Sakarya Evde Ek İş İmkanları Listesi – 2024 – GÜNCEL

Sakarya Evde Ek İş İmkanı: Yerinizden ayda 7.000 TL kazanmak ister misiniz? Hiçbir yere gitmeden evde oturmak, birkaç işle çok iyi para kazanmak mümkün. Peki nasıl oluyor?

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da olduğu gibi Sakarya’da da evinizde ek iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Yani çok büyük şehirlerde yaşamıyorum, merak etmeyin evlere ek iş veren firma bulamıyorum!

Bu yazımda Sakarya evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında bir çok bilgiden bahsedeceğim. Ayrıca İşkur başvurularını ve evde ek çalışmanın faziletini anlatacağım.

Bu nedenle yazımızı tamamladıktan sonra Sakarya’da 2023 yılı için Sakarya Adapazarı, Akyazı, Sapanca, Hendek, Arifiye, Erenler, Geyve, Karapürçek gibi ilçelerde iş aramaya hemen başlayabilirsiniz.

Sakarya evde ek iş keşfetmeye hazırsanız, haydi başlayalım!

SAKARYA EVDE EK İŞ YAPMAK

sakarya-evde-ek-is-1Pin
Sakarya evde ek iş

Sakarya evde ek iş imkanı sunan firmaların sayısı her geçen gün artmakta olup, tüm Sakaryalılar için önemli bir istihdam imkanı sağlamaktadır. Evinizden çıkmadan asgari ücretin üzerinde kazanmak ister misiniz?

Özellikle pandemi sonrasında çalışma kalıplarını kökten değiştiren işyerleri, uzaktan çalışmaya izin verme konusunda oldukça iyimser. Bu işler arasında Sakarya evde paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Sakarya halkının bu önemli fırsattan yararlanabilmesi için ilgili firmalara başvurması yeterli. Uygulamalar hakkında detaylı açıklamayı biraz sonra yapacağım.

Ekonomisi sanayi ve tarıma dayalı olan Sakarya; Konut sakinlerine otomotiv, gıda ve tekstil sektörlerinde çeşitli ev işi seçenekleri sunmaktadır.

Özellikle Sakarya merkezde; Akyazı, Erenler, Adapazarı, Arifiye, Serdivan, Karasu, Kaynarca, Hendek, Geyve ve Sapanca gibi ilçelerde evinizde ek iş imkanlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Sakarya ve ilçelerinde yaşayan insanların evden çalışarak para kazanabilecekleri onlarca iş sayabilirim. Sakarya evde iş imkanları şu şekildedir:

Ana sayfadaki işler için yukarıdaki seçenekleri daha da genişletebilirim. Ancak evde oturarak para kazanmanızı sağlayan çoğu iş bu mantığı takip eder. Bu işlerin ortalama kazanç oranları birbirine yakındır. Bulunduğunuz bölgede ilgili firma, fabrika ve atölye hangisi olursa olsun bu doğrultuda bir evde ek iş bulabilirsiniz.

Merak etmeyin, aşağıda Sakarya’da evde işverenlerin nasıl bulunacağını anlattım!

İşverenler tarafından da benimsenen uzaktan çalışma, evde ek iş fırsatları bekleyenlerin yeni umudu. Konuyla ilgili araştırma yapan bir anket şirketi, elde ettiği sonuçlara göre 2028’de tüm departmanlarda uzaktan çalışma oranının %73’e kadar çıkabileceğini öngörüyor.

Bunu göz önünde bulundurarak Sakarya evde ek iş imkanı sağlayan firmaların giderek artacağını söyleyebiliriz. Araştırmayı ciddiye alan ve uzaktan çalışma koşullarını her geçen gün iyileştirmeye değer veren şirketler görüyoruz.

Tavsiye İçerik: DIŞARIYA FASON İS VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

SAKARYA EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR HANGİLERİ?

sakaryada-evde-davetiye-katlama-isiPin
Sakarya’da evde davetiye katlama işi

Sakarya Adapazarı, evlere iş veren firmalar için çok çeşitli fırsatlar sunan bir ilçedir. Sakarya evde ek iş imkanı sunan çoğu yer; Tekstil atölyeleri, deri ve parça fabrikaları, plastik ve ambalaj fabrikaları, organizasyon firmaları, çeyiz ve hediyelik eşya dükkanları.

Yukarıda sayılan işleri evden yapmak mümkün olduğu için işverenler sigorta, yol ve yemek gibi maliyetleri büyük ölçüde düşürmeye çalışıyor. Bu yüzden işverenler kadar evden çalışıp para kazanmak isteyenler için de harika bir fırsat diyebilirim.

Tavsiye İçerik: KOCAELİ EVDE PAKETLEME İS İLANLARI – 2023- GÜNCEL

SAKARYA EVDE EK İŞ YAPMANIN KAZANCI (2023 GÜNCEL ÜCRETLER)

Öncelikle sizi en çok heyecanlandıran konulardan birine değinmek istiyorum. Sakarya’da ev işçisi ne kadar kazanıyor? Çok basit örneklerle açıklamaya çalışayım:

ÖRNEK: Sakarya’nın evden iş seçeneklerinden biri olan Hendek’i aradınız ve Sakarya’da evde davetiye katlama işi buldunuz. Diyelim ki bir ev hanımısınız. Haftada 6 gün, günde 100 adet davetiye katlıyorsunuz. Genellikle günlük 500 TL olan adet başına 5 TL alırsınız. Ayda bir düzenli olarak yapılırsa 12.000 TL demektir.

Ayrıca size bir tavsiye vermek istiyorum: Ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar çok davetiye katlayabilirsiniz. Bu nedenle, elde edeceğiniz kazanç tamamen size bağlıdır. Hızlı ve doğru teslimat yaparsanız firmalar düzenli olarak sizinle çalışmak isteyebilir.

SAKARYA EVE İŞ VEREN FİRMALAR ADRES BULMA TAKTİĞİ!

Sizinle paylaşmak istediğim bir şey daha var! Sakarya evde ek iş imkanı sunan firmaları ve adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Birkaç nokta ile açıklayacağım:

 1. Google, Safari, Yandex… veya hangi arama motorunu kullanıyorsanız kullanın.
 2. Sakarya Plastik ve Ambalaj Fabrikaları yazın. (Tekstil atölyeleri de yazabilirsiniz.)
 3. Haritalar” sekmesine tıklayarak arama yapın.
 4. İşte Sakarya’da eve iş veren firmaların listesi. Bunun gibi birkaç arama yaparak yakınınızdaki fabrikaları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.
sakarya-evde-paketleme-isiPin
Sakarya evde paketleme işi

SAKARYA EVLERE PAKETLEME İŞİ  VEREN FİRMALAR TELEFON NUMARALARI

Aslında yukarıda bu konuda bıraktığım harita görüntüsünü kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınız aracılığıyla ya da yüz yüze görüşme yoluyla iş başvurusu yapmıyorsanız mutlaka iletişim bilgilerine ihtiyacınız olacaktır.

Sakarya Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaralarını ve Diğer İletişim Bilgilerini Almanın En Güvenilir Yolları;

 • İŞKUR
 • Şirket web siteleri
 • Google haritaların sol tarafında yazılan telefon numaraları…

Sakarya evde iş iletişimi için: 0534,0546-0505 gibi cep telefonlarını değil, alan kodu 0264 olan iş telefonlarını aramalısınız. Daha güvenilir olacaktır. Bunu da unutmayın! Sizden depozito veya özel bilgi isteyenler güvenilir değildir. Dolandırıcılara dikkat edin, araştırma yapın.!!

SAKARYA EVDE EK İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Sakarya evde ek iş başvurusu yapmak için bölgenizde evden iş imkanı sunan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Sakarya’da evlere istihdam veren yerlerin telefon numaraları ile ilgili detaylı bilgiye firmalardan arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bu konuda size birçok ipucu verdim. Ancak tüm bilgiler için makaleyi sonuna kadar okuyun!!

Bunların yanında; İşletmeler, her gün yapabilecekleri iş miktarına göre bir kota oluşturabilirler. Bunun için işe ne kadar zaman ayırabileceğinizi bildiren bir e-posta ve özgeçmiş hazırlamanız uygun olacaktır.

Evde paketleme işleri, genellikle her gün teslim edebileceğiniz paket miktarıyla doğru orantılı olarak para kazandırabilir. Bu yüzden işe ayırabileceğiniz zaman büyük önem taşımaktadır. Yaşadığınız bölgede bulunan Sakarya evde ek iş başvurusu;

 • Plastik ve ambalaj fabrikaları,
 • Düğün ve çeyiz ürünleri satan dükkanlar,
 • Organizasyon şirketi,
 • Tekstil atölyeleri,
 • İŞKUR
 • Sabun ve deterjan şirketi

aracılığıyla yapılabilir

Sakarya evde iş ilanları için kişisel olarak iletişime geçebileceğiniz yerleri bir önceki başlığımda anlatmıştım. Ama işin bir de reklam boyutu var tabii ki.

Kat hizmetleri ve paketleme part-time işler için online iş ilanlarına başvurabileceğiniz 3 farklı yol vardır.

Güvenilir Iş Ilanı Yayınlayan Siteler

Bu yollardan ilki, güvenilir iş ilanları yayınlayan web siteleridir.

Güncel bir profil hesabı oluşturarak Sakarya evde paketleme iş ilanlarına başvurabilirsiniz! Sakarya evde iş ilanlarını tr.jooble.org ve sahibinden.com adreslerinde de arayabilirsiniz.

Fason Firmaları Bulun

İkinci yol fason taşeron şirketler. Koton ve Lc Waikiki fasonları aracılığıyla evlere ek iş veriyor.

Konuyla Alakalı Tavsiye İçerik: LC WAİKİKİ EVLERE İŞ – 2023 – TÜM GÜNCEL DETAYLAR

Birçok firma taşeron kullanarak ev sahiplerini istihdam etmektedir. Evde paketleme güvenilir mi dediğimizde Lc waikiki ve Koton gibi markalar oldukça güvenilirdir.

İŞKUR Üzerinden Başvuru Yapın

Bir diğer seçenek ise Türkiye İş Kurumu’nun evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için oluşturduğu İŞKUR e-şubesidir. Evet Sakarya evde ek iş ilanları İŞKUR’da da yayınlanacak. Ne güvenilir ve mutlu bir haber değil mi?

Burada yapmanız gereken İşkur sayfasından hesabınızı aktif hale getirmektir. O zaman Sakarya’da evde ek iş arayanlar için işler bulacaksınız. Başvurunuzu gönderdikten kısa bir süre sonra geri bildirim alacaksınız.

Bu konu hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek isteseniz bile bu makaleyi kesinlikle okumalısınız. İçinde çok güzel bilgiler bulacaksınız: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

SAKARYA VE İLÇELERİ EVDE EK İŞ FIRSATI 2023

Şimdi size Sakarya’nın evde ek iş imkanları bulabileceğiniz bazı ilçelerinden bahsedeceğim. Hatta bu bölgelerde en çok hangi işleri bulabileceğiniz konusunda tüyolar veriyorum.

Sapanca Evde İş İmkânı Veren Çeyiz Evleri

Sakarya iş bulabileceğiniz bir şehir evet; ama sadece sakarya merkez mi? Biliyorsunuz Sapanca, özellikle düğün sektöründe şehrin en ilerici bölgelerinden biri.

Sapanca’da düğün konseptine verilen önem çeyiz evleri ve organizasyon firmaları için şehri oldukça büyük bir iş hacmine dönüştürmüştür. Sakarya ve ilçelerinde evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları çeyiz evleri aracılığıyla ek iş alabiliyor.

Adapazarı’nda evden para kazanmanın en kolay yolu çeyiz evlerinde iş bulmaktan geçiyor. Dediğim gibi bu kadar çok düğün yapılan bir yerde bu kadar çeyiz eşyası satan dükkanlar var. Bu dükkanların sahipleri ise ev hanımlarına kına, nikah şekeri, boncuk, ip gibi işler veriyor. Sakarya’da çevrenizdeki çeyiz evlerine başvurarak ek iş fırsatları bulabilir ve evden para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Sakarya Akyazı Paketleme İşleri

Sakarya evde ek iş seçeneklerine gelince, Akyazı’da yaşayanlar için en kolay iş evde mandal işidir. Sebebi ise Akyazı Kapak ve Plastik Fabrikası sayesinde hem paketleme işi bulabilir hem de kolayca para kazanabilirsiniz.

Sakarya Erenler Evde Ek İş Önerisi

Sakarya Erenler’de yaşayan ve para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için sabun paketleme, düğme dikme ve boncuk dikme evden para kazanılabilecek en iyi mesleklerdir.

Tekstil atölyelerinin yoğun olduğu bölgede biraz araştırma yaparak evinizde iş bulabilirsiniz. Araştırdım ama yakınımdaki tekstil atölyelerinin adreslerini ve telefonlarını bulamadım, merak etmeyin.

Bu arada evde sabun paketleme de Sakarya’da son derece kolay ve kazançlı bir iş. Özellikle Erenler bölgesinde irili ufaklı sabun üreten birçok fabrika var…

“Sakarya Evde Ek İş İmkanları Listesi – 2024 – GÜNCEL” üzerine 9 yorum
Yorum yapın