Ankara Evde Paketleme İşi-2024-EN ÇOK KAZANDIRAN İŞLER

Ankara Evde Paketleme İşi ile evden çalışarak ayda 6.000 TL kazanmak ister misiniz? O halde Ankara’daki evden çalışma fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için hazırladığım bu makaleyi mutlaka okumalısınız.

Yenimahalle, Polatlı, Sincan, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Ayaş gibi nerede olursanız olun fark etmez. Bu yazıda Ankara’nın her bölgesinde yaşayan; Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve iş arayanlar için fırsatlar var.

Ankara evde paketleme iş ilanlarından Ankara’daki firmaların telefon numaralarına ve evde paketleme iş ilanlarına kadar her şeyi ele alacağım. Hatta Ankara Yenimahalle’de evlere iş veren yerleri de öğreneceksiniz.

Hadi başlayalım! İşte 2023 yılı Ankara evde paketleme işi sağlayan firmalar ve iletişim bilgileri!

Tavsiye İçerik: İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR? 2023

Şirketlerin evlere sağladığı işlerden para kazanmak mümkün mü?

ankara-evde-paketleme-isi-ilanlariPin
Ankara Evde Paketleme İşi

Ankara’nın merkezinde ya da ilçesinde oturun, mutlaka size uygun bir ek iş bulacaksınız. Evden nasıl daha fazla iş ilanı bulabilirim? Ankara evde paketleme işi veren firmaları düşünenler, araştıranlar buraya!

Evde ek iş yaparak para kazanmak özellikle pandemiyle birlikte popülerlik kazandı. Hatta artık tüm firma sahipleri evlerdeki ek işler için gerekli malzemeleri işi yapacak kişiye mutlulukla teslim ediyor.

Şirketlerin hane halkına verdiği bu tür işlerin en güzel yanı ise; Siparişlerin toplu teslimatı. O nasıl çalışır? söylüyorum!

Ücretsiz gelir elde etmek için konut acenteleriyle iletişim kurmak, iyi bir yan gelir elde etmek için önemlidir. Beceri, biraz incelik ve disiplinle, kargo ile evlere iş veren firmalar fazladan iş alarak para kazanabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÜCRETİ VE FİRMALAR

Ankara evde yapılabilecek tüm ek işler!

Ankara Evde Paketleme İşi veren firma sayısı her geçen gün artıyor. İşletmeler sigortasını ödediği elemanları çalıştırmaktansa evden para kazanmak isteyen sizleri tercih ediyor.

Bu fırsatı değerlendirmek tamamen sizin elinizde. Peki Ankara’da evde ek iş imkanları neler? İşte aşağıda listelediklerim!

Ekonomik sorunlar nedeniyle çalışmak zorundasınız; Ancak, çocuklarınız olduğu için evden çalışmak istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey evde işverenlerle çalışmaktır.

Ankara evde paketleme işinin çok uygun bir ek yurtiçi istihdam fırsatı olduğunu söyleyebilirim. Yukarıda sıraladığım tüm işleri evlere istihdam sağlayan firmalar ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Merak etme onu da söyledim! Ankara evleri istihdam eden firmaların detayları yazımın devamında sizleri bekliyor.

Tavsiye İçerik: KAPORASIZ EVDE PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

ANKARA EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Evet, Ankara’da evden çalışan birçok şirket var dedim. Peki bu yerler neleri kapsıyor? Ayrıntılı olarak anlattım. İşte buradasın:

 • Düğün aksesuarlarının satıldığı yerler
 • Organizasyon firmaları
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Tekstil atölyeleri
 • Kimya fabrikaları

Ankara 2023 için evlere iş veren firmalar da öyle. Gördüğünüz gibi sizlere Ankara evde paketleme işi veren 5 farklı firma hakkında bilgi verdim.

Tavsiye İçerik: EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ İLETİŞİM VE BAŞVURU- 2023

Ankara’da Evlere İş Veren Firmalar Kazançları

Tüm fabrikaların ve atölyelerin size sunabileceği evde ek istihdam olanakları farklıdır. Bunu sizin için özet olarak hazırladım. Ama sonra Ankara evde paketleme işi veren firmalar sayesinde elde ettiğiniz geliri örneklerle daha detaylı anlattım.

Evde Ek İş Veren Firmalar
İlçelerSize Verilecek İşAylık Ortalama Geliriniz
Düğün ÜrünleriKızılay
Etimesgut
Yenimahalle
Evde kına paketleme işi, Evde nikah şekeri paketleme7.000 TL
Organizasyon firmasıÇankaya
Etimesgut
Evde nikah şekeri paketleme işi8.000 TL
Plastik ve ambalaj fabrikalarıPolatlı
Sincan
Evde kürdan paketleme, yara bandı paketleme6.000 TL
Tekstil atölyeleriÇankaya
Yenimahalle
Altındağ
Evde kıyafet katlama, Evde ütü yapma, Etiket kesme ve iplik ayırma8.000 TL

ANKARA EVDE PAKETLEME İŞİ

Evden çalışmanın Ankara için pek çok fırsatı var. Birçok firma ile çalışma imkanına sahipsiniz. Bunlardan en popüleri şüphesiz ki Ankara evde paketleme işidir. Bu iş seçeneği ile evde ekstra işler çok iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıda en çok hangi paketleme siparişlerini alabileceğinizi detaylı bir şekilde açıkladık.

Tavsiye İçerik: EVDE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023 – GÜNCEL

Ankara Evde Kına Paketleme İşi

ankara-evde-kina-paketleme-isiPin
Ankara evde paketleme işleri

Örnek: Evde kına paketlemek, davetiye katlamak gibi işler Ankara’da düğün eşyası satan esnaf arasında rahatlıkla yapılıyor. Bunun için Kızılay bölgesine gitmeniz gerektiğini düşünüyorum, mesela firma ile anlaşmanız var.

Paketi 2 TL’ye haftalık 1.000 iş paketi verdiler. Sadece bir haftalık çalışmadan 2.000 TL kazanıyorsunuz. Sadece bir ayda kazandığınız toplam gelir 8.000 TL.

Elbette tek bir iş yapmak zorunda değilsiniz. Ankara’da evlere kına paketleme işi veren firmalar ve organizasyon firmaları ile işbirliği yaparak birden fazla iş yapabilirsiniz.

Örnek: Ankara’da evde paketleme için yapabileceğiniz bir diğer iş de organizasyonda paketleme işi…

Ankara’da da çok sayıda organizasyon var. Özellikle Ankara evden eve nakliyat firmalarından bahsettiğimizde Çankaya ve Etimesgut bölgelerinde buralara rastlayabilirsiniz.

Size bazı iyi bilgiler vereyim. Bu işleri günde 8-10 saat yaparak organizasyon şirketlerinden ayda 8.000 TL kazanmak mümkün. Örneğin evde nikah şekeri paketleme işi sağlayan firmalar, Ankara’daki organizasyon firmaları tarafından ödüllendiriliyor.

Tavsiye İçerik: EVDE TOKA PAKETLEME İŞİ – 2023 – EVDE TOKA YAPIMI

Ankara Evde Kürdan Paketleme İşi

Örnek: Özellikle Polatlı ve Sincan’da bulunan “ambalaj ve plastik fabrikaları” üzerinden; Evde kürdan paketleme, evde maket bıçağı montajı, evde yara bandı paketleme ve evde plastik poşet katlama gibi işleri yapabilirsiniz.

Ankara evlere paketleme işi veren firmalarda yapabileceğiniz şeylerden biri de bu. Bu çalışmalar sayesinde en az 7.000 TL kazanabilirsiniz. Ankara evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını ve iletişim adreslerini aşağıya ekliyorum.

Kıyafet Paketleme İşi

Örnek: Tekstil atölyeleri tüm Türkiye’ye dağılmıştır; Tabii ki Ankara evde paketleme işi veren firmalar arasında yer alıyor. Ankara’da ev tekstili işleri alabileceğiniz yerler arasında Çankaya, Keçiören, Yenimahalle ve Altındağ gibi bölgeler yer alıyor.

Ankara Çankaya evde paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu tür firmalara giderek evde etiket kesim ve iplik kesme, çorap paketleme gibi işler bulabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE YARA BANDI PAKETLEME İŞİ – 2023 – GÜNCEL BAŞVURU

Ankara Sabun Paketleme İşi

Örnek: Ankara, kimya sanayi fabrikaları alanında çok aktif bir ildir. Peki bu fabrikaların evde ek istihdam olanaklarıyla ne ilgisi var?

Şöyle ifade edeyim: Evde sabun paketleme işi, kimya sanayi fabrikalarından evlere devrediliyor. Evet bazen o işi sabun satan yerlerden alıyorsun. Ancak çoğunluğu bu fabrikalar tarafından idam edilmektedir.

ANKARA’DA İLÇELERE VE SEMTLERE GÖRE İŞ VEREN YERLER

Aşağıda listelediğim ilçe ve semtlerde çeşitli alanlarda iş veren yerler var. Şimdi sıralayacağım semtlerde Ankara evde paketleme işi veren firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara evde paketleme işi veren firmalar ve semtleri nerede?

 • Akyurt , Altındağ
 • Ayaş
 • Bala
 • Beypazarı
 • Çamlıdere
 • Çankaya
 • Çubuk
 • Elmadağ
 • Etimesgut
 • Evren
 • Gölbaşı
 • Güdül
 • Haymana
 • Kalecik
 • Kazan
 • Keçiören
 • Kızılcahamam
 • Mamak
 • Nallıhan
 • Pursaklar
 • Polatlı
 • Sincan
 • Şereflikoçhisar 

Ankara’da ilçelere göre eve iş veren bu konumların ortak özelliklerinden biri de sözleşmeli çalışmaları. Taşeronlar genellikle aracılık yapan ve size iş getiren kişilerdir.

Önemli Uyarı: Ön sipariş parası ve depozito isteyen işveren rolü yapan hiç kimseye kredi vermeyin. Bütün bu insanlar dolandırıcı. Bir işveren sizden asla para istemez. Sizden yalnızca referans olarak bir ad vermenizi isteyebilirler.

Ankara evlere istihdam sağlayan firmalarla iletişim kurmak için sosyal medya platformlarını kullanabilirsiniz. Evde iş ilanları başta olmak üzere Facebook gruplarına üye olarak ilgili firmaları ve kişileri bulabilir, bu ve benzeri iş ilanlarının verildiği ev ilanlarından para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Ankara’da ek iş ilanı veren Facebook grupları da güncel ilanlar veriyor. Şirketler bazı mevsimlik işler için işçi kiralamak yerine, işleri evlere taşeronlaştırarak bu işleri daha ucuza üretebilir.

Ayrıca, istediğiniz veya çok iyi yaptığınız bir iş için web’de arama yapabilir, o işi sunan şirketlere ulaşabilir ve ek iş ilanlarını görebilirsiniz.

Tavsiye İçerik: EVDE MANDAL İŞİ 2023 PAKETLEME İŞÇİSİ BAŞVUR

ANKARA EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR ADRES BİLGİSİ

ankara-evde-ek-is-telefon-numaralariPin
Evde iş imkanı Ankara

Ankara evde paketleme işi veren firmalar arasında ulaşabileceğiniz yerler var; ancak doğru iletişim kanallarını da bulmanız gerekiyor. Örnek: Bu kişilerle internet üzerinden iletişim kurmak gerçekten zor. Ama imkansız değil! Size ihtiyacınız olan tüm güncel bilgileri verdim. Haydi, bir sonraki konuya geçelim!

 1. Kullandığınız arama motorunu girin, örneğin Google.
 2. Ankara tekstil atölyesi yazın.
 3. Ankara ve ilçelerindeki tüm tekstil firmalarını göreceksiniz.
 4. Solda bu firmaların adreslerini ve telefon numaralarını bulacaksınız.

Bu nedenle Ankara evde ek iş veren firmalara başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenilir olanları bulmak. Tabii bu noktada akıllara şu soru geliyor:

Tavsiye İçerik: TEKSTİL ATÖLYESİ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BAŞVURU FORMU-2023

Ankara Evlere Iş Veren Firmalar Güvenilir Mi?

Tanınmış şirketler güvenilirdir. İnternet siteleri üzerinden başvuru yaptıysanız isimlerini de aynı şekilde araştırmalısınız. Eğer güven vermiyorsa, hakkında çok fazla detay yoksa burayı kesinlikle atlayabilirsiniz. Çünkü çok fazla dolandırıcı var.

ANKARA’DA EVDE İŞ İLANLARI (GÜNCEL 2023)

Ankara eve iş veren firmalar size daha çok güvenecek ve başvurunuz kapsamında size iş verecektir. Başkentte, bilindiği gibi, ekonominin büyük sektörleri var ve evde sadece paketleyerek iyi para kazanmak mümkün.

 • İnternette hızlı bir arama ile Ankara’da evde iş ilanı veren firmalara ulaşabilirsiniz.
 • Örneğin kariyer sayfaları veya ek ev iş panoları bakabileceğiniz sayfalar arasında olabilir.
 • Ankara eve iş veren firmalar için aşağıdaki fırsatlara göz atın.

Tavsiye İçerik: EVLERE ÇORAP PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR – 2023

Ankara İŞKUR Evde İş Veriyor Mu?

Evde paketleme gibi işleri İŞKUR’dan alabilirsiniz. Bunun için İŞKUR’a kayıt olmanız gerekmektedir. E-şubede hemen kayıt olabilir, iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İŞKUR Ankara Evde Ek İş İlanları

Ayrıca Ankara evde paketleme işi ilanları veren güvenli bir kurumdan da bahsetmek isterim. Türk iş bulma kurumu! Evet İşkur Ankara evlerin tıkış tıkış olduğu yerler arasında.

Ankara eve iş veren firmalar İŞKUR üzerinden ilan verebilmektedir.

Bu nedenle İşkur üzerinden hesabınızı aktif hale getirmeniz çok avantajlı, bunun için yapacaklarınız ise çok basit. Bölgenizdeki bir İŞKUR binasına giderek kariyer danışmanları ile görüşebilir veya İŞKUR-E şubesi üzerinden profil oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.

Ardından İŞKUR Ankara’nın diğer iş ilanlarına evinizden başvurabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ 2023-BAŞVURU FORMU VE DETAYLAR

İşverenlerle telefon görüşmeleri yaparak ve iletişim kurarak işle ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bazı şirketler tarafından verilen işler, kişinin yapmasına izin vermeyen işleri içerir. Bu gibi durumlarda tanıdıklarınızla küçük bir ekip oluşturarak toplu siparişler alabilirsiniz.

SAHİBİNDEN EVDE PAKETLEME İŞİ VAR MI?

Ankara evde paketleme işi veren bazı firmaların sahibinden.com’a ilan verdiğini görmekteyiz. Ankara evde ek iş ilanları için siteye göz atarsanız, bazı boş pozisyonlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin: Sahibinden davetiye katlama işi. İlanları sürekli kontrol etmek gerekiyor

Tavsiye İçerik: EVDE KÜRDAN PAKETLEME İŞİ – 2023 – TÜM DETAYLAR

ANKARA EVDE EK İŞ YERLER TELEFON NUMARALARI

Ankara’daki tüm firmaların telefon numaraları zaten internette mevcut. Ama bu acenteleri arayıp evde ek iş istediğinizi söyleseniz bile işverenlerin size olumlu cevap vermesi neredeyse imkansız.

Çünkü bu tür firmalar temkinli davranmakta ve yüz yüze görüştüğü ve daha çok güvendiği kişileri istihdam etmektedir. Sonuç olarak size yüzlerce hatta binlerce TL değerinde ürün verecekleri için bu konuda oldukça titiz olacaklardır.

Ankara’da bulunan bazı tekstil ve perde atölyelerinin telefon numaraları aşağıdaki gibidir:

 • +9031222001
 • +9031221148
 • +903122201

Kısacası Ankara’da ek iş istiyorum diyorsanız yine oraları aramak yerine tekstil atölyelerine, plastik fabrikalarına gidip iş isteyebilirsiniz. Çünkü daha önce de belirttiğim gibi birebir görüşmeler her zaman daha akılda kalıcı oluyor.

ANKARA EVDE MASKE VE YÜZ SİPERİ YAPMAK

“Ankara evde paketleme işi” başlıklı yazımın sonuna kadar; Başkentte onlarca tekstil firmasının evlere koruyucu yüz maskesi işini taşerona verdiğini de söylemek isterim. Her maskenin dikilmesi yaklaşık 5 dakika sürer ve her maske için 1 TL alırsınız.

 • Yoğun bir çalışma temposu ile günde ortalama 300 maske yapabilirsiniz.
 • Özellikle evinde dikiş makinesi olan ve bu işlere yatkın kişiler evde maske yaparak para kazanabilirler.
 • Maske yapamam diyenler evde çok kolay bir şekilde yüz siperi yapabilirler.
 • Ayrıca şeffaf sert plastik, sert plastik şeritler ve yapıştırıcı alacaksınız.
 • Sadece onları kesip yapıştıracaksınız.
 • Bu işi hızlıca yaparsanız ayda ortalama 8.000 TL kazanabilirsiniz.

Evde işi olan komşularınızdan ve tanıdıklarınızdan yardım isteyin. Ya da Ankara’daki küçük tekstil atölyelerine giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

SONUÇ:

Ankara evde paketleme işi ve Ankara evde ek iş telefon numaraları için yapmanız gerekenleri yukarıda sizler için yazdım. Biraz çaba ve araştırma ile size uygun yarı zamanlı bir işi kesinlikle bulacaksınız.

YORUM bölümüne deneyimlerinizi, düşüncelerinizi ve iş ilanlarınızı yazabilir, ilgili firmaların dikkatini çekebilirsiniz. Yorumlarınız sayesinde sizler de burada evden çalışma imkanına sahipsiniz.

Yorum yapın