Koton Fabrika Evlere Ek İş Fırsatı – 2024 – GELİR DURUMU

Koton fabrika evlere ek iş: Evden ek iş yaparak para kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Peki Koton evde paketleme işi için gerekli tüm cevaplar bu yazıda!

Koton fabrikası, evlere istihdam eden firmalarla anlaşmalar yaparak, ev hanımları başta olmak üzere kapasite dahilinde yapılan bazı işleri evlere gönderiyor. Bu işlerin genel olarak tekstil işleri olduğunu söyleyebilirim.

KOTON EVLERE İŞİ DİREK OLARAK GÖNDERMEZ. TAŞERON, FASON ARACILIĞIYLA İŞ ALABİLİRSİNİZ.

Her şeyden önce, evde oturarak ve ek gelir elde ederek yapabileceğiniz birçok iş türü vardır. Bunlar, çeşitli büyük şirketlerin toplu olarak özel hanehalklarına ihale ettiği işlerdir…

Aşağıda evler için ek iş olanaklarından bahsetmiştim. Ayrıca ev eksenli iş başvurusu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları anlattım. Referans adreslerini gösterdim. Ama ondan önce bu iş tam olarak nedir, ne değildir? Bence bir deneyin, ardından başvuru sürecinize başlayın!

EVLERE FASON İŞ VEREN FİRMALAR

koton-fabrika-evlere-ek-isPin
Koton fabrika evlere ek iş

Evden çalışarak para kazanmak isteyenlerin, Koton Fabrika evlere ek iş başlığımın hanelere fazladan iş verdiğini görünce heyecanlandıklarını biliyorum. Birlikte; LC WAİKİKİ EVLERE İŞ başlıklı yazımı nasıl okuyup beğendiğinizi bildiğim için…

Bu konuda şunu söylemeliyim ki Koton firması taşeronlar veya fasonlar aracılığıyla konutlara ek işler veriyor… Taşeron veya fason firmalardan nasıl iş alındığını merak ediyorsanız DIŞARIYA FASON İS VEREN FİRMALAR adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yani Koton firması bu işi doğrudan size teslim etmiyor, fason iş istasyonları aracılığıyla size teslim ediyor diyebilirim. Sonuçta Koton gibi dev bir firma için evde ne kadar ekstra iş yapılabileceği tahmin edilebilir.

Her neyse, gelelim bu taşeron firmalara. İsimlerini belirttiğim taşeron firmaları nasıl bulacağınızı ilerleyen bölümlerde sizlere tek tek anlattım. Ama önce öğrenmen gereken başka şeyler var!

Tavsiye İçerik: EVDE EK İŞ NE YAPABİLİRİM? EK İŞ NASIL YAPILIR? -GÜNCEL

EVDE İŞ SEÇENEKLERİ NELER?

koton-evde-paketlemePin
Koton evde paketleme

Taşeronlar firmalarda ek iş imkanları bulabileceğinizden bahsetmiştim, şimdi hangi işleri evden çalışarak yapabilirsiniz?

Takı, ayakkabı, anahtarlık, bardak, kupa, parfüm vb. gibi ürünler için paketleme çalışmaları da yapılmaktadır. Giyim ve türevlerinin çoğunluğu…

Bu nedenle, bir tekstil şirketi tarafından evlere yaptırılan ek işler de tekstillere atfedilecektir. Örneğin, giyim mağazası size evde kına paketleme işi vermiyor. Ama evde çorap paketleme işi olabilir…

Yakında taşeron firmalarla nasıl iletişim kuracağınızı öğreneceksiniz. Ama önce evler için ek iş seçeneklerine bir göz atalım!

 • Paketleme dükkanı işleri,
 • Etiketleme,
 • Düğmeleri dikmek
 • Temizle ve kesme işleri

gibi şeyler var.

° Evde taşeron firmalar aracılığıyla aşağıdaki işleri yapabilirsiniz:

 • İplik üzerine boncuk işleme
 • Ütü ve yıkama işleri
 • Kıyafetlere düğme dikme
 • İplik temizleme

Evde Ütü Ve Yıkama İşleri

Hane halkı için diğer istihdam olanakları ise ütü ve çamaşır yıkamadır. Bu iş ile kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Evinizde çamaşırhanesi olmayan büyük firmaların çamaşırhane işlerini siz yapabilirsiniz.

Koton, Defacto, LC Waikiki gibi firmaların hanelere toplu dağıtım yaparak sunduğu bu hizmet ile güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz. Neyi ütüleyeceksin? elbiseler, şortlar, gömlekler, tulumlar, etekler; Ama en önemli şey tişörtleri ütülemektir.

Gelir: Özellikle ev hanımları için uygun olan ütü ve bulaşık işleri sayesinde ayda ortalama 6.000 TL-8.000 TL kazanılmaktadır.

Tavsiye İçerik: EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALARIN TELEFON NUMARALARI

Çantalara Ve Kemerlere Zımba Basma İşi

Çekici ve göz alıcı çantaların ana sebebi; üzerlerinde renkli taşlar ve köşebentler bulunmaktadır. Özellikle çanta sektöründe yer alan firmaların çoğu, ürünlerinin detaylarının daha güzel ve özenli görünmesi için dikiş işlerini evlerine göndermektedir.

Paketinden ayrılan poşetler ve zımbalama için gerekli tüm ürünler anlaşmalı firmalar aracılığı ile evinize kadar teslim edilecektir. Ayrıca verilen süre içerisinde çanta ve kemer dikebilirsiniz. Zımbaladığınız çanta başına ödeme yaparsınız.

Ödül: Günde 40 çanta zımbalarsanız, yaklaşık 320 TL günlük ücret alabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: KARGO İLE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR LİSTESİ – TELEFON NUMARALARI

Evde Kıyafet Katlama İşleri

Evlere ek iş fırsatı arasında yapmayı en kolay bulduğum evdeki kıyafetleri katlamak. Ayrıca fabrika evi uygulaması için tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Çünkü evde kıyafet katlamak diğerlerine göre biraz daha kolay ve zahmetsiz.
Evde kıyafet katlama görevini üstlenen firmalar size iki farklı şekilde iş veriyor. Bu iş çantalarda gönderilen kıyafetleri katlamak ve etiket dikmek olarak ikiye ayrılıyor. Aslında çok basit bir işten bahsediyoruz. Taşeron firmalar bir kamyon dolusu giysiyi evlere dağıtır, hizmeti tamamen size bırakır ve iş bitiminde toplar.

Kazanç: Günde 200 parça giysi katlayarak ayda yaklaşık 7.000 TL kazanabilirsiniz.

Evde İplik Temizleme İşleri 

Çoğu tekstil şirketi evlere iplik temizleme işleri sunmaktadır. Henüz dikilmemiş kumaşlarda iplik temizleme işlemi yapılır. Ne de olsa dikilmesi ve sunulması gereken giysinin düzgün ve temiz kumaşlara ihtiyacı var değil mi?

Veya dikiş sonrası oluşan artık iplerin makasla kesilmesi şeklinde de yapılabilir. Hatta evde iplik örerek para kazanabilirsiniz. Peki evde iplik temizliği ne kadar tasarruf sağlıyor?

Bu iş ile elde edilen Gelir: Bu tür bir işte, ürünleri size genellikle haftalık olarak gönderirsiniz ve teslimatta size ödeme yapılır. Minimum kazancınız 8.000 TL‘dir.

EVLERE EK İŞ NE KADAR KAZANDIRIYOR?

koton-fabrika-evde-ek-isPin
Koton fabrika evde ek iş

Taşeron firmalar; Giysi katlama, etiket kesme, iplik temizleme, düğme, boncuk, zımba dikme gibi işlerin ücretleri hemen hemen aynı. Görünüşe göre işler aslında çok basit. Günlük hayatımızda işletmeler aracılığıyla yaptığımız bu işleri yaparak aylık iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Eve ek iş ile ne kadar kazanacaksınız? Merak edenler için açıkladık:

Yukarıdaki işler için günde ortalama 7 – 8 saat çalışırsanız 200-300 TL civarında kazanabilirsiniz. Ayrıca bu işleri evde tam zamanlı (8-10 saat) yaparsanız ayda 8.000-10.000 TL kazanabilirsiniz.

Nihayet; Koton fabrika evlere ek iş bitiminde ödemelerinizi yapmanız için evlere ek iş vermelerini tavsiye ediyor.

Tavsiye İçerik: GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞİ – FİRMA LİSTESİ

EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR – İZMİR

İzmir ve çevresinde yoğun bir şekilde evlere ek iş çalışmaları yapılıyor. Ağırlıklı olarak tekstil sektöründe gelişen İzmir’de evde ek iş çalışma olasılığını değerlendirebilirsiniz. İzmir çok büyük bir şehir. Bu işletmelerin şehrin neresinde olduğunu merak ediyorsanız aşağıda listeledim!

 • Buca
 • Alsancak
 • Konak
 • Bornova

Yukarıda belirttiğim 4 farklı bölgede iş başvurusunda bulunabileceğiniz taşeronlar bulacaksınız.

Ayrıca İzmir’de yaşıyorsanız EVDE PAKETLEME İŞİ İZMİR – EN ÇOK KAZANDIRAN İŞLER başlıklı yazımı da mutlaka okumalısınız!

Bu arada, İzmir’deki markanın sadece fazladan iş verdiğini söylemiyorum; Ancak İzmir bu konuda biraz daha şanslı. Ancak İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Gaziantep, Kocaeli gibi şehirlerde oturanlar fabrika evinde ek iş imkanından faydalanabilirler.

Tek yapmanız gereken güvenilir taşeron firmaları bulmak. Altyazımla merakınızı hemen gidereceğim!

EVDE İŞ VEREN FİRMALAR VE ADRESLERİ

koton-is-basvurusuPin
Koton iş başvuru formu

Daha önce de söylediğim gibi evde ek iş almak istiyorsanız ilgili tekstil firmaları ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aslında endişelenecek bir şey yok.

Ne de olsa Türkiye tekstil cenneti gibi bir ülke. Yani bir adım atarsanız bir tekstil atölyesi görmeniz mümkün. Ama yine de sana yardım edeceğim.

(İstanbul için örnek verdim, şehrinize göre uygulayabilirsiniz!)

 1. Google, Safari, Yandex veya Yahoo.com’a gidin.
 2. İstanbul tekstil atölyesi yazınız. Ara düğmesini tıklayın. Ardından harita seçeneğine gidin.
 3. Solda İstanbul’daki tüm tekstil firmalarını görebilirsiniz.
 4. Sadece görmezsiniz, evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarını, adreslerini ve tüm iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.
 5. Yakından bakın, bu taktik tamamen iş aramakla ilgili.

Ayrıca evde iş ilanları için İŞKUR‘a gitmenizi tavsiye ederim. neden diye soruyorsun Çünkü Koton fabrikası İş Kur üzerinden evlere iş veriyor! Güvenin ikiye katlandı, değil mi? Haklısın.

İşKur E-Şube’de bölgenizdeki taşeronların evlere iş veren iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ya da işin kolayına kaçmak istersen İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ -BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR başlığıyla hazırladığım konuyu okuyarak dakikalar içinde iş başvurusunda bulunabilirsin!

EVDE İŞ İMKANI BAŞVURU 2023

Koton evde paketleme işi başvuru formu ile başvuru yapmak için yukarıdaki taktikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR önerim bu aşamada size çok yardımcı olacaktır. Bunun için İŞKUR üzerinden yönlendirdiğim linkteki kayıt ve profil oluşturma işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayınız. Bu sayede yaşadığınız şehirdeki evlere ek iş veren firmaların iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca adres bulma rehberimde verdiğim bilgilere göre evlere ek iş veren taşeronların telefon numaralarını da göreceksiniz.

Ancak size önemli bir tavsiyem var: 0543-0542-0535 ile başlayan cep telefonlarını arayarak iş arama yapmayın. Bunun yerine alan koduyla başlayan iş telefonlarını ararsanız, örn. B. 0232,0322,0216; Evden çalışma fırsatından yararlanmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Koton fabrika evlere ek iş için ek çalışmalar yazısından sonra EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sizlerde bu yazımız için fikir ve düşüncelerinizi aşağıdaki YORUM kısmından yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yapın