Konya Evde Paketleme İşi – 2024 – Ek İş – Ayda 8000 TL

Konya Evde Paketleme İşi-Ek İş: Kim oturduğu yerden para kazanmak istemez ki? Evden ek iş yaparak ayda binlerce lira kazanmak gibisi yok! En çok arzu edilen şehirlerden biri olan Konya’da evde iş ilanları ile ilgili tüm detayları size anlatacağız! Peki nedir bu detaylar?

Konya evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını, başvuru yöntemlerini ve ilgili tüm bilgilerini sizler için araştırdım. Konya Merkez, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Meram, Selçuklu, Seydişehir ve ilçelerinde yaşayan ve ek gelir isteyen herkes! Birazdan bahsedeceğim Konya’daki evde ek iş imkanları ile ayda en az 8.000 TL kazanabilirsiniz.

Birçok ek iş fırsatı vardır, örneğin Konya evde çorap paketleme, Konya evde davetiye katlama, Konya evde sabun paketleme gibi. “Konya evde ek iş arıyorum” diyorsan yazımı oku!

KONYA EVDE EK İŞ

konya-evde-paketleme-isiPin
Konya Evde Paketleme İşi

Konya evde ek iş arıyorum diyorsanız Konya merkez ve birçok ilçesinde evde ek iş yaparak para kazanmak mümkün. Özellikle pandemi döneminde maddi açıdan zorlanan vatandaşlar para kazanmak için ek evden çalışma imkanlarını keşfetti. Ben de Konya’da yaşayan sizler için Konya’daki tüm ek iş fırsatlarını araştırdım.

Ev hanımları, öğrenciler ve yöre ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler için Konya’da evde nasıl para kazanılır onu anlatmaya başlıyorum.

Konya, özellikle evde paketleme işinde önde gelen şehirlerden biri olma ününe sahiptir. Burada evde paketleme işi yapan firmalar öne çıkıyor.

Konya organizasyon bakımından zengin bir ildir. Bu organizasyonlar için evde nikah şekeri, davetiye katlama, masa örtüsü dikme gibi şeyleri paketleyebilirsiniz. Bu işlerden birine sahip olmak için tek yapmanız gereken kuruluşları bulup iletişime geçmek.

Geleneklere bağlı bir şehir olan Konya’da, memlekette düğünler ana iş fırsatları! Düğünler için çalışabilirler. Örneğin nikah şekerleri, masa süsleri, duvaklar, gelin şalları gibi ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bu noktada düğün salonları veya düğüne özel çalışan organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: LC WAİKİKİ EVLERE İŞ – 2023 – TÜM GÜNCEL DETAYLAR

KONYA’DA EVDE EK İŞ KAZANCI

Konya’da evde ek iş yaparak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz? Birkaç kısa örnekle açıklayayım:

Örnek 1:

Örneğin bir kuruluşla sözleşmeniz var. Senin görevin davetiyeleri katlamak. Paket başına 2 TL veriyoruz dediler. Ayrıca ayda toplam 4.000 paket yaptılar. Yani KAZANINIZ 8.000 TL. Ne kadar çok yaparsan o kadar çok alırsın.

Örnek 2:

Ütü fabrikalarından biriyle anlaşma yaptınız. Her ütülenen ürün için 2 TL vereceklerini söylediler. Bazen kargo ile gönderebiliyorlar, bazen kendi atölyelerinde kendi ürünleri ile yapmanıza izin veriyorlar. Haftada 1000 kez ütü yaptığınızı varsayalım. Böylece haftalık kazancınız 2.000 TL oluyor. Bir ay boyunca yaptığınızı düşünürsek bir aylık kazancınız 8.000 TL’dir.

Örnek 3:

Başka bir örnek, pipet paketleme işidir. Bu görev, diğer paketleme görevlerinden daha az zaman alacaktır. Çünkü genellikle bir pakette 50 pipet isterler. Günde 300-400 paket rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayda kazandığınız KAZANÇ 7.000 – 8.000 TL‘dir.

Bu paraları artırmak tamamen sizin elinizde. Bu işi yanınıza birini alarak yaparsanız 500 yerine 800 paket yapabilirsiniz. Aynı evde yaşıyorsanız ve bu işi ailenizden biriyle yaptıysanız eve giden para artacaktır. Yani bu miktarı belirlemek size kalmış. Kazancınız hızınıza ve düzeninize bağlıdır…

Sizin için yazdığımız örneklerin yanı sıra, daha iyi anlamanız için çalışacağınız gün sayısını, paket sayısını ve kazancınızın farklı varyasyonlarını gösteren bir tablo oluşturduk. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki tabloya bakınız…

Paketlenen SayıGünlük KazançAylık Kazanç (Haftada 6 gün çalışırsanız)
100 adet200 TL4.800 TL
200 adet400 TL9.600 TL
300 adet600 TL14.400 TL
Konya Evde Paketleme İşi Kazançları

Tavsiye İçerik: EVDE MANDAL İŞİ 2023 PAKETLEME İŞÇİSİ BAŞVUR

KONYA EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Konya-da-kadinlara-evde-is-imkaniPin
Konya’da kadınlara evde iş imkanı

Az önce bahsettiğim gibi Konya, evde ek iş bulabileceğiniz en iyi şehirlerden biri. Peki Konya evde ek iş vermek isteyen bu firmaları nerede ve nasıl buluyorsunuz? Hemen cevap vereceğim.

  • Öncelikle işletmelerin tam adreslerini bulmak için kullandığınız arama motorunun Haritalar bölümüne gidin.
  • Örneğin “Konya Tekstil Fabrikaları” yazın ve karşınıza çıkan fabrikaları görün.
  • Soldaki menüde firmaların telefon numaraları ve tüm iletişim bilgilerini göreceksiniz. Şimdi yapmanız gereken firmalarla görüşmek…

Bu yöntemi kullanarak Konya evde paketleme işi veren firmalar burada. Ancak fabrikaları mutlaka araştırın. Çünkü hepsi evde ek iş fırsatları sunmuyor.

Tavsiye İçerik: EVDE YARA BANDI PAKETLEME İŞİ – 2023 – GÜNCEL BAŞVURU

KONYA EVDE PAKETLEME İŞİ İLETİŞİM

Konya ek iş veren firmaları araştırdıktan sonra telefon numaralarını tek tek arayarak iletişime geçebilirsiniz. Evden çalışmanın en kolay yollarından biri olan paketleme işini evde halletmek için ulaşabileceğiniz birkaç telefon numarası bırakıyorum size. Şansını dene!

Bulunduğunuz mahallenin adından başlayarak yakındaki işletmelerin telefon numaralarını bulun. Örneğin; “Konya Meram Organizasyon Fabrikaları” yazın.

Gördüğünüz gibi solda adresleri ve iletişim bilgilerini bulacaksınız. Buradaki numaraları mutlaka arayıp evde iş olup olmadığını sormalısınız. Çünkü az önce söyledim: herkes iş vermiyor. Ama mutlaka bazıları size bu şansı verecektir.

NOT: Konya Evde paketleme işi telefon numarası sorgulaması yaparken aramaya karar verirseniz 0332 hattı İşletme Numaralarını arayın. Cep telefonu aramanızı tavsiye etmem. İyice araştırdığınızdan emin olun. Her şey internette olduğu için pek çok engelleyici unsuru da ortaya çıkardı.

Tavsiye İçerik: KAPORASIZ EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

KONYA EVDE EK İŞ İLANLARI 2023

Şimdi evde bir iş başvurusunda bulunalım. Aslında bu yöntemlerden birinden bahsetmiştim. Google Haritalar’ı kullanabilirsiniz. Bire bir giderek veya telefon numaralarını arayarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Bunun yanında diğer uygulama yöntemlerinden de bahsedeyim:

Referans Kullanabilirsiniz

Tanıdığınız biri evde paketleme işi yapıyorsa ondan size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Firmalar tanımadıklarına para verip iş teslim etmektense referanslar yoluyla almayı tercih ederler. Yani şansınız daha yüksek olacaktır.

Tavsiye İçerik: EVDE TOKA PAKETLEME İŞİ – 2023 – EVDE TOKA YAPIMI

Konya İŞKUR Evde Ek İş Fırsatları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), evden çalışmak isteyenler için ek bir evde çalışma hizmeti sunmaktadır. Evde ek iş yaparak ek gelir elde etmenin en kesin yolu olan İŞKUR, özellikle ev hanımları arasında yoğun ilgi görüyor.

Birçok şirket İŞKUR aracılığıyla eleman istihdam etmektedir. Son zamanlarda, bu işçilerin çoğu ev hanımıdır. Bu firmaları İŞKUR aracılığıyla tanıyarak evden çalışabilirsiniz. Evde paketleme işi odaklı bu firmaların size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu fırsatı kaçırmayın!

İş aramak için gerekli firmalara İŞKUR üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Siz de Konya evde paketleme işi ile çalışmak istiyorsanız mutlaka bu konuyu ele almalı ve imkanları değerlendirmelisiniz. İŞKUR paketleme işi için ayrıca bir form doldurmanız gerekmektedir. İŞKUR E Şube‘de formunuzu doldurup hemen iş bulabilirsiniz.

Bu formu nasıl dolduruyorsunuz? İşte tüm detayları anlattığım bu yazıyı okuyun > İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

Kariyer Ve Iş Ilanları Yayınlayan Siteler

Google’da “Konya Evde Paketleme İşi”ni ararsanız birçok web sitesiyle karşılaşırsınız. Ama bunların yüzde 90’ı yalan. Bu yüzden çok seçici ve dikkatli olmalısınız…

Bunun yerine, evde iş ilanları yayınlayan daha resmi web sitelerini tercih edin. Kariyer.net, jooble veya sahibinden. En azından evde paketleme işinin güvenilir olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü burada ilan veren herkes genellikle güvenilirdir. Ama yine de araştırmadan iletişime geçmeyin.

Tavsiye İçerik: EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÜCRETİ VE FİRMALAR

KONYA EVDE PAKETLEME İŞLERİ 2023

Konya-evde-isPin
Konya Evde İş

Evet, Konya evde paketleme işi veren firmaları ve telefon numaralarını öğrendiniz. Peki sizden hangi paketleme siparişlerini ve hangi şartlarla istiyorlar? Tüm bunları detaylı bir şekilde yazımda yer vermek istedim. Çünkü daha önce hiç paketleme işine girmediyseniz biraz çekingen olabilirsiniz. Ama endişelenmene gerek yok. Çünkü bu iş çok kolay ve aynı zamanda eğlenceli.

Tavsiye İçerik: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Konya Evde Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Konya’nın Mevlana şekeri çok meşhurdur. Türkiye’nin birçok bölgesine ve hatta dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Mevlana şekerinin paketlenmesi için firmaların evlere ek iş verdiğini biliyor muydunuz? Evet, birçok şekerleme üreticisi, evdeki insanlara paketleme işinde istihdam fırsatları sunuyor. Sizde onlardan biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit.

Mevlana şekeri üreten firmalara ulaşabilirsiniz. Becerilerinizi ve el hızınızı test etmek ve incelemek için size ürünler gönderecekler. Gelen test ürünlerini ne kadar iyi ve erken paketlerseniz, sizi işe alma şansınız o kadar artar.

Gönderilen şeker sayısı, şekerlerin ağırlığı ve paketleme hızınız da kazancınızı belirler. Dediğimiz gibi ne kadar erken paketlerseniz kazancınız o kadar hızlı artacaktır.

Kendini bu işe adarsan daha çok kazanabilirsin. Bu sayede mali sorunlarınızdan kurtulabilir ve yerel ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca evde oturarak yapabileceğiniz Mevlana şeker katlama işini de mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.

Tavsiye İçerik: EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR- 2023 -GÜNCEL

Konya Evde Gelinlik Boncuk İşi

Konya evde ek iş fırsatları arayan vasıflı kadınlar! Burada mısın? El işçiliğine güveniyorsan evde boncuk işi tam sana göre!

Konya’da her yıl yüzlerce düğün yapılmaktadır. Düğünleri çok seven Konyalılar, düğün hazırlıklarını da titizlikle yapar. Hepinizin gördüğü rüya gelinliklerin incilerini ev hanımlarının işlediğini biliyor muydunuz? Konya’da özellikle Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Meram, Selçuklu ve Seydişehir ilçelerinde yaşayan ev hanımları bu işten çok para kazanıyor! Ama nasıl? Hemen söyleyeceğim.

Neredeyse her mahallede gelinlikçilerle iletişime geçebilirsiniz. Pandemi nedeniyle ağırlıklı olarak evden çalışan gelinlikçiler, sizinle uzaktan çalışmaktan çekinmeyecek. Evde gerekli dikiş malzemelerinin olması bu noktada size avantaj sağlayabilir. Ayrıca daha önce düğün terzileriyle yaptığınız dikişleri de göstermenizde fayda var. Elinizin işçiliğini görmek sizi işe alma ihtimallerini arttırır.

Konya Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi Konya’da çok revaçta! Konya’da her yıl yüzlerce düğün yapıldığından bahsetmiştim. Sen de çok davet alıyorsun, değil mi? Peki bu davetiyeleri en çok ev hanımlarının katladığını biliyor muydunuz?

Konya ek iş olanaklarından en kolayı evde davetiye katlamak. Tek yapmanız gereken davetiyeleri basan şirketle konuşmak. Davetiye basımı için kırtasiye malzemelerini her yerde bulabilirsiniz.

Bu kırtasiye ağırlıklı olarak davetiyenin rengi, üzerine yazılacak yazı ve konulacak resimlerle ilgilidir. Birçoğu katlama işini yapmıyor. Bu noktada girebilirsiniz. Davetiye katlama işini davetiye bastıran firmalar ile iletişime geçerek evinizde bu işi rahatlıkla ve kolayca yapabilirsiniz.

Konya’da bu ürünlere ek olarak evde sabun paketleme işi de sunulmaktadır. Bu firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

Birçok ilimiz için hazırladığımız evde ek iş veya evde paketleme işi ile ilgili yazılarımızı EVDE PAKETLEME İŞİ adlı kategorimizde bulabilirsiniz.

Konya evde paketleme işi, evde ek işler yazımızın sonuna geldik. Yazımızı daha çok Konya’da evde ek iş arayan ev hanımlarına yönelik yazmaya çalıştık. YORUM yazarak fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

“Konya Evde Paketleme İşi – 2024 – Ek İş – Ayda 8000 TL” üzerine 2 yorum
Yorum yapın