefon numaralarını ve adresleri nasıl bulacağınızı anlattım. Şimdi uygulama yöntemlerinden de bahsedeceğim. Çünkü firmalarla iletişim kurmaktan başka yollar da var.

Google Haritalar Kullanın

Google Haritalar, evde ek iş fırsatları bulma konusunda rehberiniz olmalıdır. Aşağıda sizin için bir örnek bıraktım. Örneğin Eskişehir sabun paketleme işi istiyorsunuz. Uygun fabrikaları bulmanız gerekiyor. Google Maps’e “Eskişehir Sabun Firmaları” yazarsanız karşınıza bir ekran çıkacaktır.

Harita bölümünde görünen her firma size Eskişehir’de evinizde ek iş vermez. Ancak bu, değerlendirebileceğiniz bir yöntemdir.

Eskişehir Evde Ek İş İŞKUR

eskisehirde-evlere-fason-is-veren-firmalarPin
Eskişehir’de evlere fason iş veren firmalar

Eskişehir’de yaşıyorsanız ve evde paketleme istiyorsanız İŞKUR’dan da yararlanabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) evden çalışmak isteyenler için ek iş imkanları sunduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca İŞKUR’un ek istihdam olanakları evden çalışarak para kazanmanın en güvenli yollarından biridir. Çünkü İŞKUR’a bağlı şirketler sürekli denetlendiği için ödemek zorunda! İŞKUR aracılığıyla ek iş alırsanız, hiçbir zaman sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Birçok şirket İŞKUR aracılığıyla işçi istihdam ediyor. Son zamanlarda, bu işçilerin çoğu ev hanımıdır. Bu firmaları İŞKUR aracılığıyla tanıyarak evden çalışabilirsiniz. Evde paketleme işi odaklı bu firmaların size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu fırsatı kaçırmayın!

İş aramak için gerekli firmalara İŞKUR üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Siz de Eskişehir’de evden çalışmak istiyorsanız mutlaka bu konuyu ele almalı ve imkanları değerlendirmelisiniz. İŞKUR paketleme işi için ayrıca bir form doldurmanız gerekmektedir. İŞKUR – E Şube üzerinden formunuzu doldurup hemen iş bulabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR hemen okuyup başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evlere Paketleme İşleri Güvenilir mi?

Son olarak bu soruya cevap vermek istiyorum. Evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi?

İşkur üzerinden başvuru yaptıysanız alacağınız işler son derece güvenlidir. Çünkü İŞKUR üzerinden alınan işler ve ilan veren firmalar tamamen devlet kontrolündedir.

Bununla birlikte, çevrimiçi iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şirketlerle biraz araştırma yapmak kesinlikle mantıklıdır. Bu noktada size önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.

!!!!! SİZDEN DEPOZİTO İSTEYEN HİÇBİR YERE KESİNLİKLE GÜVENMEYİN, ÖZEL BİLGİLERİNİZİ VERMEYİN. ÇOK FAZLA DOLANDIRMA VAR ÇÜNKÜ. BU NEDENLE BİLGİ VERMEDEN ÖNCE ARAŞTIRIN!!

Evet Eskişehir evde ek iş imkanları için yapmanız gerekenler bu kadar basit! Artık ek gelire ihtiyacı olan diğer ev hanımları ve öğrenciler gibi evde oturarak ayda binlerce lira kazanabilirsiniz!

Yorum yapın