Kocaeli Evde Paketleme İs İlanları – 2024- GÜNCEL

Kocaeli Evde Paketleme İs İlanları: Bir iş düşünün: evde kalırsınız, fazla yorulmazsınız ve ayda en az 7.000 TL kazanırsınız. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, maaşı yetmeyenler… Evde bavul hazırlamaktan bahsediyorum!!!

İzmit evlere iş veren fason firmalar çalıştıran taşeronlar sayesinde bu geliri elde etmek mümkün. Bu yazımda sizlere İzmit evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını, başvuru yöntemlerini ve gelir planlarını anlatacağım. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Sanayi kenti Kocaeli’nin merkezinde ve Derince, Darıca, Başiskele, Gebze, Gölcük ve Dilovası ilçelerinde yaşayan ve evinde ek iş imkanları arayan herkes. Kocaeli evde paketleme is ilanları 2023 yılına ait güncel bilgiler için yazımı hemen okumaya başlayın!

KOCAELİ FABRİKADAN EVLERE EK İŞ FIRSATI!

kocaeli-evde-paketleme-is-ilanlariPin
Kocaeli evde paketleme is ilanları

Kocaeli en fazla fabrika ve atölyeye sahip illerimizden biridir.

Şimdi bu kadar atölye ve fabrikanın olduğu İzmit’te evde yapılacak ek işler nelerdir? İşte İzmit fabrikadan evlere ek iş imkanları için öneriler:

İzmit ev giydirme işlerinden bazı örnekler yukarıda listelenmiştir. Ancak bu seçenekleri genişletmek de mümkündür. Örneğin; Evde kutu katlama işi Kocaeli, evde kürdan paketleme işi, evde kına paketleme işi….

Bu işleri nasıl buluyorsunuz ve nasıl kazanıyorsunuz? İzmit evlere iş veren fason firmalarla ilgili her detayı buraya yazarım merak etmeyin. Yavaş ve dikkatli okursanız, bu firmaların adres bilgilerini bulma ticaretinin püf noktalarını öğreneceksiniz.

KOCAELİ EVDE EK İŞ YAPMANIN KAZANCI NEDİR?

evde-kutu-katlama-isi-kocaeliPin
Evde kutu katlama isi Kocaeli

Kocaeli evde paketleme is ilanları sayesinde çalışanlar ne kadar kazanacak? Şimdi hesaplayalım…

ÖRNEK: Başiskele nikah şekeri paketleme işi veren bir firma ile anlaşma yaptınız. Paket başına 5 TL alıyorsunuz.

Günde ortalama 100 paket paketlediğinizi düşünün. Ayda toplam 26 gün çalışıyorsunuz. Ay sonunda toplam kazancınız: 26 x 500 = 13.000 TL

ÖRNEK: İzmit sabun paketleme işi veren firmalardan biriyle anlaşma yaptınız. Yine paket başına 5 TL veriyorlar.

10 gün çalışmanız istendi. Ayrıca günde ortalama 200 paket yaptınız. Ay sonunda elde ettiğiniz kazanç: 10 x 1000 = 10.000 TL

Bu parayı toplamak tamamen size kalmış. Sizden belirli bir paket sayısı istemezlerse, size verdiklerinde hızlı olun. Çünkü paket sayısını artırmak, aldığınız ücreti artırmak anlamına gelir.

Tavsiye İçerik: GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – FİRMA LİSTESİ

İZMİT EVLERE FASON İŞ VEREN FİRMALAR

kocaeli-eve-is-veren-yerlerPin
Kocaeli evde paketleme is ilanları

İzmit evlere fason iş veren firmalar ve Kocaeli evde paketleme is ilanları açısından oldukça zengin ve evden para kazanmak isteyen herkese iş sağlayabilen bir şehir.

Biraz çevre araştırması yaparak İzmit ve çevresinde yüzlerce taşeron bulabilirsiniz. Veya çevre araştırmalarını boşverin, sadece bu gönderiye odaklanın. Çünkü merak ettiğiniz her bilgi içinde yazılı!

Bahsettiğim firmaları sayacak olursam:

  • Plastik ve Ambalaj Fabrikaları
  • Kimya Sanayi Tic. Ltd. Şti
  • Tekstil üretim atölyeleri
  • Boncuk atölyeleri
  • Düğün malzemesi satan yerler
  • Hediyelik eşya dükkanları
  • Zeytinyağı fabrikaları

Ayrıca “EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL” başlıklı yazımda bu konuyu çok daha kapsamlı ve detaylı bir şekilde anlatmıştım. Dilerseniz bir parça kağıt ve bir kalem alıp size verdiğim bilgileri buraya yazabilirsiniz.

İZMİT EVLERE İŞ VEREN FASON FİRMALAR ADRES BİLGİLERİ

İzmit evlere iş veren fason firmalar adres bilgilerinin nasıl bulunacağını 4 adımda anlattım!

1- Google, Safari, Yandex gibi arama motorunuzu girin

2- “Kocaeli Fabrikaları” yazınız. (Tekstil atölyesi veya kimya sanayi de yazabilirsiniz)

2- Ardından arama yapmak için harita bölümüne tıklayın.

3- İşte Kocaeli ve bölgesinde evde ek iş imkanı sunan tüm firmaların listesi ve konum bilgileri!

4- Telefon numaralarını burada da bulabilirsiniz!

Kocaeli evlere ek iş veren firmalar genellikle şehir genelinde faaliyet gösteriyor. Özellikle:

Derince iş veren firmalar, Başiskele bardak paketleme işi, Gebze plastik poşet paketleme, Dilovası sabun paketleme işi gibi.

Sizi aldatmak isteyen kötü niyetli kişilerle karşılaşma şansınız oldukça yüksektir. Çevrimiçi olarak tüm kişisel bilgilerinizi isteyen ve depozito isteyen “Sana ek işler vereceğim” diyen dolandırıcılarına dikkat edin!

Bu arada, evde sabunlu banyo lifi yapımı için aşağıdaki YOTUBE videosunu izlemeyi unutmayın!

YouTube video
Kocaeli evde paketleme is ilanları için evde ek iş fikri

Kocaeli Evde Paketleme İs İlanları Başvuruları

İnternette Kocaeli evde paketleme is ilanları ile ilgili yüzlerce iş ilanı bulunmaktadır. Bu nedenle “Kocaeli Evde Paketleme İs İlanları” veya “Evde iş imkanı Kocaeli” araması yapabilirsiniz.

Kocaeli’deki daha fazla evden iş ilanı için Jooble.org ve Kariyer.net‘i ziyaret edin. Facebook gruplarına katılabilirsiniz: Evden Ek İş İlanları ve Evden Para Kazanma Duyuruları diye yazarak facebook gruplarını aratabilirsiniz.

Ayrıca, Kocaeli Belediyesi bazen İş ilanları için ilan açar. Ev hanımlarına iş imkanı sağlar. Diğer bir yöntem ise İşkur üzerinden başvuru yapmaktır. Detayları aşağıda veriyorum.

Tavsiye İçerik: BELEDİYELERİN EV HANIMLARINA İŞ İMKANI – 2023 – GÜNCEL

İzmit İŞKUR Evde İş İlanları

Evde paketleme işi alabileceğiniz bir çok firma var evet ama İŞKUR gibi güvenilir bir firma var mı? Başlığı okuduktan sonra derin bir iç çektin sanırım? Evet, şimdi İzmit İŞKUR evde iş ilanları hakkında belki de bilmediğiniz birkaç şeyi açıklayacağım.

Eve paketleme siparişlerini İşKur üzerinden de alabilirsiniz. O nasıl çalışır?

İşkur e şube‘ye girin. Kocaeli ve ilçelerinde Evde Paketleme işi ile ilgili işleri olan şirketlerden bir kayıt açın ve ardından açık pozisyonlara başvurun. Bu kadar basit, ayrıca e-devlet hesabınız üzerinden ek İŞKUR iş ilanlarına da başvurabilirsiniz.

Bu arada İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR başlıklı yazımı okuyarak İŞKUR’dan alabileceğiniz diğer işler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İZMİT EVDE PAKETLEME İŞ İLANLARI TELEFON NUMARASI

Kocaeli evlere paketleme işi veren firmaları nasıl bulacağınızı detaylı bir şekilde anlattım. Şimdi benzer taktikler kullanarak iletişim bilgilerini bulalım mı?

İzmit fason firmalar İçin Google Haritalar‘ı açın ve az önce anlattığım taktiği kullanın! Bulunduğunuz şehri girin ve yanına herhangi bir sektör için Fabrika kelimesini ekleyin. Fabrikalar, atölyeler ve dikimhaneler göreceksiniz.

Firma isimlerinin yanında Kocaeli Evde paketleme işi firma telefon numaraları yer alıyor. Bu lokasyonları not edin, dilerseniz bu telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

NOT: Bu arada, 0262 alan koduyla başlayan iş telefon numaralarını aramanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde 0543 – 0535 gibi cep telefonlarından ulaşabileceğiniz firma sahipleri size dönüş yapmayacaktır.

EVDE PAKETLEME İŞİ ÖRNEKLERİ

Şimdi son olarak İzmit’te evden nasıl çalışılır örneklerle anlatmak istiyorum…

Lora Nikah Şekeri İzmit Evlere İş İmkanı

Kocaeli evde paketleme is ilanları denilince Kocaeli’nin ilk aklına Lora geliyor.

Kocaeli Lora Nikah Şekeri evde iş imkanlarının başında geliyor. Bu iş ile ayda yaklaşık 7.000 TL kazanmak mümkündür.

Buraya gitsen ne diyeceksin? Evde paketleme ve dekorasyon işleri yapabilirsiniz, temiz ve disiplinli çalışırsınız, evde ekstra işler yaparak para kazanmanız gerekir vb. Gibi şeyler hakkında konuşarak işvereninizin güvenini kazanabilirsiniz.

Kocaeli Evde Kürdan Paketleme İşi

Evet, bir diğer yaygın paketleme işi kürdan paketlemedir. Yine bir çok firma aracılığı ile Kocaeli’de bu işi yapabilirsiniz.

Ürünleri kapınıza bırakabilir ve teslimat gününde sizden teslim alabilirsiniz. Ürünleri kargo ile gönderip aynı şekilde teslim etmenizi isteyebilirler. Eğer bir atölyeleri varsa sizden orada çalışmanızı isteyebilirler.

Örneğin tekstil atölyeleri bazen kıyafetlerin bu şekilde ütülenmesini ve katlanmasını talep edebiliyor.

Bu arada LC WAİKİKİ EVLERE İŞ – 2023 – TÜM GÜNCEL DETAYLAR yazısını da bitirdikten sonra okumanızı tavsiye ederim!!!

İzmit evlere iş veren fason firmalar ve Kocaeli evde paketleme is ilanları hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlattım. Ancak yine de Kocaeli evde paketleme işi ile ilgili aklınıza takılan bir soru işareti varsa lütfen bu düşüncelerinizi YORUM BÖLÜMÜNE ekleyin. ! Yardım edelim…

Yorum yapın