LC Waikiki İş Başvurusu-Başvuru Şartları ve Formu – 2024

LC Waikiki İş Başvurusu-Başvuru Şartları ve Formu 2023; LC Waikiki başvuru formu, vatandaşların şirketin açık pozisyonlarına kolayca başvurmasını sağlar. LC Waikiki, Türkiye ve dünya çapında binlerce mağazası ve 47.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Birçok farklı meslek grubuna istihdam sağlayan LC Waikiki, 2023 döneminde mağaza personelinden genel müdürlük hizmetlerine kadar çeşitli birimlerde personel alımı yapmayı hedefliyor.

LC Waikiki iş ilanlarına uzmanlıklarına göre başvurmak isteyen vatandaşlar, çeşitli kariyer platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak veya doğrudan resmi LC Waikiki İK sayfaları aracılığıyla başvuruda bulunabilirler. LC Waikiki’de kariyer sayfasından açık pozisyonları görüntülemek ve başvuru adreslerinden işlem yapmak mümkündür. LC Waikiki başvuru formundaki bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra belirtilen şartları sağlayan adayların işe alım süreci başlayacaktır.

TAVSİYE İÇERİK ➔ AFAD PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

LC Waikiki Hakkında

LC Waikiki markalaşma yolculuğuna 1988 yılında bir Türk markası olarak Fransa’da LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş çatısı altında devam etti.
“İyi giyinmek herkesin hakkıdır” felsefesiyle 47 ülkede 1000’den fazla mağazada kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak müşterilerine hesaplı modanın keyfini yaşatıyor.
LC Waikiki, 2009 yılında Romanya’daki ilk hamlesiyle başlayan yurt dışı yatırımlarıyla “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı ilk üç moda perakendecisinden biri olmayı” hedefliyor.

TAVSİYE İÇERİK ➔ HAVAŞ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? GÜNCEL

LC Waikiki İş Başvuru İlanları Nelerdir?

LC Waikiki iş ilanları arasında birçok farklı açık pozisyon bulunmaktadır. Bu açık pozisyonlar için adayların şirket tarafından belirlenecek şartlarla uygun kanallardan başvuru yapması mümkündür. 2023 dönemi için personel alımı yapması beklenen LC Waikiki, 40’tan fazla ülkede binlerce mağazasıyla hizmet veriyor. Sürekli personel ihtiyacı olan şirket için çeşitli birimlerde görev alabilecek çok sayıda çalışanın istihdam edilmesi amaçlanmaktadır.

LC Waikiki tarafından açıklanan ve açık pozisyonlar arasında yer alan önemli iş ilanları aşağıdaki gibidir:

 • Satış Danışmanı
 • Lojistik Ekipman Operatörü
 • Lojistik Depo Operatörü
 • Şoför
 • Süreç Geliştirme ve Yalınlaştırma Uzmanı
 • Mağaza Müdür
 • Elektrik Teknisyeni vb.

Birçok ilde aktif olarak eleman alımına devam eden LC Waikiki, birçok farklı pozisyona eleman alımı yapmaktadır. Açık pozisyonlara başvurmadan önce, ilandaki koşulların karşılandığından emin olmalısınız.

TAVSİYE İÇERİK ➔ A101 İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? GÜNCEL

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki uygulamaları başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı şehrinde aktif olarak yapılmaktadır. İnsan kaynakları departmanı tarafından sürekli güncellenen açık pozisyonları kontrol ederek hemen başvurunuzu başlatabilirsiniz. Kariyer platformları veya resmi LC Waikiki insan kaynakları web sitesi üzerinden online olarak hızlı bir başvuru yapılabilir.

lc-waikiki-is-basvurusu-nasil-yapilirPin
LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki iş başvurusu için aşağıdaki adımlar izlenebilir:

 • LC Waikiki Açık Pozisyonlar sayfasındaki son gönderiler seçilir.
 • Sisteme kayıt tamamlanır veya mevcut kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır.
 • Başvuru koşullarını sağlayan adaylar “Başvur” butonu ile ilgili başvuru adımlarını tamamlayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İnsan Kaynakları tarafından başvurusu kabul edilen adaylar, söz konusu pozisyon için kabul ve eğitim süreci hakkında yüz yüze görüşmeye davet edilecektir. Bu aşamaları başarıyla geçen adaylar başvurdukları pozisyonda çalışma imkanına sahip olurlar.

TAVSİYE İÇERİK ➔ TRENDYOL İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? GÜNCEL

LC Waikiki Part Time İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki’de yarı zamanlı bir pozisyona başvurmak için şirket tarafından güncel bir iş ilanı yayınlanmış olmalıdır. Yarı zamanlı başvuru dönemlerinde boş kontenjanlara başvuran adaylar, başvuruları kabul edildikten sonra kabul sürecine başlayabilirler. Yarı zamanlı pozisyonlara başvururken, açık pozisyonlar için iş tanımı ve diğer koşullar belirtilmelidir.

Part-time çalışmak isteyenlerin çalışmak istedikleri mağazalara gitmeleri, uygun pozisyonlar için başvurularını yapmaları ve özgeçmiş bırakmaları da mümkündür. LC Waikiki başvuru formunu kullanarak ilgili departmanlara başvuranlar, başvuru şartlarını sağlamaları halinde pozisyon almaya hak kazanabilirler. İş tanımına bağlı olarak kısmi süreli çalışma koşulları ile tam zamanlı çalışma koşulları arasında farklılıklar olabilir. Bu nedenle başvuru yapılmadan önce ilgili pozisyon için belirtilen şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ HEPSİEXPRESS İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? GÜNCEL

LCW İş Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

LCW iş başvurusu için gerekli evraklar arasında kişinin özgeçmişine ve görev tanımına göre farklı belge ve bilgiler istenebilir. Bu konuda başvuru sahiplerinin çeşitli belgeler hazırlaması gerekebilir. Diğer pek çok kurumda olduğu gibi başvuru yapılırken kişisel bilgiler de dahil olmak üzere temel belgeler istenmektedir. Bu belgeler kısaca şu şekilde özetlenebilir:

LC Waikiki İş Başvurusu için Gerekli EvraklarPin
LC Waikiki İş Başvurusu için Gerekli Evraklar
 • Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf
 • Sağlık raporu,
 • İkamet belgesi,
 • Doğum belgesi
 • Sabıka kaydı,
 • Diploma – tamamlama sertifikaları,
 • Kan grubu tablosu,
 • SGK hizmet ve kayıt dökümü vb.

LC Waikiki İş Fırsatları kapsamındaki iş ilanlarına başvuran kişilerin, ilanda yer alan destekleyici belgeleri kullanarak belirtilen kanallar üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sahipleri, başvuru sırasında gerekli belgeleri çevrimiçi olarak veya doğrudan verilen adreslere hazırlamalıdır. Başvuru için gerekli olan tüm belge ve bilgileri eksiksiz olarak sunan adayların, başvuruları onaylandıktan sonra işbaşı yapmalarına izin verilecektir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI- GÜNCEL

LC Waikiki İş Başvuru Şartları Nelerdir?

LC Waikiki iş başvuru şartları iş tanımına göre değişiklik göstermektedir. Adayların başvuracakları pozisyona bağlı olarak başvuru yapmaları mümkündür. Satış danışmanı pozisyonu başta olmak üzere mağaza müdürü ve diğer tüm çalışanlar için gereksinimler farklıdır. LC Waikiki işletmelerinde çalışacak kişiler için aranan temel genel hüküm ve koşullardan bazıları kısaca aşağıdaki gibidir:

 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
 • Sosyal ilişkilerde başarılı.
 • Ekip çalışmasına yatkındır.
 • Doldurulacak pozisyon için belirtilen özel şartların sağlanması.
 • Personelin işe alındığı işyerinin bulunduğu yerde yaşamak vb.

LC Waikiki’de çalışacak personel için genel şartların yanı sıra doldurulacak pozisyon için birçok özel şart aranmaktadır. Adayların her iş için belirlenen bu şartlara göre başvuru yapması mümkündür. İK departmanları tarafından ilan edilen açık pozisyonlara başvuran herkesin bu gereksinimlerin tümünü karşılaması gerekir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ RED BULL İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? ÇALIŞMA ŞARTLARI

LC Waikiki İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

LC Waikiki başvuru formu doldur seçeneği, online işlem sayfası üzerinden başvuru yapan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmasını ve hızlı işlem yapmasını sağlar. Adaylar açık pozisyonlar sayfasından güncel iş ilanına tıkladıktan sonra “Başvur” butonuna basarak açılan maske üzerinden başvurularını tamamlama imkanına sahip olurlar. Başvuru formundaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır.

Çeşitli kariyer platformlarına üye olarak, güncel olarak yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapılabilmektedir. Bu kapsamda başvuru sahipleri, ihale çağrısında belirtilen şartları taşımaları halinde platform üzerinden özgeçmişlerini oluşturup, online başvuru formunu doldurarak isteklerini iletebilirler. LC Waikiki iş ilanlarına başvurularınızı dakikalar içinde online olarak yaparak değerlendirme sürecini bekleyebilirsiniz.

YouTube video
LC Waikiki İş Başvuru Sürecini Anlatan Kısa Bir Video

TAVSİYE İÇERİK ➔ TGS YER HİZMETLERİ İŞ BAŞVURUSU-PERSONEL ALIMI

LCW İnsan Kaynakları İletişim Adresi

Açık pozisyonlar için LCW İnsan Kaynakları iletişim sayfası aracılığıyla başvurabilirsiniz. Kurumların dijital dönüşüm politikasının bir parçası olarak işe alım süreçlerinin online ortama taşınması birçok işlemin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. LC Waikiki İnsan Kaynakları tarafından ilan edilen açık pozisyonlar, başvuru formunda kolayca düzenlenebilir.

İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin hemen her yerinde ve 47 ülkede faaliyet gösteren LC Waikiki, yıl boyunca çok sayıda birime personel alımı yapmaktadır. Adaylar açık pozisyonlara başvurarak LC Waikiki’de çalışabilirler. Başvurular, LC Waikiki iş başvuru formu doldurularak çevrimiçi olarak yapılabilir.

LC Waikiki iş başvuru formu doldur veya açık iş ilanlarını görebilmeniz için TIKLAYINIZ.

Alternatif olarak ise kariyer.net üzerinden LC waikiki iş başvurusu ilanları için TIKLAYINIZ.

TAVSİYE İÇERİK ➔ ALMANYA İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? GÜNCEL

LC Waikiki Personel Maaşları

LC Waikiki çalışanlarının maaşları çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir. Şirket istihdam ettiği personelin maaşını pozisyonuna göre belirlemektedir. Pozisyona göre şirketin maaşlarını sizler için listeledik. Ne kadar maaş alacağınızı da LC Waikiki iş başvuru formunu doldurmadan önce öğrenebilirsiniz.

LC Waikiki satış elemanı maaşları asgari ücret olmakla birlikte geçim ve yolluk yardımı da sağlamaktadır. Ayrıca, LC Waikiki satış ortakları, mağaza satış kotasını doldurduklarında ödül almaya hak kazanır. LC Waikiki’nin satış gücünün en büyük faydası; Gelecekteki yönetici açığında, mağaza yöneticileri saha personeli konumundan çalışanlarla karşılanacaktır. Böylece kariyer planlamanızda LC Waikiki yönetimi için de büyük bir fırsatınız oluyor.

LC Waikiki’nin kasiyer maaşlarına ise Asgari Ücret Yaşam Ödeneği ve Kasiyer Tazminatı adı verilen ek bir ödeme yapılıyor. LC Waikiki gişe maaşları, asgari ücret, asgari geçim giderleri, gişe ödeneği ve yolluk eklendiğinde aylık toplam ödemeleri asgari ücretin %20 üzerinde rapor edebiliyoruz.

LC Waikiki’de depo çalışanları asgari ücretin %10 fazlası ile aylık ödemelerini yaşam ve yollukları ile birlikte alıyorlar. Ayrıca devlet güvenceli tüm sosyal haklardan (doğum izni, evlilik izni gibi) yararlanırlar.

Yarı zamanlı LC Waikiki satış görevlilerine asgari ücretin yarısı ödenir. Ayrıca şube satış kontenjanına ulaşmaları halinde ikramiye almaya hak kazanırlar. LC Waikiki’nin yarı zamanlı çalışanlarının haftalık izin hakkı bulunmamakla birlikte yıllık izin hakkı vardır. Ayrıca devlet güvenceli tüm sosyal haklardan da yararlanırlar.

LC Waikiki’nin yarı zamanlı kasiyer maaşları, yarı zamanlı katip maaşları gibi, asgari ücretin yarısına eşit aylık ödemeler alır. LC Waikiki yarı zamanlı kasiyerleri, maaşlarına ek olarak nakit tazminat alma hakkına sahip değildir, ancak federal garantili tüm sosyal haklardan yararlanabilirler.
Keşfettiğimiz firmaya ait tüm detayları sizler için bu yazımızda derledik. Cevap alamadığımız bir sorunuz varsa veya başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve aşağıdan bize bildirin.

TAVSİYE İÇERİK ➔ PTT PERSONEL ALIMI KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI

Lc Waikiki Çalışma Saatleri

LC-Waikiki-is-BasvurusuPin
LC Waikiki iş Başvurusu

LC Waikiki iş başvurusu yapmadan önce insanların en çok düşündüğü ve araştırdığı konu LC Waikiki’nin çalışma saatleri oluyor. Perakendecilik yapan birçok şirketin aksine LC Waikiki’nin çalışma saatleri daha uygundur.

LC Waikiki iş başvurusu yapmak isteyenlerin tercih etme sebeplerinin başında da bu geliyor. LC Waikiki’de vardiyalı çalışma tercih edilir. İlk vardiya yani erken vardiya sabah 09:00 ile 17:00 arasında, ikinci vardiya yani akşam vardiyası ise 14:00 ile 22:00 arasında çalışır. LC Waikiki mağazasının konumuna göre açılış ve kapanış saatleri değişiklik gösterebilir.

TAVSİYE İÇERİK ➔ BURSA ŞEHİR HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU-PERSONEL ALIMI

Sıkça Sorulan Sorular

LC Waikiki Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?

LC Waikiki’nin engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle yılın belirli dönemlerinde engelli işçi alımı ilanları yayınlayan şirket, 2023 yılı için engelli işçi alımı başlıklı ilanlarını da yayınlamaktadır.
Dilerseniz, genellikle İŞKUR üzerinden engelli işçi alımı ile ilgili duyuru yapan şubeler aracılığıyla şirkete engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

LC Waikiki Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?

LC Waikiki iş ilanlarında en sık sorulan sorulardan biri yarı zamanlı işe alımla ilgilidir. 2023’in geri kalanı için yayınlanan iş ilanları, birçok pozisyon için yarı zamanlı çalışanların işe alınacağına işaret ediyor.
Web sitemizden tüm LC Waikiki iş ilanlarını takip edebilir ve tercih ettiğiniz pozisyon için başvuru formu gönderebilirsiniz.

LC Waikiki Stajyer Alımı Yapıyormu ?

LC Waikiki, lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde bulunan adaylara çeşitli bölüm ve pozisyonlara atanmak üzere staj imkanı sunmaktadır.
LC Waikiki staj başvurusu, şirketin resmi web sitesindeki başvuru formu aracılığıyla yapılabilir.

LC Waikiki Çalışan Maaşları Ne Kadar?

Başvuru sürecinde en sık sorulan sorulardan biri de elbette personel maaşlarıdır. LC Waikiki maaşları 2023 yılında asgari ücretten başlamaktadır. Şirkette geçirdiğiniz süre baz alındığında bu asgari ücretin %20 üzerinde olabilmektedir.

LC Waikiki Stajyer Alımı Yapıyor mu ?

LC Waikiki’nin şube ve genel merkezinde çeşitli pozisyonlar için stajyer alımları devam etmektedir.
Bir Lc Waikiki Stajyer başvurusuna başvurmak için bir takım gereksinimleri karşılamanız gerekir. Lc Waikiki staj başvurusu yapmak veya LC Waikiki iş başvurusu yapmak için şirketin kurumsal web sitesi üzerinden ilanlarımızı inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

LC waikiki Bayramda Açık mı ?

LC Waikiki Genel Müdürlük çalışanları, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı boyunca çalışmamaktadır. Ancak LC Waikiki şubeleri, Arife ve Bayram boyunca hizmet vermeye devam ediyor. Tatil dönemlerinde LC Waikiki mağazasının açılış ve kapanış saatleri mağazanın bulunduğu lokasyona göre değişiklik gösterebilir. Tatillerde bile şube çalışanları dönüşümlü olarak tatil yapmaktadır.

Yorum yapın