Evde İş İmkanı Gaziantep – 2024 – GÜNCEL İŞ FİKİRLERİ

EVDE İŞ İMKANI GAZİANTEP

Evde İş İmkanı Gaziantep: Gaziantep’te yaşıyorsunuz ve evinizde çalışmak mı istiyorsunuz? Gaziantep’te ek iş imkanları ile evinizden çıkmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hangi işleri yapabilirsin? Nasıl başvurulur? Şimdi anlatacağım.

Gaziantep, evinizden yapabileceğiniz birçok çalışma fırsatı sunuyor. Mesela son zamanlarda paketleme işi çok rağbet görüyor. Ek gelire ihtiyacı olan herkes, özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrenciler evde ek iş yaparak para kazanabilir.

Evde ek iş Gaziantep için merkezde olmanıza gerek yok. Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Yavuzeli ilçelerinde yaşayabilir, evinizde iş imkanı bulabilirsiniz.

Evde iş imkanı Gaziantep 2023 hakkında bilgi için okumaya devam edin! Gaziantep Evde Paketleme işi firmaları telefon numarası ve daha fazlası yazının devamında. Her başlığın altında önemli bilgiler olduğu için atlamadan okumanızı tavsiye ederim.

Tavsiye İçerik: YATIRIMSIZ PARA KAZANDIRAN SİTELER – 2023 – GÜNCEL

GAZİANTEP EVDE EK İŞ KAZANCI

evde-is-imkani-gaziantepPin
Ek iş Gaziantep

Gaziantep evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan biri de gelir kısmı. Elbette evde iş geliri için fikirleriniz olmalı. Gaziantep’te evden çalışma imkanı sayesinde para kazanıyorsunuz.

Bu galibiyeti bir şekilde siz belirliyorsunuz. Nasıl yani? söylediğini duyabiliyorum Net maaş alamazsınız. Şirket, yaptığınız işe göre size ödeme yapar.

Bir kişi her gün 5-6 saat paketleme işi yaparak haftalık 3.000-4000 TL kazanıyor. Kazançlarınızı örnek bir tablo ile göstereyim:

Günlük Paketlenen SayıHaftalık Geliriniz ( Haftada 6 gün çalışırsanız)Aylık Geliriniz
1001200 TL4.800 TL
2002400 TL9.600 TL
2503000 TL12.000 TL
3003600 TL14.400 TL
3504200 TL16.800 TL
Ek iş Gaziantep Kazançları

Paket başına 2 TL ücret aldıklarını düşünürsek, gelirinizi bu şekilde elde ediyorsunuz. Bunu günlük, haftalık veya aylık olarak yapabilirsiniz. Şirkete nasıl davrandığınıza bağlı. Paket başına ücretler de şirkete göre değişebilir. Ama ortalama olarak söyleyebilirim.

Ayrıca günlük paketlenen sayısı size fazla geldiyse de bu evde paketleme işini ev halkı veya eş, dostun yardımıyla rahatlıkla yapabilirsiniz. Hatta daha yüksek paketleme sayılarına ulaşabilirsiniz. Unutmayın birlikten her zaman kuvvet doğarmış.

Boş zamanınız çoksa birden fazla şirketle anlaşabilir ve daha fazla iş yapabilirsiniz. Benden size bir tüyo daha… Evde iş imkanı Gaziantep için komşularınızla küçük bir ekip oluşturarak daha çok çalışabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: KAPORASIZ EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

GAZİANTEP EVE İŞ VEREN FİRMALAR

evde-ek-is-gaziantepPin
Evde iş imkanı Gaziantep

Gaziantep’te evlere iş veren firmalardan kısaca bahsedelim. Evde ek iş aradığımız için bu firmalar üzerinden aramalar yapıyor olacağız. Bu yüzden bilmek güzel. Gaziantep’e eve iş veren firmalar şöyle…

 • Tekstil şirketi
 • Ceviz Üreticisi
 • Kimyasal sabun ve deterjan endüstrisi
 • Plastik ve ambalaj üretim fabrikaları
 • Organizasyon Şirketi
 • Çeyiz Dükkanları
 • Bir milyoncu mağazalar
 • Hediyelikçi Dükkanlar

Gördüğünüz gibi çok çeşitli sektörlerde iş bulmak mümkün. Bu firmalara nasıl başvurabileceğinizi aşağıdaki başlıkta sizlere anlattım.

Gaziantep evde ek iş başvurusunda bulunmadan önce sizi Evden para kazandıran işler yazısını okumaya davet ediyorum. Pek çok iş fırsatıyla, evden kendinize para kazanmanın başka yollarını bulabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

GAZİANTEP EVDE EK İŞ İLANLARI

Artık beklenen başlığa geçebilirim. Şimdi size Gaziantep evde iş başvurusu yapma yöntemlerini göstereceğim. Önce en ünlü yöntemlerden bahsedeceğim. Evlere iş veren firmalar iş arama sitelerini tercih edebilir.

Burada evde paketleme işi gibi çeşitli işler bulabilirsiniz. Örneğin: Evde iş imkanı Gaziantep fırsatlarını öğrenmek için Jooble.org, sahibinden.com veya kariyer.net gibi siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Başka bir yöntem de Facebook Gaziantep evde ek iş gruplarına katılmaktır. Örneğin, Gaziantep’te ev paketleme işi yapan kadınlar için iş ilanı grupları var. Üye olup gönderileri takip edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirdeki evde çalışma gruplarına katılın.

İŞKUR Evde İş İlanları Gaziantep

Gaziantep evde iş ilanlarını bulmanın bir başka yolu da İŞKUR’dur. Evet İŞKUR ev hanımları başta olmak üzere evden para kazanmak isteyenleri de istihdam edebiliyor. Ambalaj işini taşerona vermek isteyen bazı firmalar İŞKUR üzerinden ilan verebilmektedir.

İŞKUR’a giriş yapmanız ve İş Arayanlar bölümünden İş Olanakları’na tıklamanız gerekmektedir. Burada iş başvurunuzu “paketleme işçisi” olarak seçebilirsiniz. Bu yöntem Gaziantep fabrika paketleme iş ilanlarındaki boş yerler için oldukça güvenilirdir.

Tavsiye İçerik: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

GAZİANTEP EVDE PAKETLEME İŞİ TELEFON NUMARASI

gaziantep-evde-is-ilanlariPin
Gaziantep Evde Kına Paketleme Telefon Numarası

Gaziantep evde ek iş imkanı sunan firmalara ulaşmanın en etkili yollarından biri telefon numaralarıdır. Gaziantep Evde paketleme işi veren firmaların telefon numarasını bulma konusunda size etkili bir yöntem vereceğim.

Başta belirtmem gereken kısım, sonuçlarda göreceğimiz her firma Gaziantep bünyesinde ek işler için reklam oluşturmayacaktır. Firmalarla iletişime geçip kendinize sormanız gerekiyor.

Gaziantep evde nikah şekeri paketleme işi örneği göstereceğim. Siz buna benzer farklı paketleme işleri içinde aratabilirsiniz.

 • Google arama motorunu aç
 • Gaziantep Organizasyon Şirketleri yazın
 • Ardından Ara’ya basın ve Haritalar’a tıklayın.
 • Telefon numaraları solda şirket adlarıyla birlikte gösterilir.

Gördüğünüz gibi birçok nikah şekeri paketleme işi veren organizasyon firmaları var. Dediğim gibi evde herkes part-time iş yapmıyor ama aralarında işveren de olabiliyor. Evde iş imkanı Gaziantep için firmaların telefon numarasını bu şekilde arayabilirsiniz. Firmalarla İletişime geçmek sizin tercihiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR- 2023 -GÜNCEL

GAZİANTEP’TE YAPABİLECEĞİNİZ EK İŞLER

Evde iş imkanı Gaziantep detaylarına girmeden önce hangi işleri yapabileceğinizi sormalısınız. Bahsedeceğim ek iş olanaklarını değerlendirerek para kazanabileceksiniz. Gaziantep’te evlere iş veren firmalar ile çalışabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmaların iletişim numaraları için bilgi vereceğim. Ondan önce, yapabileceğiniz şeylere bir göz atalım.

Listeyi daha da genişletmek mümkündür. Birçok sektördeki firmalar evlere ek iş vermeyi tercih ediyor. Gaziantep evde paketleme işinin yoğun olduğunu söyleyebilirim. Çeşitli paketleme işleri, evinizden çıkmadan para kazanmanızı sağlar.

GAZİANTEP EVDE PAKETLEME İŞİ

Paketleme işleri evde yapılmaya çok uygundur.Yukarıda da belirttiğim gibi birçok ürünün paketlenmesi işçilik gerektirmektedir. Şirketler evden çalışabilen insanlara paketleme işi veriyor. Bu durum firma için daha avantajlı bir durumdur. Böylece hem evden çalışmak isteyenler hem de şirketler fayda sağlıyor.

İş aramada paketleme işleri arıyorsanız, daha fazla Gaziantep evde paketleme işiyle karşılaşabilirsiniz. Evde iş imkanı Gaziantep için paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşacağınızı da anlatacağım.

Yukarıdakilerin dışında aşağıdaki paketleme işlerini yapabilirsiniz: kürdan paketleme, yara bandı paketleme, mandal paketleme, toka paketleme, çorap paketleme, kına paketleme gibi.

Yukarıda saydığımız her iş için ayrıntılı şekilde tüm püf noktaları anlattık. Yazıya tıklayarak içeriklere gidebilirsiniz.

Gaziantep Evde Sabun Paketleme İşi

Evde paketleme çok popüler. Evden çalışarak para kazanmak isteyenlerin ilk tercihi diyebilirim. Peki sabun ambalajı sunan firmalarla nasıl iletişime geçeceksiniz? Bu konuya biraz ışık tutmak için bir makale hazırladım. EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ İLETİŞİM VE BAŞVURU- 2023 okuyarak anında bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep evde sabun paketleme işini tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yürütmeyi düşünebilirsiniz. Gündüz kendi işinizi yaparken akşamları 4-5 saatinizi ayırarak yerel ekonomiye destek olmanız mümkün. İhtiyacınız olan iki şey var: boş zaman ve sıkı çalışma.

Evde Nikah Şekeri Yapımı Gaziantep

Gaziantep’te evde yapabileceğiniz bir diğer yan iş de nikah şekeri yapmak ve paketlemek. Özellikle yaz aylarında artan düğün sayısı ile birlikte düğün hediyesi satışı yapan firmalar ek işçiye ihtiyaç duymaktadır.

Bu şirketlerde sezonluk çalışabilirsiniz. Üstelik evden çıkmadan kolayca nikah şekeri yapıp paketleyebilirsiniz. Paket başına ortalama 2 TL alıyorlar.

Evde iş imkanı Gaziantep için size verebileceğim bilgiler bunlar… Sorunuz var mı? YORUM bırakın.

Yorum yapın