Hepsiexpress İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Güncel – 2024

Hepsiexpress İş Başvurusu 2023 Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Hepsiexpress iş başvurusu yapmak isteyenler, Hepsiexpress’in belirlediği platformlar üzerinden başvuru yapmalıdır. Hepsiexpress’te görev almak isteyenler belirtilen kanallardan başvuru yapabilirler. Markanın iş alanları, kurye ve teslimat hizmetlerinin yanı sıra idari görevleri de içermektedir. Adaylar kendi beceri ve deneyimlerine göre bir pozisyona başvurabilirler. Hepsiexpress’e başvurmak için başvuru formunun doldurulması ve Hepsiexpress İnsan Kaynakları ile paylaşılması gerekmektedir. Başvurular genellikle online kanallar üzerinden alınmaktadır.

Hepsiexpress İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

Hepsiexpress’e başvuru şartları başvurduğunuz pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Hepsiexpress tarafından açılan uygulamalar farklı uygulama içeriklerine sahiptir. Bu noktada örneğin kurye olmak isteyenler için ehliyet, büro işlerinde çalışanlar için bilgisayar bilgisi gerekebilir. Hepsiexpress ağırlıklı olarak kurye ve teslimata odaklanır. Bu nedenle idari personel alımı son derece düşüktür. Hepsiexpress kurye hizmetlerinin gerektirdiği başvuru koşulları şu şekilde açıklanabilir:

 • Ehliyet sahibi olmak.
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Temiz bir sabıka kaydına sahip olmak.
 • Trafik cezası almamış olmak.
 • Sözleşme yükümlülüklerine uyun.

Hepsiexpress Nedir?

Hepsiexpress, büyük bir e-ticaret şirketinin ulaşım birimidir. Bir nakliye şirketi olarak da bilinen Hepsiexpress, hızlı kargo teslimatı ile karakterizedir. Hepsiexpress, e-ticaret firması üzerinden satın alınan ürünlerin teslimat süreci ile ilgilenmektedir. Son yıllarda aktif olarak çalışmaya başlayan Hepsiexpress, her geçen gün büyümeye ve iş olanaklarını genişletmeye devam ediyor. Açtığı başvurular çok çeşitli ve ağırlıklı olarak araç kuryeleri üzerinden olan bir çalışma sistemi var.

Hepsiexpress Maaşı Ne Kadar?

Hepsiexpress’in maaş miktarı, çalışma koşullarına göre özel olarak belirlenir. Hepsiexpress çalışanlarının maaşlarını belirleyen birçok faktör vardır. Bu noktada ödemeye dayalı faktörlerden bazıları şu şekilde açıklanabilir:

 • Pozisyonlar
 • Çalışma şartları
 • Çalışma zamanı
 • Yapılan işin durumu
 • Aracın sahibi kim
 • Maaşı etkileyen faktörler. Fazla mesai mesai saatlerine eklenirse Hepsiexpress maaşları artabilir.

Hepsiexpress İş Başvurusu Formu Nedir?

Hepsiexpress-Is-Basvurusu-Formu-NedirPin
Hepsiexpress İş Başvuru Formu Nedir?

Hepsiexpress iş başvuru formu, bireylerin temel bilgilerini içeren bir formdur. İş formu, ağırlıklı olarak Hepsiexpress’in iç kaynaklarında ve iş ilanlarını açtığı platformlarda bulunabilir. Hepsiexpress uygulaması için doldurulan form, bireylerin eğitim, deneyim, ehliyet, dil gibi çeşitli yetkinliklerini ölçmektedir. Ayrıca form, kişinin yaşadığı şehri ve diğer iletişim bilgilerini de alır. Genel olarak bir taslak özgeçmiş olarak kabul edilen bu başvuru formu, kişilerin başvurduğu pozisyonu da içermektedir. Hepsiexpress’te pozisyon almak istiyorsanız, başvuru sırasında bu belge ile başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz. Başvuru formuna göre değerlendirme süreci Hepsiexpress İnsan Kaynakları tarafından başlatılacaktır.

Hepsiexpress İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Hepsiexpress iş başvuru uygulama siteleri genellikle online platformlar olarak belirlenir. Başvurular fiziki başvurular, şube ziyaretleri gibi süreçler yerine online kanallar üzerinden alınmaktadır. Başvurusu olumlu bulunan ve ön elemeyi geçenler, Hepsiexpress şubelerine davet edilecek. Burada yapılacak görüşmenin ardından işe başlama kararına göre yeni süreç belirlenecek. Hepsiexpress’e iş başvurusu yapmak isteyenler, Hepsiexpress’in kullandığı online kanalları ve şirketin orijinal web sitesini takip edebilir.

Hepsiexpress iş başvurusu için TIKLAYINIZ.

Hepsiexpress Kurye Maaşları Ne Kadar?

Hepsiexpress kurye maaşları çeşitli faktörler tarafından belirlenmektedir. Kurye maaşlarını aldıkları ücret de araçların sahibi olup olmamalarına göre değişir. Aynı zamanda Hepsiexpress kuryelerinin aylık ve günlük teslim edilen paket sayısına göre prim alması mümkündür. Hepsiexpress başvuru sahiplerinin çalışma koşulları ve ödeme bilgileri, başvurunun olumlu sonuçlanması halinde kişiye iletilecektir. Bu doğrultuda Hepsiexpress kuryelerinin maaşlarının belirlenmesinde en önemli etken paket sayısıdır. Paket ücretleri teslimat başına 3 ile 4 Türk Lirası arasında bir ücret ile yapılandırılmıştır.

Hepsiexpress Kurye Olmak için Kendi Aracına Mı Sahip Olmak Gerekiyor?

Hepsiexpress, kurye hizmetlerini kişisel araçla sağlayan bir şirkettir. Kendi aracı olan ve o aracı kullanarak kurye teslimatı yapmayı kabul eden kişilerin tercih edildiği de bilinmektedir. Aranan niteliklere sahip kişiler kendi araçlarıyla çalışmak üzere Hepsiexpress’e iş başvurusunda bulunabilirler. Hepsiexpress’e başvurmak isterseniz doğrudan Hepsiexpress’in orijinal kanallarını da seçebilirsiniz. Kendi aracınıza sahip olmak zorunlu bir gereklilik değildir ancak kendi aracınıza sahip olmak da bir seçim kriteri olabilir.

Hepsiexpress Sahibi Kim?

hepsiexpress-sahibi-kimPin
Hepsiexpress Sahibi Kim?

Hepsiexpress’in sahibi olan ana şirket Hepsiburada’dır. Bu ana şirketin alt bölümü olarak belirlenen Hepsiexpress, çalışmalarını Hepsiburada çatısı altında yürütmektedir. Kendi içinde otonomiye ve farklı bir operasyona sahip olup, Hepsiburada ile de yatay olarak çalışmaktadır. Bu nedenle Hepsiexpres, Hepsiburada’dan tamamen ayrı düşünülemez. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hepsiexpress bugün farklı illerde hizmet vermeye başladı. Hizmet alanını her geçen gün genişletiyor olması da büyük bir pazar payı yakalamasını sağlayan bir faktördür.

Hepsiexpress Jet Ne Kadar Kazandırıyor?

Hepsiexpress Jet maaşı araçlı ve motorlu kuryeler için iki ayrı kategoriye göre belirlenir. Hepsiexpress Jet çalışanlarının maaşları da bu unsurlar göz önünde bulundurularak belirtilmiştir. Hepsiexpress Jet kuryelerinin aylık kazançları genellikle asgari ücretten başlar ve ikramiye, paket sayısı, fazla mesai ücreti gibi ek ödeneklerle artar. Hepsiexpress kuryelerinin ücretleri çoğunlukla paket ortalamasına göre belirlense de alınan maaşlar 6.000 Türk Lirası mertebesinde olabiliyor. Hepsiexpress çalışanlarına yapılan ödemeler de asıl maaşa ikramiye eklenerek artırılacak. Gün içinde çok paket teslim eden çalışanlar ile daha az paket teslim eden çalışanlar farklı ikramiyelere sahiptir.

Hepsiexpress Paket Başına Mı Ödeme Yapıyor?

Hepsiexpress, paket başına ödeme yapan kargo şirketlerinden biridir. Hepsiexpress paket başına ödeme yaparken 3 TL’den 4 TL’ye kadar ödeme yapıyor. Daha düşük ve daha yüksek ödemeler de mümkündür. Paket ortalamasına göre yapılan ödemelerde belirli bir kota vardır. Koli başı ödemelerde Hepsiexpress gün içinde minimum 50 kolinin teslim edilmesini talep eder.
En fazla 120 koli teslim edilebilir. Hepsiexpress paket fiyatları belirlenirken paket sayısı ve içerikleri belirlenir. Maaş aynı olmakla birlikte ikramiye ödemeleri çalışan performansına göre yapılmaktadır. Bu nedenle, ödüller herkes için aynı olmayabilir. Daha fazlasını yaparsanız, daha yüksek bir prim alırsınız.

YouTube video

Hepsiexpress Hangi Şehirlerde Var?

Hepsiexpress-İs-Basvurusu-Nasil-YapilirPin
Hepsiexpress İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Hepsiexpress’in bulunduğu iller önce büyükşehirlerle başlamış daha sonra Türkiye’de farklı noktalara dağılım olmuştur. Hizmet noktalarını her geçen gün genişletmeye devam eden Hepsiexpress hizmet noktaları şu şekilde sıralanabilir:

 • İstanbul
 • Ankara
 • İzmir
 • Bursa
 • Aydın
 • Muğla
 • Balıkesir
 • Fethiye
 • Marmaris
 • Bodrum
 • Eskişehir
 • Adana
 • Antalya
 • Konya
 • Kocaeli
 • Mersin
 • Denizli
 • Tekirdağ

Hepsiexpress iş başvurusu yapmak isteyen kişiler bu illerde yaşıyorlarsa daha kolay iş başvurusu yapabilirler. Hepsiexpress Jet ve Kurye açıkları büyük ölçüde Türkiye’nin tüm illerini kapsamakta ve her geçen gün hizmet alanını genişletmektedir.

Yorum yapın