İBB Kreş Başvuruları, Kreş Ücretleri – 2024 – GÜNCEL

İBB Kreş Başvuruları, Kreş Ücretleri 2023; anaokulu ücretleri; 0-6 yaş grubundaki eğitim boşluklarını doldurmak için kurguladığımız İBB Home İstanbul projemiz hakkında merak edilen birçok konu bulunuyor. İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Kreş ücretleri ve İBB kreş kayıt detayları, İstanbul’daki evimiz kaç yaşında gibi konulara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İBB Kreş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? Kreş Ücretleri

Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğinden yoksun çocukları mahallelerindeki anaokulları ile buluşturmayı hedefleyen İstanbul Belediyesi, “Evimiz” İstanbul projesini hayata geçirdi. Okul öncesi eğitim ve hizmetleri kapsayan bu proje ile açılan yeni merkezlerde, il sınırları içinde yaşayan ve yaş sınırı makul olan tüm çocuk aileleri başvurabilir.

İstanbul Çocuklarda Eşitlik Projesi olarak tanımlanan İBB Anaokulları, sayıları her geçen gün artan anaokulları ile İstanbul’un farklı ilçe ve mahallelerinde erken çocukluk eğitimi verirken ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının eğitim eşitsizliğini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KIZILAY PARA YARDIMI NASIL ALINIR? BAŞVURU FORMU

Yuvamız İstanbul Nedir?

yuvamiz-istanbul-online-basvuruPin
Yuvamız İstanbul Online Başvuru

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Evimiz İstanbul Projesi, İstanbul sınırları içinde yaşayan tüm çocukların eşit eğitim fırsatlarına sahip olmasını amaçlayan bir eğitim projesidir. İBB tarafından geliştirilen bu proje, İstanbul’un ilçelerinde okul öncesi çocukların güvenli ve sağlıklı bir eğitim almalarını sağlıyor.

Bu proje kapsamında tüm okul öncesi çocuklar eşit fırsatlardan yararlanmaktadır. Çalışan annelerin istihdamını da artırıyor. Çocukların gelişiminin tüm alanları desteklenirken; Aile eğitimi ve gelişimi de bu katkıdan yararlanır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ SED YARDIM BAŞVURUSU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

İBB Kreş Yardımı Nedir?

Belediye Sosyal Yardımları İstanbul Belediyesi projeleri arasında yer alan ve ihtiyaç sahibi ailelere verilen Anaokulu Yardımı, il sınırları içinde yaşayan tüm okul öncesi çocukları kapsayan bir projedir. Çocukların ve ailelerin ihtiyaçlarını ön planda tutan bu proje, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamakta ve İstanbul’un birçok ilçe ve semtinde açılan kreşlerle bu çocukların tüm gelişim alanlarını desteklemektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ MUHTAÇ AYLIĞI E-DEVLET BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BAŞVURU FORMU

İBB Kreş Başvurusu

İstanbul il sınırları içinde yaşayan 36-72 ay arası ailelerin çocuklarına hizmet veren İBB Anaokulları İstanbul Merkezlerine başvurular her eğitim-öğretim yılı başında ve 2014 yılında https://yuvamiz.ibb.istanbul/ resmi internet sitesinde duyurulmaktadır. periyodik takvimler. Ön başvuru şeklinde alınan başvurular aynı internet sitesi üzerinden online olarak yapılır.

İBB Anaokulu başvurusu sırasında merkezlere ulaşım ve hizmet desteği sağlanmadığı için velilerin yaşadığı ya da çalıştığı yere en yakın merkezlere başvurulması önerilir. Ayrıca birden fazla yapılan İBB Kreş başvuruları kabul edilmeyecektir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ KARŞILIKSIZ BORÇ PARA VEREN HAYIRSEVERLER KİMLERDİR? NASIL ULAŞILIR?

İBB Yuvamız İstanbul Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Belediyesi’nden kreş yardımı başvurusu, i. H. İBB Evimiz İstanbul, ilk olarak https://yuvamiz.ibb.istanbul/ sayfası üzerinden alınmaktadır. Başvurular elektronik ortamda toplandıktan sonra kontenjan sayısına göre yerleşkelerde şahsen başvuru yapılabilir. Ayrıca Alo 153 Beyaz Masa ve İstanbul dışı 0212 153 00 00 numaralı çağrı merkezlerinden kampüsler, merkezler ve ön başvurular hakkında bilgi alınabilir.

İBB Home İstanbul online başvuru sürecimiz için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/

Evimiz İstanbul Kampüsleri ve Merkezleri için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/Yerleskeler.aspx

TAVSİYE İÇERİK ➔ YEŞİL KARTLILARA DEVLET VE PARA YARDIMI BAŞVURULARI

İBB Kreş Yardımından Kimler Yararlanabilir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kreş Yardımı, diğer adıyla “Evimiz”, İstanbul il sınırları içinde ikamet eden ve 36 ile 72 ay (yaş sınırı) arasındaki tüm çocuklara yönelik bir hizmettir. Ancak ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının okul öncesi eğitimden yararlanmasını sağlayan bir proje olduğu için kreşlerin imkanları ve kapasiteleri yetersiz kaldığı için ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının da bu hizmetten yararlanabilmesi için bir derecelendirme sistemi geliştirilmiştir. sınırlıdır.

İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Kita katkısı başlığı altında başvuru şartları incelenirken, maddi sıkıntı yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına öncelik veriliyor. Aile geliri, sosyal ve ekonomik faktörler gibi çeşitli parametreler değerlendirilerek bir sıralama oluşturulmakta, İBB gündüz bakımevlerine başvuru koşullarını sağlayan çocuklara ailelerin önceden kayıt olurken verdikleri bilgilere göre ayrıcalıklı muamele yapılmaktadır. Ayrıca ihtiyaçları tespit edilen çocuklara ücretsiz kayıt imkanı sağlanmaktadır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ İSTANBUL EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR NELERDİR?

İBB Kreş Yaş Sınırı 2023

İBB kreş uygulaması ile yaş sınırı otomatik olarak elektronik ortamda veriliyor. Doğum yılı uygun olan ve 36 ile 72 ay arasında olan çocukların başvuruları kabul edilecektir. Yaş sınırı uygun olmayan ve belirtilen yaş sınırı içinde olmayan çocukların başvuruları bir sonraki yıl için yeniden yapılabilir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ DIŞARIYA FASON İS VEREN FİRMALAR – GÜNCEL

İBB Kreş Yardımı Kaç Çocuğa Verilir?

Ailenin 37-72 aylık (3-6 yaş arası) tüm çocukları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anaokulu Yardımından faydalanabilir. Başvuru sürecinde her çocuk için ayrı ayrı işlem yapılmalıdır.

iBB Kreş Başvuru Şartları Nelerdir?

Yuvamız İstanbul Öğretmen BaşvuruPin
Yuvamız İstanbul Öğretmen Başvuru

İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Anaokulu ücretleri söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta başvuru koşullarıdır. İBB Yuvamız, İstanbul il sınırları içinde yaşayan ve yaş sınırı makul olan tüm çocuklu ailelere açıktır. Ancak ön başvurular belirli ölçüt ve şartlara göre değerlendirilerek kayıtlarda öncelik sırasına konur. Bu doğrultuda İstanbul’da bulunan İBB Huzurevimizin şartları şu şekildedir:

 • İstanbul il sınırları içinde ikamet eden
 • Çocuğun/çocukların kayıt sırasında belirtilen yaş sınırı vardır (37 – 72 ay)
 • Değerlendirme koşullarında puan sistemine göre ailenin sosyal ve ekonomik durumu
 • Ailelerin İstanbul için belirlenen yoksulluk ve ihtiyaç sınırında olması ve bu durumu belgelerle kanıtlaması
 • Ön başvuru değerlendirmesi kapsamında sosyal değerlendirme ile aile ihtiyaçlarının belirlenmesi

TAVSİYE İÇERİK ➔ GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞİ – FİRMA LİSTESİ

İBB Kreş Yardımı Puantaj Sistemi Nedir?

Evimiz İstanbul Bordro Sistemi, İstanbul il sınırları içinde yaşayan ihtiyaç sahibi çocukların okul öncesi eğitimden yararlanabilmeleri için tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistemin amacı, İBB kreşlerinin sınırlı kapasiteleri nedeniyle, sosyal ve ekonomik desteğe ihtiyacı olan ailelerin çocuklarına kayıt sırasında öncelik vermektir.

Çocukların İBB kreşlerinden ücretsiz ya da indirimli olarak yararlanmasını sağlayan faturalandırma sistemi, ailelerin aylık gelirleri, sosyal ve ekonomik durumları, anneleri ve/veya babanın boşanması veya ölümü ücret sisteminde otomatik olarak belirlenir. İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Anaokulu ücretlerinin bir parçası olarak, kayıt için değerlendirme komitesi toplantısında kayıt yaptıran ücretsiz, indirimli veya ücretli öğrencilerin bir listesi düzenlenir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ LC WAİKİKİ EVLERE İŞ – TÜM GÜNCEL DETAYLAR

İBB Kreş Başvuru Tarihleri

İBB Anaokulu başvuru detayları şu anda Home İstanbul web sitemiz ve İBB sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşılıyor. Yeni anaokulu kayıtlarının yanı sıra online oyun grubu ve online ebeveyn okulu kayıt tarihlerini de aynı platformlar üzerinden takip etmek mümkün.

Okul öncesi çocukların doğum tarihleri ​​ve yaş sınırları da yarıyıl yeni kayıt tarihlerinde duyurulacaktır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ AK PARTİ GIDA VE MADDİ YARDIM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

iBB Kreş Yardımı Kesin Kayıt için İstenen Belgeler Nelerdir?

Ailelerin çocukları için İstanbul’daki evimize yaptıkları ön kayıt başvurusunun ardından T.C. Kimlik numarası ile çocukları kaydettikten sonra sosyal kontrol yapılır. Bu kontrolden sonra kayıt hakkı kazanan çocuklardan nüfus müdürlüğü tarafından bazı belgeler istenmektedir. Başvuru Sahibi Anne veya Babaya Bilgilendirme Yazısında istenilen Ev İstanbul Kayıt Belgeleri aşağıdaki gibidir:

 • Çocuk/çocuklar, T.C. ebeveynlerin kimlik kartı
 • İkamet belgesi
 • Çocuğun 4 adet vesikalık fotoğrafı (ad ve soyadı arkada olmalıdır)
 • Çocuğun aşı kaydı
 • Kayıt tarihinden önce; Dışkı ve idrar testi, boğaz kültürü testleri
 • Anne ve baba ayrıldığında; Saklama Sertifikası
 • Maaş bordrosu, SGK hizmet belgesi gibi gelir durum belgesi
 • Ailede şehit ve gazi olup olmadığını belgeleyin
 • Sosyal incelemede ihtiyaç tespiti için istenen ek belgeler

TAVSİYE İÇERİK ➔ SÜT KUZUSU BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? SÜT KUZUSU TELEFON VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İBB Kreş Başvuruları Ne Zaman?

yuvamiz-istanbul-basvuru-tarihleriPin
Yuvamız İstanbul Başvuru Tarihleri

İBB Kreş Yardımı başvuru ve kayıt detayları Yuvam İstanbul internet sitesinde ve İstanbul Belediyesi sosyal medya hesaplarında güncellenecektir. İlgili tarihlerde kontenjanla açılan merkezlerde veya herhangi bir eğitim döneminde online başvuru yapılabilmektedir.

Evimiz İstanbul İBB Kreş Yardımı başvurusu için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/

TAVSİYE İÇERİK ➔ İBB HALK SÜT BAŞVURUSU VE SORGULAMA-BAŞVURU FORMU

Yuvamiz.ibb. Kayıt

İBB kaydı için resmi internet sitemizde yer alan “İstanbullu Ol” elektronik ön kayıt formu doldurularak ön kayıt yapılması gerekmektedir. Ön başvuru, başvuru sürecinde tek bir merkeze yapılmalıdır. Aksi takdirde başvurular dikkate alınmayacaktır. Bu nedenle ailelerin çalıştıkları veya yaşadıkları yere yakın kampüs ve merkezlere başvurmaları çok önemlidir.

İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Kreş ücretinde bir diğer önemli nokta da evraklardır. Başvuru işleminin ardından sosyal kontrol ile kesin kayıt hakkı kazanan çocuklar için kayıt ofisi tarafından gönderilen bilgi yazısı ile ailelerden bazı bilgi ve belgeler istenmektedir. İstanbul’daki Kadın ve Aile Müdürlüğü Çocuk Aktivite Merkezleri Kayıt Birimi tarafından istenen bu belgeler belirtilen kayıt tarihleri ​​içerisinde merkezlere teslim edilerek yıllık kayıt işlemi tamamlanır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ BELEDİYE GIDA YARDIMI VE ERZAK YARDIMI BAŞVURUSU

İBB Kreş Ne Zaman Açılacak?

İstanbul Belediyesi Anaokulları yılın 11 ayı aktif olarak hizmet vermektedir. Tüm Home İstanbul çocuk aktivite merkezlerimiz sadece Ağustos ayında kapalıdır; Eylül açılış tarihleri ​​merkezler ve evimizin web sitesi aracılığıyla duyurulacaktır.

Yuvamız İstanbul Çalışma Saatleri

Öğrencilere maddi ve manevi destek sağlayan İBB kreşleri, bir eğitim dönemi içerisinde yılın 11 ayı bakım vermekte ve tam gün çalışmaktadır. Yuvam İstanbul hizmetlerinden çocuklara maksimum fayda sağlamaya yönelik mesai saatleri içinde yarım gün veya saatlik hizmet verilmemekte; Hafta içi 07:30 – 17:00 saatleri arasında tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Ancak çalışma koşulları nedeniyle akşam saat 19.00’a kadar ek hizmet sunmaktadır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ SOSYAL YARDIM KARTI-MARKET YARDIM KARTI BAŞVURUSU

İBB Kreş Ücretli Mi?

İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? anaokulu ücretleri; İBB Kreş fiyatları ve Evimiz İstanbul Çocuk Aktivite Merkezleri fiyatları bordro yöntemiyle hesaplanmakta olup, ücretsiz ve ücretlidir. Slot kabulleri ücretli, %50 indirimli ve ücretsiz olmak üzere 3 farklı şekilde yapılmaktadır.

Yuvamız İstanbul Ücretli Mi? Kaç Para?

İBB kreşlerinde hak sahibi çocuklar için ücret tutarı puan sistemine göre belirleniyor. 3 farklı şekilde belirlenen bu ücretler tam, indirimli ve ücretsizdir.

2022’de aylık sabit İBB Yuva ücretleri KDV dahil 690 TL’dir. Bordro sistemine göre yoksulluk sınırının altında yaşayan ailelere %50, yani bir gün için ayda 345 TL indirim yapılmaktadır. Kişi başı geliri asgari ücretin 1/3’ünden az olan aileler için ücretsizdir.

17:00-19:00 saatleri arasında ek hizmet isteyen aileler için ek ücret alınmaktadır. İBB Anaokulu hizmetlerinden saat 19:00’a kadar yararlanmak isteyen velilere %25, İstanbul Belediyesi çalışanlarının velilerine %15 ek ücret eklenecektir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ E-DEVLETTEN ELEKTRİK YARDIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İBB Yuvamız İstanbul Banka Hesap Bilgileri

İBB Anaokulu ücretleri cemaat hesap numaralarına yatırılır. Yuva İstanbul ücretlerimizi İBB e-ödeme sistemi, banka şubesi, EFT veya havale ile de ödeyebilirsiniz.

Banka şubesi aracılığıyla ödeme yapmak için;

 • Sistemde kayıtlı olan veli T.C. Kimlik Numarası
 • Alıcı Bilgileri (İBB – Çocuk Aktivite Merkezi)

bilgi yeterlidir. Şube ödemeleri için Denizbank, İng Bank ve Vakıfbank şubeleri kullanılabilir.

İBB Kreş’e EFT veya havale ile ödeme;

 • Alıcı Bilgileri (IMM)
 • IBAN numarası
  ING Bank TR47 0009 9004 5746 4000 1000 08
  Denizbank TR64 0013 4000 0032 0927 3000 36

Para transferi işlemi yapılırken açıklama kısmına EDTS kodunun girilmesi gerekmektedir. İBB personeli için 10815, İBB dışı personel için 10825 kodu yazılmalıdır. Ayrıca T.C. Kimlik numarası, adı soyadı ve sorumlu çocuk aktivite merkezinin adı da istenmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ DEVLET TARAFINDAN YAPILAN SOSYAL YARDIMLAR VE HİZMETLER NELERDİR?

Yuvamız İstanbul Başvuru Sonucu Sorgulama

Evimiz İstanbul’un ön başvuru sonuçları ve başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgiye yine aynı resmi internet sitesinde yer alan sorgulama ekranından ulaşılabilir. Ayrıca kayıt hakkı kazanan çocukların ailelerine, başvuru sonucu bir bilgi yazısı ile kayıt ofisi tarafından bildirilir.

İBB Anaokuluna nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Kreş Ücretleri ve Sorgulama ekranında T.C. görüntülenen çocuğun kimlik numarası, doğum tarihi, anne ve baba kimlik bilgileri ve doğum tarihi istenecek ve doğrulama kodunun girilmesi gerekmektedir. Başvuru iste butonuna tıkladıktan sonra başvuru durumu ve ilerleme durumunu öğrenebilirsiniz.

İBB Anaokulu Yardım talep ekranı için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/BasvuruGiris.aspx

İBB kreş başvuru sonucunu öğrenmek için Alo 153 Beyaz Masa çağrı merkezinden çocuk/çocuk kabulü hakkında bilgi alınabilir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KURU GIDA YARDIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? BAŞVURU FORMU

Yuvamız İstanbul Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yılın 11 ayı İstanbul il sınırları içerisinde çocuklara hizmet veren Yuvam İstanbul İBB Anaokulu’na düzenli olarak başvurular alınmaktadır. Web sitesinde duyurulan başvuru ve kayıt tarihleri, Kadın ve Aile Daire Başkanlığı tarafından ailelere duyurulacaktır.

Başvuru sonuçlarının değerlendirilmesi ve ücret sistemi üzerinden kesin kayıt hakkı kazanan çocukların listesi de internet sitesinde yayınlanacaktır. Kontenjanların dolmaması durumunda yeni ön başvurular alınmaya devam edilecektir. Peki İBB Anaokulu’na nasıl başvurulur? Şartlar nelerdir? Kreş ücretleri, açık merkezler, ön başvuru, başvuru sonuçları ve kayıt detayları, listeler için İBB sosyal medya hesaplarını takip etmek, Yuvam İstanbul web sitemizi ziyaret etmek veya Alo 153 Çağrı Merkezi’nden gerekli talimatları almak gerekmektedir.

İBB’nin Açtığı Kreşler Nerede?

İstanbul Belediyesi’nin öncülüğünde İstanbul il sınırları içinde açılan kreş sayısı 32’ye yükseldi. Yuvamız İstanbul web sitesi üzerinden İstanbul’un farklı semtlerinde yer alan kreş ve kreşlerin yerleşkelerine ulaşmak mümkün. aktif.

İBB anaokullarının adres ve Yuvamız İstanbul telefon numarası için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/Yerleskeler.aspx

Yuvamız İstanbul İBB Kreşleri Nerelerde Var?

İBB yönetimince sayıları her geçen gün artan İstanbul’un birçok ilçesinde faaliyet gösteren kreşler, 21 ilçede 32 kreş olarak hizmetlerine devam ediyor. Toplam 2183 kayıtlı çocuğumuza eğitim veren İBB Anaokulumuzun İstanbul merkezleri şu şekildedir:

 • Arnavutköy
 • Avcılar Yeşilkent
 • Bahçelievler Kocasinan
 • Bahçelievler zaferi
 • Bakırköy – Ataköy 7.8.9.10. Bölüm
 • Başakşehir Su Vadisi
 • Başakşehir Kayabaşı
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu-Örnektepe
 • Büyükçekmece Tepecik
 • Çatalca-Kaleiçi
 • Esenler-Namık Kemal
 • Esenyurt-Akçaburgaz
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngörler
 • Kartal-Karlıtepe
 • Kartal—Yakacık
 • kartal – yunus
 • Küçükçekmece—Cumhuriyet
 • Küçükçekmece – Halkalı
 • Küçükçekmece – Söğütlüçeşme
 • Maltepe – Fındıklı
 • Maltepe-Gülsuyu
 • Pendik-Velibaba
 • Pendik-Sülüntepe
 • Sancaktepe Özgem Sancaktepe – Yunus Emre
 • Sancaktepe – Samandıra
 • Silivri-Selimpaşa
 • Silivri – Yeni
 • Sultanbeyli
 • Sultangazi

TAVSİYE İÇERİK ➔ HANE YARDIMI NEDİR? BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yuvamız İstanbul Online Oyun Grubu Başvuru

İBB-Kreş-Başvuruları_-Kreş-Ücretleri-2022-2023Pin
İBB Kreş Başvuruları Kreş Ücretleri 2023

İstanbul Belediyesi, Microsoft Teams Meeting programı aracılığıyla düzenli olarak çevrimiçi eğitim programları yürütmektedir. İstanbul’daki ofisimizde gerçekleşen bu eğitim programına başvurular online olarak kabul edilmektedir. Bu online oyun grubu, çocukların ve ailelerin ihtiyaçları, 2023’deki etkinlikler ve İBB kreş uygulaması için oluşturulmuştur. Nasıl uygularım? Şartlar nelerdir? Anaokulu ücretleri ile ilgili detaylı bilgi https://yuvamiz.ibb.istanbul/ adresinden paylaşılıp duyurulacaktır.

Hem anne hem de babalarla katılım imkanı sunan 8 haftalık Online Oyun Grubu ve Ebeveyn Okulu Uygulaması 2023 destek programı için linke tıklayın. https://yuvamiz.ibb.istanbul/BasvuruOnlineGiris.aspx

Belediye Ücretsiz Kreşleri Nerede?

150 ilçede 105 anaokulu sloganı ile İstanbul’daki tüm çocuklara eşit eğitim fırsatı sunmaya çalışan ev ve anaokulu kampüsleri, Avrupa ve Anadolu yakasında toplam 32 ilçede İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne hizmet ediyor. Belediyenin ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz kreş desteği verdiği kampüsler hakkında bilgi, kreş adreslerini ve iletişim numaralarını bulabileceğiniz Yuvam İstanbul resmi web sitemizi ziyaret ederek edinilebilir; İş veya ev adresinize en yakın anaokulunu bulmak için Alo 153 Beyaz Masa çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

İstanbul Belediyesi Ücretsiz Anaokulları için linke tıklayınız. https://yuvamiz.ibb.istanbul/Yerleskeler.aspx

Yorum yapın