Priz Montaj İşi Veren Firmalar – 2024 – Evde Ek İş

Priz Montaj İşi Veren Firmalar: Boş zamanlarını evde geçirerek ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler, evde üçlü priz montajı veya paketlemesi ile para kazanabilirler.

Peki evde priz montajı nasıl oluyor? Evde Üçlü Priz Takarak Kimler Para Kazanabilir? Evlerde priz montaj işi veren firmaları nasıl buluyorsunuz? Konuyla ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz…

PRİZ MONTAJ İŞİ NEDİR?

Kendi evinizin rahatlığında para kazanmanızı sağlayan ve sermaye gerektirmeyen priz montaj işi nedir? birlikte görelim Bildiğiniz gibi; Üçlü prizler paket halinde satılmaktadır.

Piyasada hemen hemen her yerde satılan üçlü prizlerin dayanıklı olması, çabuk yıpranması ve yapımında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması hem can güvenliğimizi hem de mal güvenliğini tehdit etmektedir. Bu nedenle, üçlü prizler için ilk temas noktaları elektrikçiler ve büyük perakende zincirleri olmalıdır.

Peki bu yerler üçlü prizleri nereden alıyor? Cevaplıyoruz, evde priz montaj işi yapanlardan…

Evden priz montajı işi yapan firmalar evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere malzemelerini gönderiyor ve bunun için ücret ödüyor. Bu basit ve zaman kazandıran iş ile haneye katkıda bulunmak isteyen kişiler kolaylıkla ek gelir elde edebilirler.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN FİRMALAR LİSTESİ

EVDE ÜÇLÜ PRİZ MONTAJI NASIL YAPILIR?

priz-montaj-isi-veren-firmalarPin
Priz montaj işi veren firmalar

Evimizin her odasında ihtiyacımız olan ve kullandığımız üçlü prizlerden nasıl para kazanılacağını anlatmadan önce nasıl kuracağınızı anlatalım.

Bunu, priz montaj işi veren firmalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Üçlü priz montajında ​​yapmanız gereken tek şey; Güç kablosunu ve fişi düzgün bir şekilde bağlamak önemli olacaktır. Montajdan hemen sonra soketlerin işlevini takarak kontrol etmek önemlidir.

Prizleri evde kurarken, kabloları sıkıca ve doğru bir şekilde sabitlemeniz gerekir. Aksi takdirde çalışmayan cihazların tekrar tekrar takılıp çıkarılması üçlüye zarar verir ve kullanım ömrünü kısaltır.

Konuya yeni başlayan ancak bu işi yapmak isteyen kişiler bazı örnek ürünlerle üçlü priz montajı deneyebilirler. Aşağıya evde priz nasıl takılır sorusunun kısa bir videosunu bırakıyoruz…

TAVSİYE İÇERİK ➔ KOTON FABRİKA EVLERE EK İŞ FIRSATI

Herkes Evde Üçlü Priz Montaj İşi Yapabilir Mi?

Aslında oldukça basit olan bu iş, sırf adından dolayı okuyucularımızı biraz tedirgin etmiş olabilir. Ancak üçlü priz montajını evde yapmak sorun değil. Size bu işi veren firmalar ve dükkanlar size ne yapacağınızı önceden söyleyecektir.

Evlerde üçlü priz tesisatı işi yapan firmalar bu iş için herhangi bir okul veya eğitim şartı aranmaz. Ağırlıklı olarak ev hanımları ve çalışmayan baylar; Ağır engelliler, öğrenciler ve emekliler de bu iş ile kolayca ek gelir elde edebilirler.

Zaten oldukça basit olan priz montajında ​​bir kaç denemeden sonra durumu anlayacak ve eliniz işe yarayacaktır.

BİLGİ: Bu anlaşmayı üçlü priz üzerinden anlatmamızın sebebi, uzatma kablolarına halk arasında üçlü priz denmesidir. Aksi takdirde 2, 3, 5 ve 10 gibi uzatma kabloları takılır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

EVDE PRİZ MONTAJI YAPARAK NE KADAR KAZANÇ SAĞLARIM?

evde-montaj-isi-veren-firmalarPin
Evde montaj işi veren firmalar

Evlerde priz montaj işi veren firmalar ödeme yöntemlerini parça bazında yapmaktadır. Yani ne kadar çok üçlü priz takarsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Parça başı ödenecek ücret firmadan firmaya farklılık gösterse de; Fiyatlar aşağı yukarı aynı olacak. Evde üçlü priz takmak size ayda 7.000 TL, 10.000 TL kazandırabilir…

Bu işi ailenizle veya küçük bir ekip olarak yaparsanız, aylık 10.000 TL ek geliriniz olur. Eliniz hızlı ve pratik ise kazancınız artacaktır.

Örnek: Günde 10 saat priz kurarsanız, 10 priz de kurabilirsiniz; 100 priz de takılabilir. Ancak günde 10 saat hızlı bir şekilde üçlü priz takan bir kişinin ortalama aylık geliri 10.000 TL civarındadır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – TELEFON NUMARALARI

EVDE PRİZ PAKETLEME İŞİ

fason-priz-isiPin
Fason priz işi

Evler için priz montaj işi veren firmalar genellikle evde priz paketleme işi de verebilir. Elbette prizi paketlemek, monte etmekten çok daha kolaydır.

Firmalar size karışık prizleri bir çuval içinde gönderecekler. Aynı ya da farklı kutulara da paketlerler, renklerine ve modellerine göre sıralarlar, örneğin: B. ikili ve tekli özellikleri ayrıdır.

Bu pozisyonla ilgili bilgileri şirketten ve atadığınız temsilcilerinizden alacaksınız. Günde 8-10 saat evde priz kurarsanız ayda ortalama 9.000 TL kazanabilirsiniz.

TAVSİYE İÇERİK ➔ FASON İS VEREN FİRMALAR

EVLERE PRİZ MONTAJ İŞİ VEREN FİRMALAR VE TELEFON NUMARALARI

YouTube video

Evlerde priz montaj işi veren firmalar çoğunlukla; yerel elektrikçiler, priz ve kablo üreticileri, plastik fabrikaları ve aydınlatma mağazaları gibi işletmeler.

Saha sıhhi tesisat işlerinin derinliklerine inen elektrikçiler, bu tür basit işleri evden para kazanmak isteyen insanlara yönlendiriyor. Bu işi yapmak istiyorsanız; Bölgenizdeki uygun fabrikalar, atölyeler ve atölyelerle iletişime geçmenizi öneririz.

Ayrıca iş ilanları veren ve ev ilanlarından para kazanan Facebook gruplarına katılarak ek işler sunan şirketler bulabilir ve işverenlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Bunun dışında size en yakın İŞKUR binasına giderek kariyer danışmanlarına evde ek iş yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Veya buraya tıklayarak İŞKUR resmi sitesine girerek size uygun bir paketleme işi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Son olarak bu firmalarla iletişime geçmek isterseniz; Yazımızın altındaki yorum kısmına ad-soyad, şehir ve e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir.

Evlere priz montaj işi veren firmalar yazımızın sonuna geldik. Dilerseniz EVDE PAKETLEME İŞİ kategorimize tıklayarak daha birçok açık pozisyon ve şirket bilgilerine ulaşabilirsiniz.

“Priz Montaj İşi Veren Firmalar – 2024 – Evde Ek İş” üzerine 3 yorum
  1. Merhaba istanbulda yaşıyorum.Maalesef imkân bulupta çalışmaya başlamak nasip olmadı.Çalışmakta istiyorum.Acil dönüş yaparsanız şu mübarek günlerde sevinirim.

    Yanıtla
  2. Merhaba İstanbul Küçükçekmece Sefaköy de oturuyorum
    Evde elektrik montaj işi atıyorum
    Elektrik tecrübem vardır

    Yanıtla
Yorum yapın